Новини селищної ради

Золоте весілля у подружжя з Нових Санжар

Золоте весілля — це, можна сказати, справжній «подвиг» сімейного життя, який доводить, що справжня любов і розуміння між подружжям є. Сьогодні, 02 січня 2019 року подружжя Забрудських із Нових Санжар святкує свій золотий ювілей. На весільний рушник уперше ювіляри стали півстоліття тому. За цей час у парі пережили і веселі, і сумні хвилини, підтримували одне одного у важкі часи, виховали дітей, зараз тішаться онукам. Щоб привітати подружжя з ювілеєм до Новосанжарського ДРАЦСу завітала і селищний голова Інна Коба, яка звернулася до Петра Івановича та Валентини Олексіївни з вітальним словом та подарувала їм цінний подарунок від новосанжарської громади.

Золоте весілля у подружжя  з Нових Санжар

Вітання селищного голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановна громадо!
Прийміть мої найщиріші вітання із прийдешнім Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
Завершується складний і насичений багатьма різними подіями у суспільно-політичному житті нашої громади 2018 рік. 
На зміну Жовтому Земляному Собаці, символу 2018 року, поспішає не менше жовта за кольором, земляна за стихією і розважлива за темпераментом Свиня. За характером Жовта Свиня відрізняться спокоєм, терпінням і навіть деяким заспокоєнням. При цьому вона не позбавлена авантюризму і прагнення до яскравих і незабутніх вражень. Тож в цілому 2019 рік обіцяє бути цікавим, насиченим, товариським, яскравим і вражаючим. А тому всіх, хто вважає ці якості головними в житті, Жовта Свиня цього року обдарує своєю увагою та турботою.
Сподіваюся, що Новий рік принесе всім нам більше розуміння, взаємоповаги і мудрості. Вірю, що 2019 рік додасть нам впевненості у наших силах та єдності у наших діях, а різдвяна зірка надихне на здійснення наших задумів і створить умови для кращого майбутнього нашої громади. 
Бажаю кожній родині Божого благословення! Веселого Різдва! Щедрих колядок! Смачної куті! Нехай ці свята, як світлі вогники оновлення, мрій і сподівань принесуть нам і нашим родинам мир, здоров’я, добро, злагоду, наповнять наше життя упевненістю в завтрашньому дні, благополуччям та щасливими подіями. Хай невичерпною буде криниця добрих справ в ім’я рідного краю, рідної громади і всієї України.
З Новим роком, добрі люди!
Сподіваюсь, з вами буде
Запашна, смачна хлібина,
Щастям сповнена година,
Сіль жадана на столі,
Лад і спокій на землі!
З Новим роком, добрі люди!
І нехай у вас не буде
Горя, смутку і біди.
Ну, а поруч щоб завжди
Крокувала доброта,
Найдорожча і свята.
З Новим роком, добрі люди!
Хай любов заходить в дім,
Хай добро панує в нім,
Хай в родинах спокій буде,
Хай щастить вам, добрі люди.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Вітання селищного голови з нагоди відзначення Дня енергетика

Енергія і світло, і тепло…
Як в цих словах душі багато!
Серцям, які дарують всім добро,
Бажаєм щастя і вітаєм з професійним святом!
Робота – для держави необхідність,
Важливість і престижність в наші дні.
Хай колектив у злагоді працює
Й дарує людям і тепло, й вогні.
В гармонії здобутки, ветеранів прагнення,
Запал є в молодого покоління.
Нехай Вам сяють творчості досягнення,
Як радісні серця, душі проміння.
Хай вітер ловиться, а гордість є, поправу,
В ім’я народу, який отут живе,
Примножуйте і ви імідж держави,
Впроваджуйте ідеї, все нове.
Здоров’я, щастя, і достатку, і добра,
Світла, любові, і тепла з родини,
Оцього вічного натхнення джерела,
Яке вам світить щохвилини!

