Різдвяне вітання

Звичай колядування має свою давню історію, коріння якої сягає ще арійських часів. Із появою християнської релігії обряд колядування був приурочений до Різдва Христового і в колядках з’явились біблійні і світські мотиви. Традиція колядування збереглася й до сьогодні – дорослі, діти збираються гуртом і йдуть вітати усіх колядками з народженням Христа.

Різдвяне вітання

Вандалізм по-новосанжарськи

«Чи може таке бути?» – здивується більшість громади. І не дарма. Адже це здивування підкріпиться вже звичним для всіх сприйняттям Нових Санжар  чистими і охайними. А напередодні свят – ще й неповторно красивими. Ми не  замислюємося над тим, яким побутом селищна рада, її працівники досягають успіху в наведенні благоустрою. Більшості це байдуже.  Головне – результат. У  центрі селища на народній площі, чепурно оторочена пофарбованим парканчиком, стоїть красуня-ялинка. Біля неї - різдвяні янголята, іграшкові прикраси, різнокольорові ліхтарі. Усе переливається новорічними вогнями, яскравими барвами. Прийдеш сюди разом з сімейством вечірньої пори, погуляєш, пофотографуєшся і відчуваєш, як святковий настрій проникає до  глибин зашкорублої щоденними турботами душі, народжує в ній радість і  чарівний вихор приємних передчуттів. А уява відтворює знайому мелодію: «Свято наближається! Свято наближається!».

Вандалізм по-новосанжарськи

Різдвяні зустрічі

Нещодавно за сприяння Новосанжарської об’єднаної територіальної громади юні спортсмени взяли участь в обласному турнірі з настільного тенісу «Різдвяні зустрічі», який відбувся в м. Кобеляки.

Різдвяні зустрічі

Подяка для громади

Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування – неурядова організація, створена за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону в грудні 2016 року. Головним завданням Центру є підтримка впровадження реформи з децентралізації та секторальних реформ уряду України в Полтавській області, покращення надання місцевих адміністративних послуг на користь громадян. Діяльність Полтавського ЦРМС спрямована на утворення нових спроможних ОТГ на території Полтавської області, надання  методичної, консультаційної та юридичної допомоги громадам Полтавщини.

Подяка для громади

У тісній співпраці

Асоціа́ція міст Украї́ни (АМУ) — всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування, що представляє позицію та захищає інтереси місцевого самоврядування, веде від імені громад діалог з органами державної влади на всіх рівнях. Створена 1992 року за ініціативи міських голів, АМУ стала членом  Ради європейських муніципалітетів та регіонів, учасником впровадження децентралізаційної реформи в Україні.

У тісній співпраці

У боротьбі зі стихією

Зима повноправною господаркою вступила зарано в свої права (в середині листопада минулого року). Своїх позицій снігова красуня не здала у грудні, радуючи серце хуртовинами, а око неповторною красою краєвидів, коли на фоні блакитного неба виграє діамантами засніжений ліс, а далі, аж до самого горизонту розкинулась товста снігова ковдра. На неї не ступала нога людини та й звіриних слідів не помітиш. Милуєшся зимовими пейзажами і подумки шкодуєш, що не художник.

У боротьбі зі стихією