Новини селищної ради

Пленарне засідання чотирнадцятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

Сьогодні, 23.10.2018 року в кабінеті селищного голови відбулося чергове пленарне засідання чотирнадцятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання, на яке були запрошені депутати Новосанжарської селищної ради, виконуючий обов'язки старости села Зачепилівка Заріцький Михайло Андрійович, заступники селищного голови, посадові осіби місцевого самоврядування, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, в.о. керівники комунальних підприємств "Джерело" та "Добрі руки плюс" Новосанжарської селищної ради, педагог-тренер Новосанжарського НВК Вісич Катерина Павлівна, представники засобів масової інформації. В ході засідання було розглянуто 15 питань та різне, по яких були прийняті відповідні рішення. З поіменним голосуванням та прийнятими рішеннями можна ознайомитися за посиланням https://www.novsan-rada.gov.ua/documents/.

 Пленарне засідання чотирнадцятої сесії Новосанжарської  селищної ради сьомого скликання

Осіння толока

Початок жовтня приніс нам сонячну погоду, нарешті скрізь дощі та хмари пробилися сонячні промені. Як кажуть у народі – гарний господар завжди дбає про свій будинок і подвір’я. Отже, за декілька годин спільної толоки, працівники відділу благоустрою при виконавчому комітеті Новосанжарської селищної ради та працівники Зачепилівського старостату зробили усе заплановане і прилегла до адмінприміщення територія була прибрана, на клумбах були висаджені дерева, декоративні кущі та квіти. Усі задоволені результатом своєї праці, з почуттям виконаної спільної роботи, на емоційному піднесенні зазначили про необхідність і надалі продовжувати традицію спільного наведення порядку у своєму «домі».

А також відповідно до плану роботи відділу благоустрою при виконавчому комітеті Новосанжарської селищної ради триває осіння висадка дерев та прибирання опалого листя на території селища Нові Санжари.


Осіння толока

Пам'ятаймо Великого земляка!

22 жовтня 2018 року Борису Іллічу Олійнику виповнилося б 83 роки. Уродженець села Зачепилівка Борис Олійник за життя прославився не лише як поет. Олійник закінчив факультет журналістики КНУ, згодом став відомий і як перекладач, був членом НАНУ, очолював Український фонд культури. 2005 року йому було присвоєне звання Героя України, був почесним академіком Академії наук. 2010 року був призначений главою Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.
За своє життя він написав понад 40 книг, віршів, есе і статей, які друкувалися як в Україні, так і за її межами. Його твори перекладали польською, російською, чеською, словацькою, сербською, румунською, італійською та іншими мовами. Був лауреатом чисельних премій, в тому числі державної імені Шевченка, імені Вернадського та премії імені Шолохова. 2012 року кандидатуру Олійника висували на здобуття Нобелівської премії з літератури.
Колись він сформулював своє життєве та мистецьке кредо: "Писати, як живеш, а жити, як пишеш". Активною громадянською позицією Борис Олійник довів, що поет відповідає за все, що було до нього, що відбувається за його життя і що буде після нього. 

Пам'ятаймо Великого земляка!

