Щоб було впорядковано

Працівниками відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради виконуються роботи по знесенню аварійно-небезпечних дерев на кладовищі Козацькому в селі Зачепилівка.

А працівники Зачепилівського старостату тут же виконують ремонтні роботи

Щоб було впорядковано

На тему доріг

Виконується грейдерування поверхні автомобільних доріг, вулиць села Зачепилівка. Разом із цим ведуться підготовчі роботи на автомобільній дорозі по вулиці Соснова Роща під професійним наглядом технічного нагляду

На тему доріг

Музична школо, із 65-річчям!

17 квітня Новосанжарська дитяча музична школа звітним концертом відзначила  знаменну дату – 65-річчя від часу відкриття.

Музична школо, із 65-річчям!

День благоустрою території Новосанжарської ОТГ

Шановні новосанжарці, зачепиляни! Чистота нашої громади-справа кожного! Ви небайдужі та активні? Любите Нові Санжари, Зачепилівку і готові довести це? Прийміть участь у Дню благоустрою території Новосанжарської ОТГ.

Збір 23.04.2019 р. о 08.00 год. парк Перемоги.

Давайте спільними зусиллями очистимо берег річки Ворскли!

Для жителів Зачепилівки збір 23.04.2019 р. о 08.00 год. біля адмінприміщення Зачепилівського старостату.

Головне - приходити у гарному настрої! Жінкам з собою мати граблі, секатори, рядна, чоловікам - сокири, бензопили, пилки.

День благоустрою території Новосанжарської ОТГ

Хай росте черемха!

Нещодавно колектив виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради спільно з працівниками комунальних підприємств «Джерело», «Добрі руки плюс», «Комунтех» провели масштабні роботи по наведенню благоустрою території ботанічної пам’ятки Вовчі гори.

А вчора, 15 квітня, тут було висаджено 37 саджанців черемхи. Хай же ростуть молоді деревця та радують своїм ніжним білим цвітом проїжджих, гостей селища та місцевих жителів.

Хай росте черемха!

З поважним 90-річчям!

15 квітня завітало 90-річчя на щедру життєву ниву новосанжарки Олександри Захарівни Пучкіної.  Ювілярку вітали секретар Новосанжарської селищної ради Олена Вовк та голова районної організації ветеранів Володимир Сальний.

З поважним 90-річчям!