Корисна зустріч

15 березня в рамках ініціативи «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у тому числі, дітьми, у Полтавській області» у приміщенні ЗДО «Лелеченька» відбулася робоча зустріч уповноважених осіб Новосанжарської ОТГ, членів координаційної ради, представників правоохоронних органів, навчальних закладів, керівників організацій і підприємств, організована БО «Світло надії».

Для підвищення рівня обізнаності громади та осіб, що приймають рішення на місцевому рівні, щодо явища торгівлі людьми та основних правил безпечної міграційної поведінки, присутні спочатку переглянули документальний фільм «Життя на продаж», а потім фахівець по роботі з ОТГ Тетяна Ісаєва розповіла про масштаби, причини та ознаки торгівлі людьми, ознайомила із правилами безпечного працевлаштування, укладення трудових угод та наслідками нелегального працевлаштування.

Корисна зустріч

Запрошуємо до участі

У день преподобної Євдокії (або в народі Явдохи), який святкується саме сьогодні, пробуджуються життєві сили землі. Важливо, щоб це пробудження супроводжувалося ще й очищенням навколишнього середовища.

Тому, починаючи від Явдохи, працівники Новосанжарської селищної ради, Зачепилівського старостинського округу відновили традицію проводити чистий четвер. Щиро запрошуємо працівників установ, підприємств, організацій селища, мешканців індивідуальних садиб і квартир приєднатися до нас у  наведенні порядку в спільному нашому домі.

Запрошуємо до участі

Успіхи ДЮСШ

Вітаємо футболістів

Завершилась фінальна частина Чемпіонату області з футболу серед учасників 2009-2010 року народження, яка проходила в Полив`яному (Миргородський район) протягом двох днів – 9-го та 13-го березня.

Команда Новосанжарської ДЮСШ, яка ні разу не програла протягом відбору, виборола право змагатися у фінальній частині турніру. Фіналісти були розділені на дві групи: «А», куди увійшли Молодь 1 Полтава, ДЮСШ Лубни , Нафтохімік Кременчук, ДЮСШ Миргородського району та група «Б» Молодь 2 Полтава, «Європа» Прилуки, ДЮСШ Гадяч , ДЮСШ Н.Санжари.

Успіхи ДЮСШ

ІНФОРМАЦІЯ для депутатів Новосанжарської селищної ради

Особи, зазначені у пункті 1підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції»           № 1700-VII від 14.10.2014 року із змінами та доповненнями (далі – Закон), зобов’язані щорічно до 01 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Тому Вам, як депутатам Новосанжарської селищної ради сьомого скликання, з метою виконання антикорупційного законодавства, потрібно подавати е-декларацію до 00 годин 00 хв. 01 квітня року, що охоплює попередній звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно).

ІНФОРМАЦІЯ  для депутатів Новосанжарської селищної ради

Із щирою подякою

Про зайнятість відділу благоустрою можна писати й писати. Робити це зовсім не важко, бо не потрібно щось надумувати. Достатньо вийти на подвір’я, на вулиці селища, побувати в особливо забруднених його ділянках. Обов’язково  наткнешся на людей, у котрих на куртці написано прості і зрозумілі слова -       «Благоустрій селища».

Із щирою подякою