Новини селищної ради

Розмалюємо світ навколо у яскраві кольори

Шановна громадо!
Запрошую ВАС взяти участь у флешмобі до Дня вишиванки «Розмалюємо світ навколо у яскраві кольори», який розпочнеться 16 травня 2019 року з 10:00 год. біля опорного закладу «Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». У цей день ми будемо разом з талановитими учнями, педагогами Новосанжарської та Зачепилівської шкіл, вихователями закладів дошкільної освіти «Сонечко», «Лелеченька», активними батьками, місцевими художниками, колективами установ, організацій селища, громадськими активістами розмальовувати паркан біля навчального закладу, створювати своєрідну вишивку не нитками, а фарбами.
Якщо людина хоче вишивати,
Знайдеться в неї голка, нитка, час...
Зуміє всі відтінки підібрати,
Й шедеври вийдуть з-під руки не раз.
Якщо людина хоче вишивати,
Побачить в цьому радість і красу.
І по узорах буде мандрувати,
І вишиє на квіточці росу,
І створить диво, первозданну казку,
Їй усміхнеться сонечко в вікні,
Бо відіб’ється і любов, і ласка
У хрестиках на білім полотні.

Знайдіть час! Вдягніть вишиванку! Прийдіть до Новосанжарської школи! Долучіться до акції! Ми на Вас чекаємо! Давайте спільно створимо красу для наших дітей!

З повагою селищний голова Інна Коба

Розмалюємо світ навколо у яскраві кольори

З легкої дитячої руки

У дні озеленення та довкілля юні жителі району Зарічка активно долучилися до ініційованої Новосанжарською селищною радою акції благоустрою. Серед дітей  були: Назар Дорошенко, Юля Сидоренко, Ніка та Даніл Рої, Влад і Соня Ранюки, Вітя і Катя Співаки, Артем Набока, Коля Швець, сестри Аня і Віка Мороз разом із мамою Наталією, Саша та Влад Волошини, Рома й Артем Кравцови, Рома Муха.

За сприяння селищного голови Інни Коби та підтримки селищного депутата Олега Громенка було висаджено фруктові дерева біля дитячого майданчика. Саджанці з легкої дитячої руки прийнялися і вже зеленіть першими листочками

З легкої дитячої руки

Із вдячністю за Перемогу

9 травня відбулися організовані Новосанжарською селищною радою урочистості до Дня Перемоги. Після привітання, святкового концерту та покладення квітів до пам’ятника Слави, ветеранів чекала традиційна солдатська каша із теплим спілкуванням, вітаннями один одного зі святом, згадуваннями обпаленої війною молодості, бойових товаришів і командирів, співом фронтових пісень… 
Низький уклін вам, ветерани і щира дяка за Перемогу!

Із вдячністю за Перемогу

Ми пам'ятаємо!

Сьогодні у селищі відбулася свічкова хода, як знак нашої вдячності за вічний солдатський подвиг

Ми пам'ятаємо!

Дорогі ветерани війни, воїни-визволителі, усі жителі громади!

Сердечно вітаю вас з Днем доблесті і героїзму - річницею Великої Перемоги! Золотими літерами навічно вписана вона в героїчний літопис Вітчизни. Одна на всіх – і ви не стояли за її ціною: стійко і самовіддано гинули на полях битв, мужньо трудились в тилу. Багатьох із героїв вже немає серед нас, та пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини.

Дорогі ветерани! Низький уклін і найщиріші слова подяки вам за великий, безсмертний подвиг, за силу духу і мужність, за обпалене війною дитинство.

Прийміть найщиріші побажання довгих років життя, міцного здоров’я, щастя у родинному колі, впевненості у завтрашньому дні. Хай життя дарує вам побільше радості, а нові покоління свято бережуть пам’ять про ваш подвиг!

З повагою і вдячністю селищний голова – Інна КОБА

Дорогі ветерани війни, воїни-визволителі, усі жителі громади!

Уклін вам, ветерани!

Сьогодні традиційно напередодні Дня Перемоги, ми відзначаємо День пам’яті та примирення, день встановлення поваги всім борцям із нацизмом. Саме тому селищний голова Інна Коба, староста с.Зачепилівка Михайло Заріцький, голова районної ветеранської організації Володимир Сальний відвідали ветеранів, привітали зі святами, вручили квіти та продуктові набори.

У кожному домі гостей чекали і радо зустрічали. А ветеранський смуток і біль відразу зникав під час душевного спілкування.

Низький уклін вам, дорогі ветерани!

Уклін вам, ветерани!

Святковий концерт у Зачепилівці

Напередодні Дня Перемоги культармійці Зачепилівського СБК разом із директором Старосанжарського СБК, талановитою молоддю селища і с.Зачепилівки підготували і провели концерт патріотичної пісні

Святковий концерт у Зачепилівці