Вітаємо з перемогою!

Напередодні відзначення Дня місцевого самоврядування Асоціацією  "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ" серед мешканців Полтавської області було оголошено   фотоконкурс «МОЯ ГРОМАДА – НА СВІТЛИНІ». 14.12.2018 року відбувся фінальний етап, на якому учасники та запрошенні гості Загальних Зборів Асоціації "Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування" ознайомилися з роботами і шляхом голосування визначили три найкращі, заснованих на наступних критеріях:

Ø Креативність;

Ø Фотографічна якість;

Ø Справжність/непідробність змісту.

Вітаємо з перемогою!

Незабутній захід

Сьогодні у приміщенні Зачепилівського сільського будинку культури була особлива атмосфера: прикрашена українською символікою, вишитими рушниками сцена, налаштована для ефективного використання апаратура, по-святковому вбрані діти…

Незабутній захід

До уваги жителів громади!

30 січня об 11.00 у приміщенні Зачепилівського сільського будинку культури відбудеться патріотична година "Ви за свободу гинули без скарги", присвячена вшануванню пам’яті геров Крут, діятиме книжкова виставка-пам’ять "Жертовний шлях до мрії". Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до урочистого заходу та переглянути книжкову виставку.
З повагою - селищний голова Інна КОБА

До уваги жителів громади!

«Перші кіборги»

Сьогодні в Україні відзначається День пам’яті українських вояків, що загинули в бою під Крутами 1918 року. 100 років тому декілька сотень українських добровольців зіткнулись з численними силами більшовиків, що дозволило новоствореній українській державі виграти час для укладання Брест-Литовського миру.

«Перші кіборги»

Запрошуємо взяти участь

З метою сприяння оновлення залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017-2020 роки облдержадміністрацією ведеться робота з оновлення змістового наповнення  та дизайну Каталогу продукції товаровиробників Полтавщини.

Запрошуємо взяти участь