Футбольний турнір пам'яті героїчних новосанжарців

Сьогодні, 21.10.2018 року на стадіоні у Нових Санжарах відбулася товариська зустріч ветеранських футбольних команд "Стандарт"(Нові Санжари) та "Гірник" (Горішні Плавні), яка була присвячена пам'яті Новосанжарських Героїв, які відділи свої життя, захищаючи українську землю. До цього заходу Новосанжарська селищна рада підготувала пам'ятний стенд "Герої не вмирають", на якому була розміщена інформація про кожного з хлопців. Прикрасили стенд рушником, який вишили новосанжарські майстрині. До початку заходу вболівальники слухали підбірку пісень "Пісні народжені в АТО". Повболівати за "Стандарт" та насолодитися футболом прийшли, як кажуть, і старі, і малі.
Відкрила футбольну зустріч селищний голова Інна Коба, яка звернулая до присутніх та наголосила: " Сьогодні, ми зібралися тут для того, щоб згадати про справжніх Новосанжарських Героїв: Віктора Ходака, Максима Збицького, Олександра Мокляка, Василя Писаренка, Володимира Балю, Сергія Іванова, які поклали на вівтар неоголошеної війни своє життя. Але залишилися пам'ять. Пам'ять про них- це наш біль і гордість за те, що мали честь жити з ними в одній країні". На знак вшанування світлої пам’яті Новосанжарських Героїв, які загинули у боротьбі за створення незалежної держави, увійшовши у безсмертя, присутні схилили голови і пом’янули їх хвилиною мовчання. Далі Інна Олександрівна звернулася до близьких та друзів Героїв та сказала:"Прийміть від нас слова глибокої поваги та вдячності за синів-Героїв. Разом з вашими родинами, їхніми друзями, бойовими побратимами, знайомими, сумує уся новосанжарська родина, всі кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей та онуків. Хто гине за Україну – це святі люди! І їх кров священна. Сьогодні вся Україна каже, що патріоти не вмирають. Бо вони стають до лав небесного воїнства українського народу поруч з козаками і гетьманами, поруч з борцями за Українську Народну Республіку, поруч з вояками української повстанської армії. І поки їх душі укріплюють нашу любов до рідної нам України, наш народ не здолати…" Потім дружніми оплесками вболівальники привітали футбольні команди ветеранів "Стандарт" та "Гірник". Як ведеться, за давньою українською традицією, дорогих гостей Інна Олександрівна зустріла хлібом-сіллю та побажала командам перемоги, а глядачам – приємних моментів перегляду гри. В свою чергу капітани команд подякували селищному голові за всебічну підтримку розвитку спорту та за організацію зустрічі, вручили їй грамоту. 
Гру розпочато. Обидва тайми пройшли у запеклій боротьбі досвідчених спортсменів, про що свідчасть фотосвітлини. Цього разу спортивна фортуна усміхнулася команді "Гірник" (Горішні Плавні), а новосанжарський "Стандарт" показав гарну гру та порадував своїх вболівальників. Інна Олександрівна подякувала ветеранам та подарувала кожному на згадку інформаційну збірку "Відлуння неоголошеної війни" та герб Нових Санжар.

Футбольний турнір пам'яті героїчних новосанжарців

Підготовка до 14 сесії сьомого скликання

Сьогодні, 16.10.2018 року в кабінеті селищного голови відбулися засідіння постійних депутатських комісій: з вирішення питань земельного законодавства, з питань прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони здоров'я, дитини, молоді, фізкультури та спорту. 
З питаннями, які розглядалися на цих комісіях, детальніше можна ознайомитися на офіційному сайті Новосанжарської селищної ради за посиланням https://www.novsan-rada.gov.ua/documents/

Підготовка до 14 сесії сьомого скликання

Запрошуємо на товариську зустріч з футболу

Шановна громадо! 
Запрошуємо ВАС 21 жовтня 2018 року о 13:00 год. на стадіон Нові Санжари переглянути товариську зустріч з футболу між командами ветеранів "Стандарт" смт Нові Санжари та "Гірник" м. Горішні Плавні, присвячену пам'яті військовослужбовців, які загинули під час АТО.

Запрошуємо на товариську зустріч з футболу

Вітання селищного голови з Днем захисника України, українського козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці

Дорогі захисники України усіх поколінь, ветерани Української армії, справжні нащадки лицарів Козацької доби!
Щиро вітаю Вас з Днем захисника України - святом, яке увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі протягом всієї багатовікової української історії. 
Зараз ми чітко знаємо, хто такий захисник України. Він виникне в уяві кожного і навряд чи в образі лише однієї людини.
Це свято спільне і для сивочолих ветеранів, і для майбутніх захисників держави, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту. Це день волонтерів і медиків, які визначили свої пріоритети й щохвилини підтримують наших оборонців та рятують людські життя у цій страшній війні, в якій вже п’ятий рік героїчні сини й доньки України тримають для нас мирне небо. День дітей, які пишуть воїнам листи і тих, хто говорить правду про війну. Це день тих, хто повернувся і хто назавжди залишився на війні. День тих, хто всиляє в нас впевненість, що ми обов'язково переможемо. 
Вітаю Вас із Днем захисника України, українського козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці. Від щирого серця бажаю Вам здоров’я, завзяття, сили, мирного неба та єдності на нашому шляху. З нами Бог, Україна і Правда!

Джерельний тихий спів води,
Безкрайнії степів простори,
І смерековії ліси,
Широкі плаї, круті гори!
Духмяний хліб на рушнику,
Гостинно розпростерті руки,
Щасливу матері сльозу,
І дідуся з веселим внуком!
За бескиди й дніпровські схили,
За наш пісенний славний рід,
За пломінь в косах у калини,
І за чумацький небозвід!
За нашу рідну Україну,
Що зберегли за всі віки –
Низький уклін і тричі "СЛАВА!"
Українські захисники!

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем захисника України, українського козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці