Новини селищної ради

Річниця гордості, гідності та честі

Сьогодні виповнилося п'ять років з того моменту, як народ України вийшов на вулиці, аби назавжди змінити своє життя. П'ять років, за які про Україну дізнались навіть у найвіддаленіших куточках світу. Річниця гордості, гідності та честі. Річниця Революції Гідності. Усе, що було до листопада 2013 року тепер видається якимось іншим, чужим життям. Так як було, тепер точно вже не буде ніколи… Ця революція, ця зима змінила нас назавжди, ми продемонстрували світові свою силу і волю, наш гімн, наш прапор – знають всюди. А нашу Небесну Сотню оплакують мільйони по всьому світу. Тож, наш священний обов’язок тепер – дати зрозуміти кожному – навіть найменша краплина крові була немарною. 
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи та річниці Революції Гідності, сьогодні, 21 листопада 2018 року в Нових Санжарах, за участю керівництва Новосанжарської об'єднаної територіальної громади, районної державної адміністрації, представників громадських організацій, делегацій від установ та організацій селища, громадськості та учнівської молоді відбулося урочисте зібрання, перед початком якого новосанжарці переглянули відеоролик "Майдан". Далі секретар селищної ради Олена Вовк урочисто відкрила захід. Олена Олександрівна наголосила: "Минуло майже п’ять років із того моменту, як загинули вони – герої, яких народила революція Майдану. Чим була революція для кожного з нас? В першу чергу, Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності. 
Що таке гідність? Чи бачили ми її? Чи маємо ми її? Ми бачили гідність в очах жінок, які відправляли своїх чоловіків та дітей у ніч на Майдан. Ми бачимо гідність у волонтерів, які, завдяки своїм зусиллям, при підтримці народу, всього світу створили армію України, якої уже майже не було. Та не бачили ми гідності у тих, хто роздягав людину на морозі, викрадали людей з лікарень, вивозили у ліс і катували. Немає гідності у тих, хто вбиває людей тільки тому, що вони спілкуються державною мовою і носять на собі символіку країни, в якій проживають. Негідно – зневажати народ, частиною якого є ти". Вихованці Новосанжарського центру культури та дозвілля подарували усім присутнім хореографічну композицію "Україна золота". До своїх земляків звернувся голова Новосанжарської райдержадміністрації Сергій Бульбаха. Новосанжарська селищна рада спільно з Віталієм Чепіжним, членом Новосанжарського осередку Товариства української мови «Просвіта», Тамарою Паттієвою, заввдділом Новосанжарської бібліотеки, Денисом Петренком, учнем Новосанжарської дитячої музичної школи та його наставниками, до пятої річниці Революції Гідності, створили відеоролик під назвою "Поезія Гідності", який сьогодні було презентовано громаді. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО, поклали гірлянди, корзини і квіти до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні. Усі присутні на мітингу об'єдналися у спільній молитви за Україну, яку прочитав отець Євгеній та переглянули патріотичний відеоролик " Я пишаюся своєю армією!"

 Річниця гордості, гідності та честі

Вітання селищного голови з Днем Гідності та Свободи

Шановна громадо!
Щиросердно вітаю вас з Днем Гідності та Свободи! У цей знаменний день ми з гордістю можемо сказати, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Адже ми разом довели росіянам і білорусам, полякам і литовцям, німцям і шведам, англійцям і американцям… те, що українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи!
У цей величний день ми згадуємо тих сміливих дівчат та юнаків, які п’ять років тому зібралися на Євромайдан – щоб висловити мирний протест проти дій режиму, який вкрав у них велику європейську мрію. Вшановуємо всіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Вони навіки залишаться в нашій пам’яті, стануть гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
День 21 листопада назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили нас, наші погляди, мрії та віру у своє майбутнє. Адже ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян-патріотів, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність. Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права і маємо гідно відповідати на всі виклики часу.
Зичу Вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сил та наснаги в усіх ваших справах. Будьмо гідними нащадками борців за свободу України і пам’ятаймо слова Великого сина українського Василя Симоненка: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»
Слава Україні! Слава Героям! Слава всьому великому мудрому та працьовитому українському народові!

З повагою, Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем Гідності та Свободи

Запрошуємо взяти участь

Шановна громадо !

Запрошую ВАС взяти участь в урочистому зібранні  з нагоди Дня Гідності та Свободи, яке відбудеться 21 листопада 2018 року о 16.00 год. біля пам’ятного знака Героям Небесної сотні.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Запрошуємо взяти участь

Самоврядування очима наших дітей

Нещодавно ми на своїй сторінці у Facebook розмістили запрошення щодо участі в конкурсі з образотворчого мистецтва "Самоврядування очима дітей" серед школярів Полтавської області, який проводить АСОЦІАЦІЯ «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» до Дня місцевого самоврядування. На наше запрошення відгукнулися учні опорного закладу "Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" (учитель Дебелий Юрій Васильович), Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника (учитель Гавриш Наталія Леонідівна), Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка Чорнобай Світлана Володимирівна), Новосанжарської музичної школи (учитель Слабка Людмила Андріївна). Пропонуємо Вам переглянути малюнки юних художників та отримати заряд позитивної енергії. В свою чергу Новосанжарська селищна рада дякує усім учасникам та їх наставникам за активність та любов до мистецтва. Завтра передамо роботи організаторам конкурсу та будемо усією громадою чекати на результати.

Самоврядування очима наших дітей

Вітання селищного голови з Днем працівників сільського господарства

Як пахне хліб? Ви знаєте, як пахне хліб?
Диханням сівача, вогнем безсонних діб,
Трудом і творчістю, людським гарячим потом,
Він пахне солодко, як пахне меду сота. 
Як тепло пахне хліб! 
Любов’ю трударів,
І радістю земною, 
І сонцем, що всміхалося весною, 
І щастям наших неповторних діб,
Духмяно пахне хліб.

Шановні працівники сільського господарства!
Щиро і сердечно вітаю Вас з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства! Честь і хвала Вам за невтомну працю. Велика подяка Вам за терпіння і витримку, за Вашу наполегливість. За те, що займаєтесь благородною справою, яка не кожному під силу. Дякую за Вашу вірність народним традиціям, любов до своєї професії та неньки України. Нехай не переводиться селянський рід на нашій землі, а Ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами. Посухи та зливи минуть Ваші угіддя, а врожай перевищує Ваші найсміливіші задуми. Бажаю, щоб Ваша праця була належно поцінованою. А наша вдячність і повага й далі надихають Вас на подальші успіхи та професійні досягнення. Щастя, злагоди в кожну Вашу домівку. Миру, міцного здоров'я, невичерпної енергії, впевненості в завтрашньому дні. Нехай Ваші плани здійснюються, а мрії збуваються! Хай в усіх буде хліб і до хліба на столі! 
З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем працівників сільського господарства

Реконструкція вуличного освітлення

Відповідно до Програми соціально-економічного розвитку Новосанжарської об’єднаної територіальної громади розпочата реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Козацькій та Шкільній у Зачепилівському старостинському окрузі. Раніше зазначені вулиці не освітлювалися. Впевнені, що після завершення реконструкції, жителі зможуть рухатися якісно освітленими вулицями.

Реконструкція вуличного освітлення

Осінні клопоти

Відповідно до плану роботи Новосанжарської селищної ради відділ благоустрою здійснює обрізку, висадку та укривання кущів троянд у Нових Санжарах та Зачепилівці. А також триває благоустрій території спортивного майданчику з антивандальними тренажерами по вул. Каштанова смт Нові Санжари. Для зручності відвідувачів там облаштовані місця для сидіння.

Осінні клопоти