Новини селищної ради

Мітинг-реквієм з нагоди 33-ої річниці Чорнобильської катастрофи

Чорнобильський вітер по душах мете,
Чорнобильський пил на роки опадає,
Годинник життя безупинно іде...
Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає...
26 квітня відбувся мітинг-реквієм з нагоди 33-ої річниці Чорнобильської катастрофи

Мітинг-реквієм з нагоди 33-ої річниці Чорнобильської катастрофи

Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

33 роки пройшло з тих пір, коли в Україні сталася найбільша в світі, на той час, техногенна катастрофа - аварія на Чорнобильській АЕС. Вона стала болючою раною для всього світу, яка не загоїлась і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав. Однак, наслідки цієї трагедії могли бути ще набагато масштабнішими.
Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!
День вшанування Вашого подвигу – це ще одна нагода низько вклонитися усім ліквідаторам страшної трагедії, усім, хто ціною власного життя подарував нам сьогоднішній день. Минають роки, але не минає біль від втрати наших героїв-ліквідаторів. З кожним днем стає все менше людей, які могли б із власного досвіду розповісти про подвиг, зроблений ними на Чорнобильській АЕС.
Сьогодні наш святий обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати героїв, які з честю прийняли суворий виклик чорнобильського лиха.
Дорогі ліквідатори, від усього серця бажаю Вам доброго здоров'я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру та спокою.

З повагою селищний голова – Інна Коба

Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

Передвеликодній чистий четвер

З ранньої весни і аж до Покрови по четвергах працівники Новосанжарської селищної ради займаються прибиранням прилеглої території.  
Сьогодні ж навести порядок сам Бог велів: підмести тротуари, зібрати рештки піску біля бордюрів. Шкода, що хороша традиція підтримується не так активно колективами підприємств, установ, організацій, приватними особами – мешканцями селища. Не будемо засмучуватися напередодні великого християнського свята. Сподіваємося на розуміння громади того, що краса, охайність і затишок у спільному домі здобувається зусиллями кожного.

Передвеликодній чистий четвер

На тему доріг

Завершуються роботи по капітальному ремонту частини вул.Пролетарська

На тему доріг

Праця, що ушляхетнює

Праця, як відомо, ушляхетнює. А коли вона ще й колективна, як це було вчора, під час проведення Дня благоустрою, то вселяє віру у людські безмежні можливості. Серед колективів підприємств, організацій, установ, які відгукнулись на пропозицію і взяли участь у розчищенні узбережжя Ворскли були й добровольці – подружня пара місцевих Людмили й Олександра Нездойминогів.

Праця, що ушляхетнює

Тепер буде де помолитися

Сьогодні здійснилося палке бажання зачепилівських прихожан, їх настоятеля -отця Дмитра Педини мати місце для проведення служби Божої. Вчора велися підготовчі роботи по демонтажу вагончика, що тривалий час стояв неподалік ринку, а сьогодні його було перевезено та вдало розміщено у центрі с.Зачепилівка. Пропонуємо переглянути як це було

Тепер буде де помолитися