Шановні працівники енергетичної галузі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика! Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від вас залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери. Від вашого професіоналізму та сумління залежить наше стабільне життя та якість нашого побуту. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших. Сучасне життя вимагає активного впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та пристроїв, зміни психології споживачів енергетичної продукції. Упевнена, що ваші зусилля у цьому напрямку знайдуть розуміння і підтримку у жителів нашої громади.
Бажаю, щоб ваша праця приносила вам задоволення, а ваша заробітна плата – задоволення вашим сім’ям. Нехай кожен день супроводжують вас любов і повага, родинний затишок і благополуччя. Мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму і віри. Хай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з нагоди відзначення Дня енергетика

Повідомлення про намір комунального підприємства «Добрі руки плюс» Новосанжарської селищної ради

Відповідно до «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» , затвердженого Наказом Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  України від 30.07.2012 року №390 (зі змінами) та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги « (зі змінами), комунальне підприємство «Добрі руки плюс» Новосанжарської селищної ради інформує про намір введення в дію нових тарифів на централізоване постачання холодної води:

1. Населення  - 14,00 грн. за 1 м3

- Обґрунтування причин встановлення тарифів  на послугу з централізованого постачання холодної води для населення, бюджетних установ та інших споживачів по КП «Добрі руки плюс» Новосанжарської селищної ради.

1.      Діючий тариф - для населення – 6,94 грн. за 1 м3;

2.      Тариф який пропонується - для населення – 14,00 грн. за 1 м3;

3.      Структура тарифу на централізоване водопостачання:

1. Заробітна плата -                              64536

2.Єдиний внесок 22%-                             14198

3. Витрати на електроенергію                  44255

4. Послуги друкарні                                   816

5. Податок за користування надрами       2942

Всього планова виробнича собівартість          126747

Собівартість 1 м3 :

126747       /    9100,1 м3    =   13,93  грн.

Плановий прибуток на 1 м3     - 0,07 грн.

Всього вартість                             14,00 грн. за 1 м3.

4.Тариф змінюється взв»язку із зміною вартості :           

                                                     В діючому тарифі      В плановому тарифі

Електроенергії                             1,9167                         2,21282

Мінімальної заробітної плати     3200,0                         4173,0

Зауваження та пропозиції щодо введення тарифу на централізоване водопостачання для населення  приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення (по 27 грудня 2018 року) за адресою :   КП «Добрі руки плюс» Новосанжарської селищної ради , 39300 , смт. НовіСанжари,  пр.Пролетарський,1/2 або на електронну адресу  albina2912@ukr.net                              

                                                                                                                                                                                                    В.о.директора А.О.Омельченко

З добром у серці

День Святого Миколая – це одне з найулюбленіших свят для дітей та чудова нагода для нас, дорослих, відповісти добром на добро. Вже стало гарною традицією проводити святкові заходи для діток, які потребують особливої уваги від дорослих – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Сьогодні, в День Святого Миколая представник селищної ради Тетяна Лапіна, спеціаліст І категорії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури і туризму, соціального захисту населення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради, завітала на такий захід до Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості, щоб привітати малечу Новосанжарської об'єднаної територіальної громади з святом та вручити їм солодкі подарунки. Усього увагою було охоплено 44 дитини нашої громади, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З добром у серці

Вітання селищного голови з Днем Святого Миколая

Двері в хату відкривай,
Йде до вас сам Миколай.
Він несе свої вітання,
Подарунки й побажання:
Щоб у кожній хаті – всі були багаті!
Щоб у кожнім домі – всі жили в любові!

Дорога громадо, діти та дорослі!


Сердечно вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця. Це світле свято приходить до нас у передноворіччя з вірою у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в нас почуття турботи та любові, надихає на добрі справи. Своєю невиданою присутністю у нашому житті, Святий Миколай нагадує нам, яке то велике щастя-бути милосердним, виявляти доброзичливість до тих людей, які її потребують. У цей день кожен з нас може відчути себе чудотворцем, поділившись своїм теплом, подарувавши любов, запропонувавши допомогу. Дає можливість нашим дітям повірити в казку і Боже благословення.
Бажаю усім зранку прокинутися з чудовим настроєм, світлим очікуванням і щирими почуттями. Нехай це свято принесе: зцілення душі, чудотворних сил протистояти злу, любові і поваги. Будьте добрі і уважні один до одного. Нехай вас завжди оточують вірні друзі, а серце кожного відкриється назустріч Господу.
А малечі бажаю під подушкою знайти солодкі подарунки, зростати добрими, здоровими і щасливими- батькам на радість, а Україні на славу!


З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем Святого Миколая