Комісії попрацювали

Постійні комісії Новосанжарської селищної ради активно працювали в середині  березня.

14-го в кабінеті голови Інни Коби засідала постійна комісія селищної ради з вирішення питань земельного законодавства на чолі із головою комісії - Мокляком Ю. Б. Члени комісії розглянули дев’ять питань порядку денного та прийняли рішення винести їх на розгляд сесії

Того ж дня відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій та з  питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони здоров'я, дитини, молоді, фізкультури та спорту за головуванням Зубашич С. М. Депутати розглянули двадцять галузевих питань Їх теж винесли на розгляд пленарного засідання.

15 березня на чолі з головуючою Бриж С.В. відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового і побутового обслуговування.  Розглянули шістнадцять галузевих питань та прийняли рішення винести їх на розгляд сесії.

Комісії попрацювали

Дорогі комунальники!

Сердечно вітаю вас з професійним святом!

Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу - з року в рік змінювати, доглядати, поліпшувати загальний вигляд території Новосанжарської ОТГ. Завдяки вам вона стала освітленою, квітучою, чистою і впорядкованою.

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення висловлюю щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя. Дякую Вам, невтомні трудівники, за самовіддану, відповідальну та почесну працю.

Бажаю вам, шановні комунальники, досягнення нових професійних висот.

Хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель.

З повагою – селищний голова Інна КОБА

Дорогі комунальники!

Із щирістю і позитивом

17 березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. З цієї нагоди селищний голова Інна Коба, її заступник Валентин Івашина вітали усіх тих, хто обрав  нелегку, але потрібну людям роботу, дякували за працю та вручили грамоти і квіти.

Щиро бажали всіляких гараздів колегам по «цеху» керівники комунальних підприємств селища Сергій Борт, Наталія Давиденко, Альбіна Омельченко. Бути оптимістичними ветеранам бажала колишня працівниця комунгоспу Алла Чиж.

Виступ колективу художньої самодіяльності Зачепилівського СБК додав заходу щирості і позитиву.

Із щирістю і позитивом