Новини селищної ради

Увага! Ускладнення погодних умов

Оперативна інформація про ускладнення погодних умов 11-13 грудня 2018 р. на території Полтавської області

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології в зв’язку з виходом південного циклону наприкінці дня 11 грудня та протягом 12-13 грудня по території Полтавської області очікується ускладнення погодних умов:
- наприкінці дня 11 грудня, починаючи з південних р-нів області очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями пориви вітру 15-20 м/с.
- вночі 12 грудня по всій області опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями сильні опади, налипання мокрого снігу, місцями пориви вітру 15-20 м/с; 
- вдень 12 грудня в західній половині області сніг та мокрий сніг, місцями сильні опади, приріст снігового покриву 10-15 см, в східній половині області опади у вигляді мокрого снігу та дощу. По території області налипання мокрого снігу.
- 13 грудня по області сніг, (вдень послаблення опадів). На дорогах ожеледиця. 
Будьте уважні та обережні!

Увага! Ускладнення погодних умов

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень та надання кваліфікованого роз’яснення з питань земельних відносин  повідомляємо, що 11 грудня 2018 року з 10.00 до 12.00 год. у приміщенні Новосанжарської селищної ради (смт. Нові Санжари, вул. Незалежності, 41) начальник відділу у Новосанжарському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Ігор Віталійович Повідерний проводитиме особистий прийом громадян.

Вітання селищного голови з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники, ветерани, пенсіонери органів місцевого самоврядування, депутати та виборці всієї громади!

Щиро вітаю вас з нашим спільним святом-Днем місцевого самоврядування! Цей день воістину став народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні найближче до людей і їхніх турбот.
Місцеве самоврядування є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. 
Саме органам місцевого самоврядування уготована честь і відповідальна місія - об’єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити Новосанжарську громаду і всю Україну щасливими і багатими.
Незважаючи на перешкоди, ви успішно реалізуєте заходи з децентралізації влади, берете на себе нові повноваження, розпоряджаєтеся додатковими грошовими ресурсами, які передаються на місцевий рівень. Вашим професіоналізмом, патріотизмом, енергією створюється новітня історія самоврядності нашої громади.
Висловлюю вам слова подяки за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення територіальної громади, саме вона є складовою частиною стабільності і процвітання нашої держави, благополуччя і достатку в кожній родині.
Особливі слова подяки ветеранам та пенсіонерам самоврядування, які віддали часточку своєї душі у його становлення та розвиток. Тож нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас у забезпеченні, у межах своїх повноважень, найнеобхідніших умов життя людей.
Уклін і шана Вам за любов до рідного краю, самовіддану працю, непереборне бажання і здатність здолати усі негаразди. Ми глибоко поважаємо ваш неоціненний досвід, небайдужість, готовність прийти на допомогу. Нехай усі життєві труднощі обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє нашої громади і України додають сили і наснаги.
З нагоди свята, бажаю від щирого серця землякам- усім, хто працює на благо територіальної громади та відстоює її інтереси-міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у нашій спільній справі, миру, злагоди, активної громадської позиції, єдності та здійснення всіх наших життєвих мрій і сподівань.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем місцевого самоврядування

Вітання селищного голови з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаю вас із прийдешнім святом-
Днем Збройних Сил України! 
Ми, українці, стали свідками народження лицарів нового покоління, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах. Кожної миті демонструють відвагу і героїзм, відчайдушність та бойову майстерність. Їх подвиги золотими літерами закарбовуються в українській воєнній історії. Ціною власного життя вони платять за те, щоб наші діти не бачили війни.
Ми пишаємося своїм військом і довіряємо йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.
Щиро дякую вам за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву. Бажаю вам козацької мужності, дідівської гідності, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Хай Вас завжди береже батьківська молитва.
У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!
Висловлюю вдячність ветеранам війни та військової служби, за їх активну громадянську позицію у справі виховання майбутніх воїнів. Бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Україні.

І тут ні сліз, ні відчаю не треба,
І тут не треба страху і ниття —
Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя.

Слава Україні!
Слава Збройним Силам України!

