Новини селищної ради

З турботою і любов’ю

Підготовка до проведення свята у селищній раді розпочалася заздалегідь. Працівники бригади з благоустрою розчищали територію пляжу, готували підходи до місць для відпочинку, роздягалень, туалету. А в переддень Хрещення встановили східці для безпечного входу у воду, спорудили красуню-арку, два хрести, що вечірньої пори виграють святковими вогнями. Це дозволило бажаючим спробувати Йорданської води безпосередньо в момент її освячення.

Для проведення освячення 19-го січня теж адміністрацією селищної ради все було продумано до найменших дрібниць. Де розміститься намет з апаратурою? Де стоятиме польова кухня? Де найзручніше буде батюшкам правити службу? Чим найсмачніше пригостити людей? Чи вистачить цукерок? Захід готувався з великою турботою і любов’ю. А хороші почуття, як відомо, не зникають безслідно. Групами і поодинці підходили люди до селищного голови Інни Коби, працівників селищної ради – дівчат-куховарок і дякували за влаштоване свято. А що може бути кращим ніж людська подяка, повага, розуміння? Тоді усвідомлюєш, що працюєш не дарма і після важкого дня з людської доброзичливості поповнюються сили і ти вже готовий до нових звершень.

З турботою і любов’ю

З Хрещенням Господнім!

Шановна об’єднана громадо!

Щиро вітаю вас з найбільшими православними святами Богоявленням і Хрещенням Господнім!

В цей день Бог приходить у світ, аби очистити душі людей від суєти і печалі, наповнити їх вищим сенсом, світлом, добротою, любов'ю, а вода набуває особливої чудодійної сили.

Тож нехай хрещенські свята відкриють вам нові горизонти, здатність бачити хороше в людях, недоліки в собі, стабільність у державі. Нехай прихильна доля подарує кожному невичерпну енергію на хороші вчинки, успіх для всіх добрих починань. Нехай запанують мир і злагода, повага й турбота в родинах, чудо маленькою іскрою Божої любові поселиться в кожному серці, а щаслива зірка освітить шлях у світле майбутнє!   

Бажаю очиститися святою водою і залишатися чистими душею, здоровими тілом, сильними духом і вірою. Будьте щасливі і кохані!

З повагою – селищний голова Інна КОБА

З Хрещенням Господнім!

Без районної підтримки і права на помилку

В мережі Facebook на сторінці Новосанжарської райдержадміністрації за 4 січня, було надруковано матеріал про перебіг засідання позачергової сесії районної ради, на якій районна рада прийняла рішення вийти із засновників Новосанжарської музичної школи та  Новосанжарського БДЮТ. У коментарі таке рішення я назвав не коректним, череватим наслідками. У полеміці з автором публікації, пообіцяв вивчити питання.  Отже, виконую обіцянку. Як член спілки журналістів України, попросив керівника Новосанжарської ОТГ Інну Кобу в інтерв’ю викласти свою точку зору на проблему, а далі можна буде  співставляти сказане, адже бачення ситуації, керівниками Новосанжарської районної ради та адміністрації уже відома із публікацій та офіційного звернення.

Без районної підтримки і права на помилку

Пам’яті тих, хто вистояв

16 січня Україна вшановує пам’ять “кіборгів”, які загинули внаслідок підриву терміналу Донецького аеропорту 19 та 20 січня 2015 року.  Бої тривали так довго, оскільки контроль над аеродромом Донецького міжнародного аеропорту мав стратегічне значення. 

Пам’яті тих, хто вистояв

Дбаючи про найкращий спільний дім

Добре, коли народжуються ідеї. Приміром, як зробити свій дім теплішим, а двір охайнішим. У вас є такі? Поділіться. З радістю застосуємо. Адже для нас, українців, у переважній більшості, важливо, щоб дім, де живемо був ошатним віночком, а подвір’я – затишним куточком.

З особистим все зрозуміло. А як щодо суспільного? Чи болить нам воно? Замислившись, більшість дійде висновку – болить, але на пасивному рівні споглядання. Ми ще здатні відмітити про себе позитивні зміни, що з року в рік відбуваються у селищі і безпідставно (бо й палець об палець не вдарили задля спільної справи) себе до них долучити. «Ось дивіться як у нас гарно!», - демонструємо приїжджим доглянуті парки, квітучі клумби чи пляжі з грибочками, роздягальнями, туалетами та обладнаними місцями для відпочинку. Нам приємно у відповідь почути: -«Яка краса!», - ніби в тому є і наша якась причетність. Шкода, що на цьому і закінчується вболівання за суспільне, що від споглядання більшість із нас так і не переходить до конкретних дій - перетворення спільного для всіх дому – рідного селища на ошатний віночок, де на кожному кроці зустрічався затишний куточок.

Дбаючи про найкращий спільний дім

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ОТГ!

19 січня 2019 року запрошую ВАС:

-8:00 год. на святкову літургію, яка відбудеться у храмі Преображення Господнього (вул.Центральна, 58а)

та Свято-Троїцькому храмі (пров.Комунальний).

-на освячення води, яке пройде на центральному пляжі (смт.Нові Санжари):

10:00 год. –отець Євгеній;

12:30 год. –отець Олексій.

На  ВАС також чекають купання в ополонці та частування смачним гарячим чаєм.

                   З повагою – селищний голова Інна КОБА