Для нашого спільного дому

Ледь на дворі повесніло, а дбайливий господар вже на в улиці. І тут йому граблі, мітла, ряднина, лопата стануть в пригоді. Такими ж нехитрими знаряддями праці користуються працівники відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради щодня наводячи лад і чистоту на вулицях, тротуарах, парках, пляжах… Будь-якої пори року, під сніг і дощ вони на «посту». Роботи, якої вистачає з головою, додають невдячні земляки та гості селища нищачи, руйнуючи, псуючи. Що їх штовхає на вчинки, схожі з тими, які чинили у Римі варварські племена вандалів у п’ятому столітті? Може батьки їм змалку не прищепили розуміння, що є добре, а що ні? Може не виховували як треба? Але від дій селищних вандалів страждає вся громада і навіть найменші її жителі – діти.

Для нашого спільного дому

Головне не їсти один одного

Сьогодні розпочався Великий піст - підготовка християн до найголовнішого свята — Паски, Воскресіння Христового. Це період не тільки обмеження себе їжею, а перш за все, можливість вдосконалитися, очиститися духовно. Пам’ятаючи про людські вади, принадно згадати і вислів про те, що в піст головне не їсти один одного, шукати гармонію у світі і в собі, намагатися менше грішити.

Головне не їсти один одного

Восьмиберезневий настрій

У переддень 8 Березня у Новосанжарській селищній раді панував дійсно святковий настрій

Восьмиберезневий настрій

Шановні жінки! Дорогі наші бабусі, мами, сестри, доньки, онучки і правнучки!

Прийміть світлі і по-березневому сонячні слова вітань з нагоди наступаючих Міжнародного жіночого дня та Міжнародного дня прав жінок і миру!

Сьогодні ви, на рівні з чоловіками, – активні учасники суспільного, культурного та економічного життя світу. Чимало – присвятили себе, здавалося б, не зовсім жіночій справі – військовій службі. У нелегкий для України час, жінки пліч-о-пліч із відважними воїнами-героями стали на боротьбу проти агресора на східних рубежах країни.

Особливих слів заслуговують жінки, на долю яких випали важкі випробування – втрата найдорожчого. Вони віддали державі найцінніше – своїх рідних та близьких. Від українських чоловіків – низький вам уклін та щирі співчуття!

Любі жінки! Нехай ваша доля буде сповнена тепла і любові, у домівках панують спокій та затишок, а усі починання увінчаються успіхом і перемогою! Завжди залишайтеся підтримкою для своїх рідних, їх надією та оберегом! Україна – також жіночого роду, тож миру їй та її дітям, здоров’я і процвітання!

Народний депутат України Андрій Река

Шановні жінки! Дорогі наші бабусі, мами, сестри, доньки, онучки і правнучки!

ШАНОВНІ ЖІНКИ!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті - щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

ШАНОВНІ ЖІНКИ!

Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і вселяєте віру в майбутнє. Впевнена, що разом ми здолаємо всі труднощі. Наша Громада буде сильною і самодостатньою, а Україна буде квітучою країною щасливих людей.

Нехай у Ваших домівках панує мир і взаєморозуміння, у серцях - добро і любов, у справах - мудрість і виваженість.

Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових успіхів та перемог.

З сердечними побажаннями справжнього жіночого щастя - ІННА КОБА, Новосанжарський селищний голова

Вшановуючи Кобзаря

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка

7 березня громада Новосанжарської ОТГ вшановувала пам’ять Великого Кобзаря, зібравшись на урочистий мітинг, присвячений 205-й річниці від дня його народження.

Вшановуючи Кобзаря

Щиро подароване свято

Сьогодні у Зачепилівському СБК відбувся восьмиберезневий концерт. Його підготували учасники місцевої художньої самодіяльності, учні та викладачі Новосанжарської дитячої музичної школи, учні Зачепилівської школи. Пісні, танці, сценічні жарти створили по справжньому весняну, святкову атмосферу, а присутні у залі жінки – мами, вчителі, бабусі були приємно вражені щирістю дарованих їм художніх номерів.

Щиро подароване свято