Усім-усім-усім! Шановна громадо!

З приходом весни та тепла посилюється бажання жити у чистій та охайній оселі, яка так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення. Тож запрошую вас на "Весняну толоку", яка відбудеться 03 квітня 2019 року. Кожен житель нашої громади зможе зробити особистий внесок у спільну благородну справу, оскільки всі ми патріоти своєї маленької батьківщини, чистота наших площ і вулиць, парків і скверів, дворів і будинків передусім залежить від усіх нас.

Ви завжди славилися своєю хазяйновитістю і охайністю. Будемо ж дбайливими господарями – за доброю українською традицією з приходом весни наведемо лад у нашому спільному домі. Тож об’єднання зусиль усіх небайдужих новосанжарців та зачепилян на благо рідної громади має стати чудовим прикладом любові і шани до неї.

Звертаюся до всіх жителів приватного сектору і багатоквартирних будинків із закликом взяти найактивнішу участь у санітарному прибиранні вулиць, прибудинкових територій, під’їздів будинків, долучитися до висадки мальовничих квітників та створення цікавих малих архітектурних форм у своїх дворах. Не повинні залишатися поза увагою цвинтарі. Привести в порядок могили і навколо них- святий обов’язок кожного.

Закликаю колективи підприємств, організацій, установ усіх форм власності, громадські організації, молодь навести лад на закріплених територіях, вулицях, у парках, скверах, зонах відпочинку.

Переконана, що спільними зусиллями ми будимо підтримувати чистоту й охайність на території нашої маленької батьківщини!

З повагою селищний голова - Інна Коба

Усім-усім-усім! Шановна громадо!

Для користі й краси

Весна гаряча пора для працівників відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради. Підтримується порядок на вулицях, провулках і тротуарах селища, підгрібаються рештки минулорічної трави та опале листя в особливо забруднених місцях. Все це разом з гілками дерев навантажується і вивозиться.

Внаслідок сильних поривів вітру було порушено покрівлю в будинках новосанжарців. І тут на виручку приходять благоустрійці.

Однією з найприємніших місій відділу є насаджування і догляд за трояндовим царством селища. Ось і сьогодні бригадою благоустрою було висаджено 200 кущів троянд. Хай вони приймаються, розвиваються і довго радують бездоганною красою новосанжарців і гостей селища

Для користі й краси

З Днем Національної гвардії України!

У переддень п’ятої річниці створення Національної гвардії України працівників МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ "НОВІ САНЖАРИ" НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від імені селищного голови Інни Коби та всього колективу вітав начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури і туризму, соціального захисту населення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Борис Федоренко

З Днем Національної гвардії України!

Громадські слухання

25 березня в приміщенні районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбудуться громадські слухання.

Небайдужі жителі Нових Санжар та с.Зачепилівка заслухали звіт про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Детальний план території ТОВ «ВСЗ» «Екоутиль» по вул.Заводська, 25  у с.Зачепилівка Новосанжарського району Полтавської області» та більшістю голосів (23 з 27 присутніх, 4 – утрималися) проголосували за подальшу реконструкцію виробничих будівель під виробництво м’ясо-кісткового борошна (за межами населених пунктів Новосанжарського району Полтавської області)

Громадські слухання

Змагаючись за перемогу

22 березня 2019 року міжнародна організація Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та команда проекту «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» (UCCCT) привітала Новосанжарську селищну раду з тим, що нашу громаду було обрано у фінал відбору конкурсу. Другий етап якого складався із практичного завдання, яке проходило 26 березня 2019 року о 10.40 у форматі скайп-співбесіди з представниками громади та спеціалістами селищної ради. Остаточний відбір громад у проект буде зроблено на основі балів заявок і оцінок за виконання практичного завдання. Результати оприлюднять на сторінці проекту у соціальній мережі Facebook до кінця березня. 30 громад вявили бажання стати учасниками даного проекту. У разі остаточного відбору Новосанжарської ОТГ для участі в проекті, наша громада стане першопроходцем серед громад на Полтавщині та отримає, розроблені авторами проекту інструменти та методології оцінки ефективності витрат у сфері освіти та охорони здоров'я, поліпшення співпраці мешканців та влади, залучення громадян до прийняття рішень та зниження корупційних ризиків, а також підтримку у впроваджені інституційних механізмів нагляду, таких як наглядові ради та групи доброчесності громад.

Змагаючись за перемогу

До відома жителів Новосанжарської ОТГ!

25 березня об 15 годині в приміщенні районного Будинку дитячої та юнацької творчості за адресою: смт.Нові Санжари, пров.Комунальний, 4 для узагальнення пропозицій громадськості до звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Детальний план території ТОВ «ВСЗ» «Екоутиль» по вул.Заводська, 25  у с.Зачепилівка Новосанжарського району Полтавської області з метою подальшої реконструкції виробничих будівель під виробництво м’ясо-кісткового борошна» (за межами населених пунктів Новосанжарського району Полтавської області) відбудуться громадські слухання. Усім бажаючим взяти участь необхідно при собі мати документ, що засвідчує особу – паспорт.

До відома жителів Новосанжарської ОТГ!

Наведемо порядок в спільному домі

Вірні традиції, працівники Новосанжарської селищної ради і сьогодні вийшли на прибирання території. Півгодини старань і все навкруги – тротуари, проїжджа частина дороги, побіля бордюрів, місце стоянки для автомобілів, територія навколо архітектурного об’єкту «Глобус України» чисті й охайні.

Наведемо порядок в спільному домі