Шановна громадо!
Запрошую ВАС взяти участь у заходах з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення (08.05.2019 р.) та 74-ої річниці від Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (09.05.2019 р.)
Програма заходів:
1.Конкурс дитячого малюнка на асфальті «Ми малюємо мир», святковий концерт - 08 травня 2019 р., Народна площа, початок з 18.30 години.
2.Урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення – 08 травня 2019 року о 19:30 годині, Народна площа.
3.Свічкова хода – 08 травня 2019 року о 20.00 годині. Рух колони – з центру селища по вулицях: Незалежності, Каштановій, Центральній, покладання квітів до пам’ятника Слави, продовження ходи по вулиці Центральній, через Парк Матері до Братської могили на центральному цвинтарі.
4.Урочистий мітинг-реквієм біля пам’ятника Слави – 09 травня 2019 року, початок о 9.00 годині.
Збір і формування колони представників місцевого самоврядування, виконавчої влади, ветеранів, трудових колективів селища, шкільної молоді, громадськості – о 8.30 годині в центрі селища біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.
Рух колони – по вулиці Незалежності, через перехрестя вул. Незалежності та вул. Центральної, по вулиці Центральній до пам’ятника Слави.
5.Вшанування пам’яті загиблих визволителів селища Нові Санжари у Другій Світовій війні біля Братської могили, поминальна панахида – 09 травня 2019 року.
Рух колони – від пам’ятника Слави по вул. Центральній до Братської могили на центральному цвинтарі селища.

Згадаймо і вшануймо світлу пам’ять загиблих бойових і трудових ветеранів Другої світової війни. І будемо гідними слави своїх дідів та прадідів!

З повагою селищний голова Інна Коба

У підготовці до свят

Після тривалих дощів та негоди нарешті визирнуло сонечко. Погожий день п’ятниці дав гарну нагоду працівникам відділу благоустрою зайнятися прибиранням селища.

Запитую жіночок, що працюють: «Втомилися?» У відповідь чую: «Трохи є, але це не псує нам настрій. Відчуваємо доброзичливе до себе ставлення людей, особливо, коли вони зупиняються, вітаються. Тоді про втому забуваємо. Хочеться зробити більше, тим більше, що попереду свята».

У підготовці до свят

Звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів ради у 2018 році

27 квітня відбувся звіт голови Новосанжарської селищної ради Інни Коби про діяльність виконавчих органів ради у 2018 році.

Із порядком проведення заходу, його регламентом познайомила присутніх секретар селищної ради Олена Вовк. Далі розпочався безпосередньо звіт, по ходу якого Інна Олександрівна зупинилася на питаннях бюджетно-фінансової діяльності, соціально-економічного культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього середовища, а саме: благоустрою, вуличного  освітлення, дорожнього господарства, централізованого водопостачання, дошкільної та шкільної освіти, містобудівної діяльності, землекористування, будівництва та інших питань, що вирішувалися самоврядним органом протягом звітного періоду.

Звіт селищного голови  про діяльність виконавчих  органів ради у 2018 році

З Великоднем!

Дорога Громадо!

Наступає світле свято Воскресіння Христового  – Великдень!

Нехай цей весняний день наповнить ваш будинок зарядом позитивних емоцій і запахом печених пасок, писанок і почуттям щирої віри.

Давайте цінувати прості речі й події, бути вдячними за все те, що маємо і Господь нам дарує ще більше. Нехай кожен ваш вчинок і дія будуть праведними. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність, добро і благополуччя.

Бажаю щастя й злагоди в родині,

Та благодаті Божої з небес,

І хай по всій лунає Україні

-         Христос Воскрес!

-         Воістину Воскрес!

З повагою – селищний голова Інна КОБА

З Великоднем!

Весняний дарунок дітям

Сьогодні з Одеського реабілітаційного центру «Будинок з янголами» повернулися діти - жителі Новосанжарської ОТГ, Аня Євсюкова та Каріна Резніченко зі своїми бабусею та мамою.

Відпочинок і лікування дівчаток стали можливими за ініціативи та особистій фінансовій, організаційній та моральній підтримці селищного голови Інни Коби, яка звернулася до головного лікаря Центру реабілітації ім. Бориса Литвака, заслуженого лікаря України, дитячого невролога Вероніки Михайленко з проханням надати можливість двом з інвалідністю пройти курс лікування. На звернення одержали позитивну відповідь, а далі розпочалися непрості клопоти по організації відְ’їзду.

Весняний дарунок дітям