ОГОЛОШЕННЯ

Селищний  голова Коба Інна Олександрівна прозвітує 27 квітня 2019 року о 10.00 год. про свою роботу та про діяльність виконавчих органів ради за  2018 рік перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами в актовій залі Будинку дитячої та юнацької творчості за адресою: смт Нові Санжари, пров. Комунальний, 4.

ОГОЛОШЕННЯ

Мотосезон 2019 відкрито!

14 квітня у Нових Санжарах стартував мотосезон-2019.
У Нові Санжари з’їхалися мотолюбителі з різних куточків України, вразили присутніх драйвовим виступом з дрифтом на мотоциклах, проїздом на одному колесі, іншими не менш видовищними трюками, проїхали колоною вулицями селища до центрального пляжу, де відбулася святкова програми. Присутніх дійства вітали народний депутат України Андрій Река та селищний голова Інна Коба.
Інна Олександрівна висловила своє захоплення кількістю та різноманіттям мототехніки, від якої в у захваті не тільки діти, а й у дорослих горять очі, запевнила присутніх, що проведення подібних заходів у Нових Санжарах стане ще однією доброю традицією, сказала, що зі свого боку всебічно підтримує захоплення мотоспортом, ініціативи та благородні наміри байкерів. Та все ж до місцевих любителів швидкої та гучної їзди звернулася: «Віддаючись сповна своєму захопленню, робіть це демократично, не забувайте про право решти громади на відпочинок особливо після 23-ої. Не створюйте хибного враження про себе та суб-культуру байкерів, в якій так багато хорошого».
А далі на пляжі гостям селища та місцевим жителям було запропоновано розважальну програму за участю самодіяльних та професійних артистів, веселі розваги, спортивні змагання, ласощі польової кухні. Під час заходу було зібрано дев’ятнадцять тисяч гривень на лікування Віти Гур’євої з с.Руденківка, за що організатори всім, хто долучився, щиро вдячні. Свято тривало до пізнього вечора і завершилося неперевершеним файєр-шоу.

Мотосезон 2019 відкрито!

Робоча група засідала

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», з метою напрацювання пропозицій щодо вирішення проблемних питань щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, вивезення твердих побутових відходів та вивезення рідких побутових відходів голова Новосанжарської селищної ради Інна Коба 9 квітня видала розпорядження утворити робочу групу з розгляду питань, пов’язаних із встановленням тарифів на житлово-комунальні послуги та затвердити її склад із депутатів селищної ради, членів виконавчого комітету селищної ради та представників громадськості.

У четвер, 11 квітня відбулося засідання робочої групи з розгляду питань, пов’язаних із встановленням тарифів на житлово-комунальні послуги

Робоча група засідала

Спогади про концентраційний полон

Житель селища Іван Трохимович Красілець – в’язень трьох концентраційних таборів.

Коли почалася війна, хлопчині ледь виповнилося п’ятнадцять. Фашисти таких не брали на роботи до Німеччини. Та в 43-му підійшла і Іванова черга попрацювати на Рейх. Після кількох втеч хлопець таки потрапив до північно-прусського бауера. Неважка сільськогосподарська праця – жити можна. Та несамовито тягло додому, а думка про внесок у зміцнення ворожої держави штовхала до дій. Разом із товаришем утекли та біля польського кордону їх спіймали і повернули назад. Через тиждень непокірний юнак знову зробив крок до волі – мало не дістався Білорусії, де планував поповнити ряди партизанів. Не судилося тим планам здійснитися – спіймали і того разу не стали повертати господарю – посадили у в’язницю.

«Ми не просто сиділи, - розповідає Іван Трохимович, - працювали, заробляючи на харчі. От одного разу, згортаючи копицю сіна, разом із політв’язнем із Чехословаччини виконали Марсельєзу. Який здійнявся переполох! Вартовий кілька разів вистрелив по копиці, а далі після тортур і побиття до напівсмерті, опинився я у концтаборі Штутгарті. Далі був австрійський Матхаузен, звідки потрапив до Ебензею. Тут пробув аж до звільнення 6 травня 1945 року. Цей день вважаю своїм другим днем народження».

Чоловік розповідав і розповідав: про нелюдські умови перебування, про шибениці, на яких вітром розгойдувалися тіла, про розтерзаних собаками людей, котрі як сміття лежали на території. Всі ці жахи глибоко врізалися у пам’яті, приходять до ветерана страшними сновидіннями, повертаючи у часи концентраційного полону.

Спогади про концентраційний полон

Проатестувалися

Сьогодні відбулося засідання атестаційної комісії другого рівня при відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури та туризму, соціального захисту населення Новосанжарської селищної ради. Члени атестаційної комісії проатестували педагогічних працівників дошкільних закладів на вищу кваліфікаційну категорію та звання

Проатестувалися