Новини селищної ради

На тему доріг

Жителі вулиці Курортна від сьогодні 
мають якісне асфальтове покриття

На тему доріг

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

14 квітня 2019 року ми раді будемо вітати у Нових Санжарах всіх, хто любить швидкість, хто любить спорт, хто займається спортом, хто вболіває на спортивних змаганнях, усіх, хто за здоровий спосіб життя, на відкритті мотосезону 2019 року «Весняний грім». 
Збір колони для мотопробігу об 11:30 на стоянці по вул. Центральна, 23 (біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні), старт колони – 12:30. 
Маршрут руху колони: вул. Незалежності – Маркетопт- вул. Незалежності-через центр по вул. Центральна- пам’ятник Т.Г. Шевченку- вул. Центральна через центр- вул. Каштанова- центральний пляж.
Початок розважальної програми з 13:00 год., місце проведення – центральний пляж. На Вас чекають незабутні враження та море позитиву- концерт, спортивні розваги: волейбол, міні-футбол, стрільба з лука, армреслінг, перетягування канату, естафета, майстер-клас по туризму, теніс, шахи, незабутнє фаєр-шоу, безкоштовна каша, цілющий трав’яний чай та багато, багато іншого. 
Під час відкриття мотосезону 2019 також буде проводитися збір коштів, з метою фінансової підтримки Віти Гу’рянової з Руденківки, яка потребує пересадки кісткового мозку.

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

ЯКЩО КОЖЕН ЖИТЕЛЬ НАШОЇ ГРОМАДИ ПОСАДИТЬ ХОЧ ОДНЕ ДЕРЕВО — ВОНА СТАНЕ СПРАВДІ КВІТУЧОЮ ТА ЗЕЛЕНОЮ

У суботу, 6 квітня, у смт Нові Санжари відбудилася екологічна акція з висадки дерев та облаштування зеленої зони біля дитячого майданчика по вул. Чкалова. За підтримки селищного голови Інни Коби, директора ДП «Новосанжарське лісове господарство» Василя Красюка, акцію ініціювали депутати Новосанжарської селищної ради Ірина Корнієнко та Анатолій Байбара. Народні обранці закликали усіх жителів виборчих округів №№ 9 та 10 підтримати ініціативу і приєднатися до благоустрою території дитячого майданчика. О 10:00 дружньо та весело закипіла робота, чоловіки копали ямки під дерева, підносили воду, жінки прибирали опале листя. Навіть малеча робила свій посильний внесок до спільної справи. Загалом цього дня було висаджено 28 саджанців: 10 лип, 8 берез, 10 катальп, які були безкоштовно надані ДП «Новосанжарське лісове господарство». 
«Я переконана, що всі, хто долучився до цієї акції, зробили надзвичайно благородну справу. Сподіваюся, що практика висадки дерев стане традиційною для новосанжарців та зачепилян, адже закладаючи парки, висаджуючи молоді дерева ми вносимо інвестицію у здорове та щасливе майбутнє наших дітей, нашої громади»,- зазначила селищний голова Інна Коба.
Щирі слова подяки висловлюємо небайдужим жителям Нових Санжар– всім, хто відгукнувся та долучився до цієї благородної справи, а саме: Василю Красюку, Леоніду Кущинському, Дмитру Гуртовому, Світлані Олянич, Василю Дробиняку, Івану Розуменко, Антоніні Горошочок, Людмилі Янко, Михайлу Байбарі, Людмилі Мариніній, Ігорю та Анатолію Байбарі, Ірині та Іллі Корнієнко.

ЯКЩО КОЖЕН ЖИТЕЛЬ НАШОЇ ГРОМАДИ ПОСАДИТЬ ХОЧ ОДНЕ ДЕРЕВО — ВОНА СТАНЕ СПРАВДІ КВІТУЧОЮ ТА ЗЕЛЕНОЮ

На тему доріг

Вчора було опубліковано на офіційному сайті Новосанжарської селищної ради та на сторінці Facebook матеріал про нещодавно виконане щебеневе покриття провулку Тракторного. А вже сьогодні маємо можливість споглядати і пофотографувати виконане дорожньо-ремонтною бригадою асфальтове покриття даного провулку

На тему доріг

Громаді до уваги

Результатом підписаних угод є безпосередній початок дорожньо-ремонтних робіт у Нових Санжарах. Вони почалися із щебеневої проїжджої частини по вулиці Надії.

Далі виконано грейдерування із створенням корита для відповідних дорожньо-ремонтних робіт по частинах провулку і вулиці Курортній, виконано підготовчі роботи для стикування автомобільної дороги по провулку Тракторному

Громаді до уваги

Громаді до уваги

Днями працівники Новосанжарського Міжрайонного управління водного господарства розпочали цьогорічні заходи по очищенню берега річки Ворона від топляків, палих дерев та гілля, за залученням відповідної спеціальної техніки і спеціалістів, за рахунок коштів, виділених із селищного бюджету

Громаді до уваги