З 80-літтям, шановний Анатолію Васильовичу!

5 квітня зустрів своє 80-ліття знаний і шанований в селищі ветеран, самодіяльний поет, учасник студії «Сива ластівка» при клубі ветеранів «Суботні зустрічі» Анатолій Васильович Пустовий. Ювіляра вітали селищний голова Інна Коба, голова районної організації ветеранів Володимир Сальний, колеги по перу, ветерани. Щирі побажання, квіти, грамоти, дарунки разом із піснями від хору «Багряне листя», сім’ї Петра Івановича та Ольги Андронівни Скубіїв, музикою від учнів дитячої музичної школи створили душевну і, разом з тим, урочисту атмосферу, залишивши приємні спогади і піднесений настрій у самого винуватця торжества

З 80-літтям, шановний Анатолію Васильовичу!

Нехай росте горіховий сад

Поруч із молодими деревами парку «Борців за Незалежність» відтепер будуть  рости волоські горіхи. Саджанці зміг виділити місцевий житель Федір Царенко, який разом із працівниками відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради долучився і їх до висадження. Тож нехай росте горіховий сад у Нових Санжарах! Пройдуть роки і він принесе красу і користь місцевим жителям.

Нехай росте горіховий сад

Чистий четвер один з поміж інших

Сьогоднішній день не став виключенням з поміж інших для працівників  Новосанжарської селищної ради, коли кожен іде на роботу на півгодини раніше і бере участь у наведенні порядку навколишньої території. Прикро, що хороший приклад не сприймається керівниками бюджетних установ, підприємств, організацій, що знаходяться на території селища. Гарно було б усвідомити, що краса, охайність і затишок у спільному домі здобувається зусиллями кожного. Тож долучайтеся до доброї справи!

Чистий четвер один з поміж інших

Із вдячністю за участь

З приходом весни посилюється бажання жити у чистій та охайній оселі, назва якої Новосанжарська ОТГ. Мабуть це пояснює чітко визначену позицію та неабияку активність жителів – колективів підприємств, організацій, установ, які сьогодні відгукнулись на мою пропозицію і взяли участь у весняній толоці. Кожен, хто погожого квітневого дня із граблями, лопатами, сокирами, пилками чи іншим інвентарем у руках попрацював, зміг зробити особистий внесок у спільну благородну справу – навести чистоту на площах і вулицях, парках і скверах, узбіччях доріг і у місцях найбільшого накопичення сміття.

Щиро вдячна за участь і переконана, що спільними зусиллями ми зуміємо підтримувати чистоту й охайність на території нашої маленької батьківщини!

З повагою – селищний голова Інна КОБА

Із вдячністю за участь

У тісній співпраці

Сьогодні Новосанжарську селищну раду відвідали регіональні спеціалісти Програми «U-LEAD з Європою» щодо участі нашої громади у третьому раунді Фази впровадження напрямку з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», яка передбачає підтримку створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг.

Спеціалісти ознайомилися з інфраструктурою селища і надали свої рекомендації щодо розміщення і функціонування ЦНАП у громаді.

У тісній співпраці