У щоденних турботах

Саме у такому режимі працюють нині всі комунальні служби Новосанжарської селищної ради.

У щоденних турботах

Готуючись до Водохреща

Працівники бригади з благоустрою вже сьогодні розпочали роботи по розчищенню прибережної річкової смуги, території пляжу, шляхів під’їзду та пішого проходу до нього, а також розчищення майданчиків для відпочинку, аби належним чиним підготувати територію для проведення свята Водохреща. Для цього застосували дві одиниці ручної механізованої снігоочисної техніки, здатної боротися із сніговими заметами, заносами на тротуарах та в інших важкодоступних місцях.

Готуючись до Водохреща

До відома жителів ггромади!

Змінено графік роботи головного спеціаліста з реєстрації місця проживання фізичних осіб:

Вівторок - П’ятниця - з 8.00-17.00

Субота - з 8.00-16.00

Перерва - з 12.00-12.45

До відома жителів ггромади!

В умовах підвищеної складності

Два дні поспіль, 9 і 10 січня, в умовах підвищеної складності тривали роботи по усуненню поривів водогону по вулиці Космічна.

В умовах підвищеної складності

Перші рішення

9 січня відбулося засідання ради регіонального розвитку Новосанжарської ОТГ.

Перші рішення

Тарифи будуть переглянуті

9 січня відбулося засідання робочої групи Новосанжарського виконкому за участі селищного голови Інни Коби, заступника Вадима Россохи та відділу  фінансування, економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності виконкому Новосанжарської селищної ради. Детальніше читайте на офіційному сайті селищної ради.

Тарифи будуть переглянуті

Увага! Погіршення погоди на Полтавщині!

10 січня з Греції на територію України йде активний циклон. Він призведе до погіршення погодних умов у південній частині країни. Складні погодні явища очікують вечері 10 січня та вдень 11 січня. Про це інформує Полтавська обласна державна адміністрації.

На території області, в тому числі й Новосанжарського району, прогнозують сильний та мокрий сніг. Очікуються ожеледь і налипання мокрого снігу. Приріст снігового покриву ймовірно сягне до 20 см. Вночі 10 січня морози мають спасти до 5 градусів, а вдень температура повітря підніметься до 0 градусів. Вночі 11 січня синоптики прогнозують пориви вітру до 15-20 метрів на секунду. Такі погодні умови на території району можуть ускладнювати рух транспорту, роботу енергетиків та інших служб.

Увага! Погіршення погоди на Полтавщині!