Зиму проводжали, весну зустрічали

Перший день Масляної видався на диво теплим і ясним. Небо по-весняному вражало своєю неозорою блакиттю, на яку відгукнулося сонце - прокинулося від зимового релаксу і вирішило підігріти землю.

Чому б і не посвяткувати такої чарівної пори? Тож, 3 березня всі бажаючі повеселитися, відпочити, провести вихідний серед друзів, побачитися із знайомими, познайомитися із незнайомими, зібралася на свято Масляної-Колодія, організоване і проведене Новосанжарською селищною радою.

Зиму проводжали, весну зустрічали

Вітаємо переможців!

Першого березня відбулися гала-концерт та церемонія нагородження учасників щорічного вокального конкурсу «Дзвінкі голоси». З цього приводу Новосанжарській громаді є ким пишатися, адже маємо трьох переможців і чотирьох лауреатів конкурсу. Це талановиті, креативні, артистичні Вікторія Лехман, Матвій Козловський, Вероніка Мороз, Анастасія Пузаненко, Катерина Співак, Ірина Дрига та Юлія Інда. Щиро раді за ваші досягнення! Сподіваємося, що пам’ятні дарунки від Новосанжарської селищної ради стануть для вас поштовхом для досягнення ще більших висот.

Вітаємо переможців!

НОВОСАНЖАРСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ШАНС НА ДОПОМОГУ В СТВОРЕННІ СУЧАСНОГО ЦНАП

У листопаді 2018 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила третій раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 327 заявок із 22 областей України та відібрала 151 заявку для подальшого аналізу спроможності громад та розробки Технічних Завдань для створення чи модернізації ЦНАП.  Громадами Полтавщини було подано 11 заявок на участь у поточному відборі, з яких 4- пройшли відбір та отримають підтримку. Серед них і Новосанжарська ОТГ. Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візитів до кожної громади. Метою візитів є детальне оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації та створення ЦНАП. У разі виявлення непереборних перешкод для участі громади в Програмі або надання громадою недостовірної інформації заявка може бути відхилена на будь-якому етапі. З 1 березня 2019 року кожну громаду відвідують уповноважені спеціалісти Програми. Протягом березня-червня 2019 року для кожної спроможної громади буде складене Технічне Завдання для створення чи модернізації ЦНАП із розподілом зобов’язань між Програмою та громадою. Тож вітаємо наших колег - Малоперещепинську, Опішнянську та Піщанівську об'єднані територіальні громади, які разом з Новосанжарською ОТГ  успішно пройшли конкурсний відбір!

НОВОСАНЖАРСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ШАНС НА ДОПОМОГУ  В СТВОРЕННІ СУЧАСНОГО  ЦНАП

Працюємо над Генпланом

27 лютого за участю селищного голови Інни Коби, заступника селищного голови Валентина Івашини, начальників профільних відділів, старости села Зачепилівки Михайла Заріцького, членів виконавчого комітету відбулася робоча нарада щодо формування Генерального Плану села Зачепилівки. На нараді присутніми були представники проектної організації ТОВ «ПОЛТАВА – ЕКОСЕРВІС».

Працюємо над Генпланом

З двоколісним другом

22 лютого став пам’ятним для працівників комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новосанжарської селищної ради. Ще б пак! Кожна працівниця отримала новенького велосипеда!

З двоколісним другом

Міжвідомча координаційна рада відбулася

22 лютого відбулося засідання Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань, протидії торгівлі людьми та проблем сім’ї при виконавчому комітеті Новосанжарської селищної ради.

Міжвідомча координаційна рада відбулася

Вшанували пам’ять

Сьогодні в центрі селища відбулися урочистості з нагоди вшанування героїв Небесної сотні, участь в яких взяли представники місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, трудових колективів підприємств, установ, організацій, громадські організації, учні та вчителі Новосанжарської школи, громадськість.

Вшанували пам’ять