Новини селищної ради

У протистоянні із стихією

Такої зими, як цей рік, за словами старожилів, років зо тридцять не було. Заметілі, хуртовини, намети в зріст людини стали вже звичним явищем для новосанжарців. А небесна канцелярія і далі, наче хоче перевершити сама себе, не скупиться на щедроти, як-от, к приміру, вчора… Дванадцятигодинна хурделиця, милуючи око кімнатного споглядача, вкотре вирішила випробувати на міцність злагодженість роботи селищних комунальних служб – запорошувала добре розчищені дороги, безслідно знищувала тротуари і стежки. «Замело по-справжньому», - чи не кожен, хто вчора ішов додому подумував про себе.

У протистоянні із стихією

Комісії попрацювали

Перед- та після хрещенські дні ознаменувалися початком роботи постійних комісій Новосанжарської селищної ради.

Комісії попрацювали

Свято єднання

Сьогодні, 22 січня, біля пам’ятника Шевченка новосанжарську громаду зібрало свято – День соборності України

Свято єднання

День Соборності в Зачепилівському сільському будинку культури

Україно, соборна державо,

Сонцесяйна колиско моя,

Ні, не вмерла й не вмре твоя слава, 

Завойована в чесних боях.

21  січня  2019 року  в  Зачепилівському сільському  будинку  культури  відбувся  урок  патріотизму  «Соборність  України під  прапором  волі»,  з  нагоди  відзначення  100-річчя  Дня  Соборності  України. 

День Соборності в Зачепилівському сільському будинку культури

До Дня Соборності України

Шановні мешканці Новосанжарської об’єднаної громади!

Щиро вітаю вас із віковою річницею проголошення Соборності України!

Століття тому, а саме 22 січня 1919 року, Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися. Проголошення Акту Злуки увійшло в історію українського народу як свято національної єдності, а визначний день увіковічив прагнення людей жити дружно і мирно, поважати і шанувати один одного, довів непереборне бажання кожного стерти створені імперіалістичними державами штучні кордони, що століттями на шматки роздирали Україну. Подія сторічної давнини хоч і не реалізувала бажаного, але продемонструвала світові прагнення українського народу до національної єдності, показала споконвічну мрію - жити однією дружною родиною.

Сьогодні, коли Україна переживає непрості часи, поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення, загострилось їх розуміння. І День Соборності – це нагадування для всіх українців про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей. Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь.

Тож, щиро зичу всім нам на цьому шляху здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів, нових здобутків у мирній праці, оптимiстичного погляду у майбутнє і непереможної віри у краще прийдешнє Новосанжарського краю, нашої обֺ’єднаної громади та всієї України!

Разом ми не переможні! Слава Україні!

З повагою – селищний голова Інна КОБА

До Дня Соборності України

До Дня Соборності України

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Запрошую вас взяти участь в урочистому зібранні з нагоди відзначення Дня Соборності України, яке відбудеться 22 січня о 10-й годині біля пам’ятника Шевченку. Збір громадськості о 9.45 біля пам’ятного знаку  Героям Небесної Сотні.

З повагою – селищний голова Інна КОБА

До Дня Соборності України