Новини селищної ради

Повідомлення про намір комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради

Відповідно до «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» , затвердженого Наказом Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  України від 30.07.2012 року №390 (зі змінами) та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги « (зі змінами), комунальне підприємство «Джерело» Новосанжарської селищної ради інформує про намір введення в дію нових тарифів на централізоване постачання холодної води:

1. Населення

- 18,90 грн. за 1 м3

2.Для бюджетних установ – 18,90 грн. за 1 м3.

3.Для інших споживачів –  43,00 грн. за 1 м3.

- Обґрунтування причин встановлення тарифів  на послугу з централізованого постачання холодної води для населення, бюджетних установ та інших споживачів по КП»Джерело» Новосанжарської селищної ради (додаються).

Повідомлення про намір комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради

Звернення селищного голови з нагоди Дня ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

Сьогодні, 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС. Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року. 
За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити 
значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров'я майбутніх поколінь. 
Шановні ліквідатори!
Дякую Вам за життя! Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Звернення селищного голови з нагоди Дня ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС

"Джентльмен " і велосипед

Слово "велопарковка" асоціюється у нас зазвичай з понурим шматком металу, який стирчить з асфальту у найбільш несподіваних місцях. У більшості випадків так воно і є, проте існують велопарковки, які тішать погляд. Так нещодавно у Нових Санжарах на спортивному майданчику, який знаходиться по вул. Каштановій, з'явилась велопарковка у вигляді велосипеда, яка стала не тільки окрасою нашого селища, а ще й заохочує жителів та гостей селища все частіше й частіше їздити на велосипеді. А урни у вигляді "джентльменів" радо дякують відвідувачам спортмайданчику за чистоту.

"Джентльмен " і велосипед

ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ, УСІХ НОВОСАНЖАРЦІВ ТА ЗАЧЕПИЛЯН

Шановна громадо! 

          Усі ми в очікуванні  новорічних і різдвяних свят, на які завжди з нетерпінням чекають не лише діти, а й дорослі.

        Однією з найбільш живучих народних прикмет Нового року є твердження: як його зустрінеш, так і проведеш. Тому люди завжди   старанно готуються до Новорічного свята, тим більше, що невдовзі наступає Різдво.

          У селищі буде встановлено Головну ялинку на центральній площі. Відбудуться веселі  розважальні заходи. 

         Щоб ці події стали ще більш урочистими, приємними і радісними, - потрібно заздалегідь  подбати про облаштування і прикрашення фасадів приміщень установ, організацій, торгових закладів, прилеглих територій.

          Зробіть це, будь-ласка, на свій розсуд, творчо, але краще, ніж у минулому році.

          Зустрінемо Новий рік й Різдво  красиво, успішно, з добром і надією!   

Інна КОБА,  Новосанжарський селищний голова                                                        

ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ  ДО КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ,  УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ, УСІХ НОВОСАНЖАРЦІВ ТА ЗАЧЕПИЛЯН

Позачергова сесія селищної ради

Сьогодні, 12 грудня 2018 року о 10:00 год. у кабінеті селищного голови відбулася позачергова шістнадцята сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання, у роботі якої взяли участь селищний голова Інна Коба, в.о. старости с. Зачепилівка Михайло Заріцький, начальник відділу фінансування, економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Олена Рубайко та 18 депутатів селищної ради. 

І. На розгляд сесії  були винесені наступні питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної селищної територіальної громади на 2018 рік.

2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища Новосанжарської селищної ради на 2018 рік.

3. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Новосанжарській селищній раді на 2018 рік.

4. Про затвердження рішення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради.

5. Різне.

У ході роботи пленарного засідання усі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення. З поіменним голосуванням на пленарному засіданні шістнадцятої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання  можна ознайомитися за посиланням https://www.novsan-rada.gov.ua/documents/

Позачергова сесія селищної ради

УДМС України в Полтавській області інформує іноземних громадян

З 04.12.2018 розпочато запровадження оформлення і видача посвідок на постійне проживання з безконтактним електронним носієм. Цей документ посвідчує особу та підтверджує законні підстави для проживання в Україні.
         У відділі у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС України в Полтавській області для прийому іноземних громадян виділено 2 приміщення, які обладнані автоматизованими робочими місцями за адресою: м. Полтава, провулок Шкільний, 6, кабінети №13 та №14.
         Тобто, на даний час подати документи на оформлення посвідки на постійне або тимчасове проживання іноземець чи особа без громадянства зможе у відділі у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС України в Полтавській області або в ДП «Паспортний Сервіс», що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Зіньківська, 6/1А (ТРЦ «Київ»,контактний телефон 0503772060).
          Нагадуємо, подати документи потрібно особисто не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення строку законного перебування в Україні. Процедура подання документів для оформлення посвідки тепер включатиме сканування відбитків пальців, фотографування та збереження відцифрованого підпису особи.