З повагою-селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України

100- літній ювілей

Наша епоха наповнена подіями та змінами, які прийнято вважати приємними і значними. І в той же час це епоха страждань і для окремих людей, і цілих поколінь. Історія не шкодує людської особистості, і найчастіше не помічає її. Та це можемо зробити ми, бо горді з того, що маємо честь вшанувати людей, які пережили важкі часи, зберігши своє серце чистим й наповненим любов’ю до людей. Такою людиною є житель нашого селища, бойовий офіцер, інвалід І категорії Другої світової війни - ЛАВРИК МИКОЛА ЄГОРОВИЧ, який сьогодні, 05 грудня 2018 року святкує свій 100-літній ювілей. Він пережив голод 1933 і 1937 років, Другу світову війну, руйнування, відбудову і народження світів. Він жив в епоху катастрофічну для країни і для всього світу, де переплавлювалися долі, і змінювалися характери. Микола Єгорович народився на Сумщині в 1918 році. Після закінчення школи, він вступив навчатися до медучилища. У 1936 році Микола Лаврик почав працювати медиком на військовій базі винищувачів у Шостці. Через три роки базу, до якої входив лікар, дислокували на війну з Японією. Військові зайняли територію біля річки Халхін-Гол, що в Монголії. Згодом їх перекинули в Київський військовий округ. Микола Лаврик пройшов Другу світову війну, звільняв Україну, Румунію, Болгарію, Югославію і Австрію. Отримав чин офіцера. Разом із дружиною працював у Сибірі. Після повернення в Україну, сім’я Лавриків переїхала жити в Нові Санжари. Микола Єгорович продовжив працювати терапевтом, а його дружина Людмила Онисимівна — окулістом. Але випробування, які випали на долю МИКОЛИ ЄГОРОВИЧА, не змогли зламати його, а допомогли йому стати сильнішим. Він є прикладом для наслідування. Селищний голова Інна Коба, голова районної організації ветеранів Володимир Сальний привітали ювіляра з Днем народження, з найкращими побажаннями вручили імениннику квіти та солодкий подарунок.

На сьогоднішній день ЛАВРИК МИКОЛА ЄГОРОВИЧ є найстаршим жителем Нових Санжар.

100- літній ювілей

Вітання селищного голови з Міжнародним днем волонтерів

Шановні волонтери та небайдужі люди! 

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем людей доброї волі!

Дякую всім, хто протягом багатьох років бере активну участь у волонтерському русі. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, не проходять повз чужої біди, люди, які вносять свій внесок у захист людства, на захист Землі.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужасть та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.
Дякую всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, проявляє щире бажання допомогати, не чекаючи подяк та винагород.

Впевнена доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, людство не зникне з обличчя землі. Нехай ваші благі справи повертаються вам подвійно!

Будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей!

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Міжнародним днем волонтерів

Людина починається з добра

Напередодні Міжнародного дня людей з особливими потребами, 30 листопада 2018 року селищний голова Інна Коба, заступник селищного голови Валентин Івашина та голова районної організації ветеранів Володимир Сальний відвідали голову Новосанжарської районної організації інвалідів "Клото" Михайла Івановича Шуліпу. 
А сьогодні, 3 грудня, коли вся світова спільнота відзначає Мжнародний день милосердя, уваги та турботи, у Лелюхівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів пройшов неймовірно емоційний захід на підтримку дітей з особливими потребами "Відкриймо серце для добра". Цей навчальний заклад впевнено можна назвати флагманом у впровадженні інклюзивного навчання не тільки у Новосанжарському районі, а й у Полтавській області. З метою підтримки однієї з найбільш вразливих категорій нашого суспільства – дітей з особливими потребами та на запрошення директора школи Володимира Жильченка, до навчального закладу завітала селищний голова Інна Коба. Це була особлива зустріч, переповнена актова зала- учні, вчителі, батькі, гості, море посмішок та позитиву. Фільм про шкільне життя учнів з особливими потребами сколихнув душу кожного в залі. Бурними оплесками глядачі дякували за чудову концертну програму, підготовлену учнями школи. По завершенні усі дітки з особливими потребами отримали подарунки, які вручили селищний голова Інна Коба та секретар Лелюхівської сільської ради Любов Федорова. Щира дитяча радість, щасливі посмішки та запрошення до нових зустрічей стали найкращою подякою для гостей.

Людина починається з добра