Спортивне взуття фірми "Joma" від селищного голови

Сьогодні, 18.12.2018 р.напередодні Дня Святого Миколая селищний голова Інна Коба та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури і туризму, соціального захисту населення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Борис Федоренко завітали до юних футболістів ОЗ "Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів". Гостей радо зустрічали директор школи Микола Решетило, ветерани футбольної команди "Стандарт" та юні спортсмени. Інна Олександрівна подякувала хлопцям за їхні цьогорічні перемоги, привітала із прийдешнім святом та подарувала їм солодощі та корисні подарунки - спортивне взуття фірми "Joma". Майбутні "стандартівці" жваво обговорювали й приміряли обновки, щиро дякували Інні Олександрівні за підтримку. А також пообіцяли селищному голові, що в наступному році перемог буде більше. Далі розпочалася товариська зустріч із командою ветеранів "Стандарт".

Спортивне взуття фірми "Joma" від селищного голови

Запрошуємо зустріти Новий рік у теплій та дружній атмосфері

Підготовка до зустрічі Нового року триває. На жителів та гостей Новосанжарської об'єднаної територіальної громади чекає чарівна новорічна ніч. Незабаром Народна площа в смт Нові Санжари зустріне Вас святковою атмосферою, яскравою ілюмінацією.

27.12.2018 р. о 16:00 год. відбудеться відкриття Головної Ялинки;

28.12.2018 р. о 14:00 год. - відкриття Новорічної Ялинки у Зачепилівському старостинському окрузі;

01.01.2019 р. з 02:00 год. по 06:00 год. запрошуємо на новорічну музично-розважальну програму на Народну площу в Нових Санжарах;

01.01.2019 р. з 02:00 год. по 06:00 год.- новорічна дискотека в Зачепилівському сільському будинку культури;

02.01.2019 р. о 10:00 год. малеча нашої громади зустрінеться з казковими героями біля Головної Ялинки та поласує смачними солодощами.

Запрошуємо зустріти Новий рік у теплій та дружній атмосфері

Змагались юні футболісти

Нещодавно юні футболісти ДЮСШ Новосанжарської селищної ради прийняли участь у турнірі, який проходив на базі Розсошенської ДЮСШ. Змагалися 5 команд області -  ДЮСШ «Розсошенці», ДЮСШ «Горпинко», «Молодь», «Золотий Орел» і ДЮСШ «Нові Санжари».

Завдяки злагодженій роботі спортсменів і тренера-викладача Сліжевського С.Є. такі футболісти, як Святелик Ілля, Кутенко Олександр, Попругу Богдан, Кіяшко Андрій, мали змогу показати себе у грі і забити голи, які вивели команду на п’єдестал пошани. Третє місце. Задоволені гравці та їх батьки.
Новосанжарська селищна рада вітає юних спортсменів та тренера - викладача Сліжевського С.Є. з третім місцем у турнірі та бажає подальших перемог!

Змагались юні футболісти

На схід до бойових побратимів

До Дня Святого Миколая, за підтримки селищного голови Коби Інни Олександрівни, ГО «Українська спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)», небайдужих мешканців Новосанжарської ОТГ, 17.12.2018 року Олександр Чубаров, начальник штабу ГФ "Новосанжарська Самооборона Майдану," разом з ветерани АТО вирушили на схід до бойових побратимів, щоб привітати наших хлопців, які зараз відстоюють незалежність та цілісність держави, зі святом та привезти їм гостинці від новосанжарської громади.

На схід до бойових побратимів

Ні для кого не є секретом, що для цьогорічної зими в Україні характерні значні опади у вигляді снігу, налипання якого на проїзних частинах автодоріг є загрозою щодо виникнення дорожньо-транспортних пригод. Для запобігання цього, комунальною та підрядною снігоочисною технікою, виконується прибирання вулиць і провулків нашого селища та с. Зачепилівки. Нажаль, одночасно виконати повен об'єм робіт неможливо, а іноді, коли сніг випадає вночі, приходиться "боротися" із стихією у темний період доби. Особливу перешкоду для виконання снігоочисних заходів становлять покинуті вночі на проїзних частинах вулиць та провулків транспортні засоби громадян. Тому на невеличкі вулиці, провулки спецтехніка не може потрапити та очистити їх від снігу.
Просимо жителів, гостей селища Нові Санжари, с. Зачепилівки не залишати власні авто на проїзних частинах вулиць та узбіччях. Щиро вдячні за належне реагування та розуміння!

Фото від Новосанжарської ОТГ стало одним із переможців обласного фотоконкурсу

Сьогодні, 14.12.2018 року в Полтаві відбувся фінальний етап обласного фотоконкурсу серед мешканців Полтавської області «МОЯ ГРОМАДА – НА СВІТЛИНІ», який проводила АСОЦІАЦІЯ "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ" з нагоди Дня місцевого самоврядування. Визначали переможців – учасники та запрошенні гості Загальних Зборів Асоціації "Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування", які ознайомилися з роботами і визначили п’ять найкращих шляхом голосування, заснованих на наступних критеріях:
Ø Креативність;
Ø Фотографічна якість;
Ø Справжність/непідробність змісту.
Фоторобота "Дитячий майданчик-подарунок громади наймолодшим" Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника, яка представляла Новосанжарську об'єднану територіальну громаду, стала однією із переможців обласного конкурсу. За умовами організаторів переможці обласного фотоконкурсу будуть нагороджені дипломами та отримають грошову винагороду і календар на 2019 рік з фото переможців.
Новосанжарська селищна рада вітає трудовий та учнівський колективи навчального закладу з перемогою та бажає подальших успіхів й перемог!

Фото від Новосанжарської ОТГ стало одним із переможців обласного фотоконкурсу