Санжари у трояндах-2019

Чудові, теплі, весняні дні. Це благодатна пора для продовження озеленення рідного селища. Сьогодні працівники відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради займаються обрізанням троянд, на Народній площі закладають клумбу білих троянд, а вцілому першого квітневого дня висадять 180 кущів королевської квітки.

Договори підписано

29 березня Новосанжарською селищною радою було підписано договори із підрядною шляхо-ремонтною організацією та технічним наглядом щодо виконання капітального ремонту автомобільних доріг селища по вулицях Маджарянська, Соснова Роща, частини вулиць Пролетарська і Центральна.

Договори підписано

Проатестувалися

Згідно з положенням про атестацію педагогічних працівників у березні проводяться підсумкові засідання атестаційних комісій І рівня, які створюються при закладах освіти.

Сьогодні було проведено атестацію педагогічних працівників ЗДО №1 «Сонечко» та №2 «Лелеченька» Новосанжарської селищної ради. Педагоги  закладів дошкільної освіти ділилися досвідом роботи у міжатестаційний період, презентували свої кращі напрацювання, спілкувалися в тісному колі колег

Проатестувалися

У родинному колі

Не кожному доля дарує довгу життєву дорогу як-от новосанжарці Софії Йосипівні Китайгорі. 28-го березня жінка відзначила своє 90-річчя. З поважною датою Софію Йосипівну привітали селищний голова Інна Коба та голова районної ветеранської організації Володимир Сальний.

Чудові квіти, торт, щирі побажання благополуччя, затишку і ювілярка поринула в спогади. А згадати дійсно є що. «Попри всі негаразди і життєві складності нам було затишно в колі дружної багатодітної родини, - згадує жінка про своє босоноге дитинство на хуторі Китайгори, що неподалік Великого Кобелячка, - ми завжди допомагали й підтримували один одного. Ні з чим не зрівняним болем для всіх нас стала загибель на війні старших братів Колі і Кості. Братську могилу, де спочиває Костик ми з сестрою Музою знайшли за кілька кілометрів від Кривого Рогу. А про героїчне завершення життєвого шляху льотчика Колі так нічого і не змогли дізнатися. Та, врешті, ніяка трагедія не здатна зупинити життя».

І воно йшло своїм ходом. Переїзд в районний центр, закінчення школи, омріяне навчання у виші на словесника, молодість, кохання, діти. І не треба думати, що все те позаду. Воно живе поки живуть спогади. А Софія Йосипівна має чудову пам’ять, яка міцно тримає зв’язок теперішнього і минулого. Та й на майбутнє плекає надії. Огорнута увагою дітей, вона з любов’ю переглядає світлини внуків, правнуків і, звісно кожного з нетерпінням чекає у гості.

У родинному колі

Санжари у трояндах-2019

Вчора на Facebook стартувала тема «Санжари у трояндах-2019». Згідно даного спрямування ми послідовно будемо знайомити відвідувачів сторінки із  напрацюваннями адміністрації Новосанжарської селищної ради на цьому поприщі та із тим, як бригада благоустрою реалізовує заплановане аби селище дійсно потопало в неперевершеному трояндовому океані.

Сьогодні про стратегію органу місцевого самоврядування щодо висадження троянд розповідає селищний голова Інна Коба:

«Селища – як і люди: немає двох однакових. Наші Нові Санжари місцеві жителі називають трояндовим містечком.

Більше десяти років тому у порівняно невеличкому районному центрі і справді духмяніло кілька сотень цих ніжних квітів. Зараз ми нараховуємо їх вісімнадцять тисяч рослин. А до кінця 2019 -го року їх буде дев’ятнадцять тисяч. Кущі троянд у нашому селищі висаджують всюди: на вулицях і площах, у парках і скверах.

Троянда – була відома ще в стародавньому Вавилоні і отримала особливе поширення в Персії. Перські поети Гафіз і Сааді у творах називали свою країну «Гюлістан», що в перекладі означає «Сад троянд». «Не мало цей сад ростить чарівних троянд. Але тих, хто їх береже, шипи язвлять до сліз», - писали автори у 1258 році.

От і наші дівчата з відділу благоустрою докладають неабияких зусиль, щоб наше трояндове містечко радувало своєю неповторною красою не тільки місцевих, а й гостей селища. І недаремно троянду вважають королевою серед квітів. Пелюстки на ній пишні і ніжні, а коли в них сховається краплинка роси, то споглядати це – справжнє диво. Роса нагадує покладений в коробочку діамант, щоб подарувати своїй коханій. А як пахне ця божественна квітка?! Троянда гідна царської корони тільки за один свій аромат.

На сьогодні у нас велика кількість сортів троянд. Білі, червоні, жовті, рожеві, кремові, малинові, фіолетові, коралові – радують своїм різноманіттям та ароматом жителів громади. Надзвичайно складно серед такого асортименту вибрати найкрасивішу квітку. Я завжди рада, коли бачу троянди, але ще  більше, коли мені їх дарують».

Санжари у трояндах-2019

Сьогодні працівниками селищної ради було завершено висадження троянд біля пам’ятника «Слави» і продовжено роботи по їх висадженню в парку «Перемоги». Всього висаджено 430 кущів за два дні.