До відома. Вартість оформлення та обміну посвідки на постійне проживання сукупно складає 544 грн. і видається вона строком на 10 років. Посвідка на постійне проживання без безконтактного електронного носія підлягає обміну у зв’язку із досягненням 25-річного та 45-річного віку.

 При досягненні 25- чи 45-річного віку на вклеювання фотокарток для паспорта-книжечки є тільки місяць

 Законодавство України не визначає кінцевої дати чинності паспортів громадянина України зразка 1994 року. Однак у даний час законодавством передбачено обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року на ID-картку за бажанням власника.

         Також ID-картка видається у всіх випадках, коли необхідна заміна парпорта зразка 1994 року (втрата, крадіжка,псування, зміна прізвища або інших даних власника документа).

         Внесені зміни до постанови КМУ від 25.03.2015 № 302 дають змогу громадянам за бажанням обміняти паспорт-книжечку зразка 1994 року на ID -картку. Проте при досягненні 25- чи 45-річного віку на вклеювання фотокарток до паспорта-книжечки є тільки місяць, якщо звернулися пізніше – необхідно буде здійснити обмін на ID-картку.

         Для вклеювання фотокартки при досягненні 25-45-ти річного віку до паспорта громадянина України зразка 1994 року (книжечка) необхідно протягом місяця звернутися до територіального підрозділу міграційної служби або Центру надання адміністративних послуг за місцем реєстрації.

                                                                                                                                                                                                                УДМС України в Полтавській області

УДМС України в Полтавській області інформує іноземних громадян

УВАГА! Навчання для депутатів

До 16 -го грудня 2018 року ПРОДОВЖУЄТЬСЯ прийом заявок на навчання для депутатів селищних, сільських рад у рамках проекту  «Сильні ради – спроможні громади» - ми "

    У рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», який реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Інститут Політичної Освіти організує низку семінарів для депутатів ОТГ. За підсумками першої хвилі відбору можливість взяти участь у семінарах з актуальних питань депутатської діяльностіотримали 100 депутатів ОТГ з 22-х областей України. Для них навчання розпочалося ще у листопаді.

Для участі у другій хвилі навчань, що розпочнеться у січні 2019 року, необхідно надати:

заповнену анкету ;резюме (коротка біографія та досвід громадсько-політичної діяльності);твір на тему «Децентралізація в дії. Як впроваджується реформа на рівні громади» (максимум 600 слів);рекомендація від організації, яка делегує учасника (місцева рада, тощо).За підсумками конкурсного відбору, можливість навчатися отримають ще 100 депутатів ОТГ.

Для них впродовж першої половини 2019 р. буде організовано серію з трьох триденних семінарів за такими темами:

Статус, права та обов’язки депутатів. Участь депутатів у процесі формування, використання та контролю за бюджетом ОТГ. Можливості та обов’язки депутатів у житлово-комунальній та земельних сферах.

Критеріями відбору будуть:

наявність повного пакету документів, надісланого кандидатом(кою) до участі в навчанні;сумлінність у написанні твору;рівномірне регіональне представництво;гендерний баланс.Учасниками навчань не можуть стати ті депутати ОТГ, які вже пройшли аналогічні навчання з ІПО.

Витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом учасників будуть покриті за рахунок проекту. 

 Остання дата надсилання документів: 16 грудня 2018 року.

Про результати відбору всі кандидати будуть повідомлені не пізніше 21 грудня.

УВАГА! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи потрібно надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з темою IPO_U-LEAD

Анкета кандидата на участь в навчальних заходах додається.

Контакти:

тел.:

Наталія Сорока 067-313-60-61

Денис Федюнін 067-473-83-66

Офіс ІПО -  044 278-55-43

office@ipo.org.ua

УВАГА! Навчання для депутатів