ДО УВАГИ! НОВОСАНЖАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

- забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

- надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

-  організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

-  пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

-  допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

ДО УВАГИ! НОВОСАНЖАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР  Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Запрошуємо взяти участь

Шановна громада!
Запрошую Вас взяти участь в урочистому зібранні з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні, яке відбудеться 20 лютого об 11:00 годині біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та долучитися до акції «Ангели пам’яті».
З повагою селищний голова ІННА КОБА

Запрошуємо взяти участь

До Дня закоханих з коханням

В день всіх закоханих у Зачепилівському сільському будинку культури було людно. Місцеві і гості, дорослі й малі, батьки і діти наповнювали залу, розсідалися і, врешті, вільних місць майже не лишилося.

До Дня закоханих з коханням

Із вдячністю за подвиг

15-те лютого 1989-го року - визначний і пам’ятний день, адже саме тоді було завершено вивід обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан. Закінчилася довга і страшна за своїми втратами війна, в ході якої виконання військового обов’язку перетворилося на подвиг.

З того часу промайнуло тридцять років. Колишні молоді солдати, сержанти, офіцери перетворилися на поважних чоловіків, скроні яких вже побілила сивина.

Із вдячністю за подвиг

Юні спортсмени з Нових Санжар продовжують здобувати перемоги

09 лютого у місті Горішні Плавні відбувся чемпіонат області з дзюдо. Сім команд боролися за призові місця- Полтава, Горішні Плавні, Кременчук, Лохвиця, Великі Сорочинці, Гадяч і Нові Санжари. Найлегшу категорію до 36 кг представляла вихованка Новосанжарської ДЮСШ Варич Вероніка, яка займається боротьбою зовсім недавно, але це не завадило їй здобути дві перемоги поспіль і зайняти перше місце.
У категорії до 44 кг виступали одразу дві представниці Новосанжарської ДЮСШ- Гарець Діана та Решетило Вікторія. Діана посіла друге місце, а Вікторія зайняла перше місце на п`єдесталі пошани.
Хоменко Олександр «найпотужніший»- юний спортсмен, виступав у категорії 66 кг і здобув одну перемогу, посівши друге місце.
В активі команди -два золота, два срібла. Новосанжарська селищна рада вітає юних спортсменів та їх тренера Середу Миколу Миколайовича з блискучими результатами та бажає подальших перемог!

Юні спортсмени з Нових Санжар продовжують здобувати перемоги

Чемпіонат відбувся

5 лютого в адмінприміщенні стадіону «Нові Санжари» відбувся чемпіонат області з шахів, присвячений пам’яті Івана Джалого.

Чемпіонат відбувся

Щирі вітання ювілярці

5 лютого відзначає ювілейну дату досвідчений педагог, мудрий керівник, директор ДНЗ «Сонечко», завжди позитивна й оптимістична Ніна Василівна РОМАНЕЦЬ.

Щирі вітання ювілярці