Мітинг з нагоди відзначення Дня знахисника України, Дня Українського козацтва та Дня Покрови Пресвятої Богородиці у Нових Санжарах

У п'ятницю, 12-го жовтня у Нових Санжарах біля пам’ятної знака Українським козакам відбувся мітинг з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Учасники мітингу — селищний голова Інна Коба, голова Новосанжарської районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, учасники АТО, представники трудових колективів, учнівська молодь, громадскість пройшли святковою колоною центральною  вулицею селища, вшанували хвилиною мовчання полеглих на фронтах у різні роки та поклали квіти до пам'ятного знака Українським козакам. Зі словами привітань перед присутніми виступили: селищний голова Інна Коба, голова Новосанжарської районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, член Новосанжарського осередку Товариства української мови "Просвіта" Віталій Чепіжний.  По завершенні офіційної частини відбувся невеликий концерт за участю художньої самодіяльності. А всіх бажаючих Новосанжарська селищна рада частувала смачною козацькою кашею.

Закладено АЛЕЮ МИРУ в Нових Санжарах

Сьогодні, 11.10.2018 року за ініціативи Новосанжарської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та за всебічної підтримки селищного голови Інни Коби до 30-ї річниці виводу Радянських війск з Афганістану було закладено АЛЕЮ МИРУ в парку Перемоги. Дружньо, з гарним настроєм ветерани спільно з Інною Олександрівною висадили 30 лип, за якими будуть доглядати працівники відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради. Допомогали ветеранам висаджувати дерева їхні діти та учасники АТО. Навесні вони збируться знову для того, щоб сформувати крону молоденьких дерев. Доречі, в парку Перемоги вже є посаджені дерева ветераними Афганістану, до 15-ї річниці вони висадили там 15 лип.

Закладено АЛЕЮ МИРУ в Нових Санжарах

Запрошуємо взяти участь

Шановна громадо!
Запрошуємо ВАС взяти участь в урочистому мітингу з нагоди відзначення ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ДНЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, який відбудеться 12 жовтня 2018 року об 11:00 год. біля пам'ятного знака Українським козакам. Формування святкової колони о 10:45 біля пам'ятного знака Героям Небесної сотні.

Запрошуємо взяти участь

Вітання селищного голови з Днем працівників освіти

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги!

Прийміть найтепліші та щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята- Дня вчителя!
Учитель в усі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Нехай яскрава Зірка Вашої геніальної особистості продовжує зігрівати серця дітей благодатним теплом мудрості і любові.
Нехай всі зорі на небі виконують Ваші побажання, нехай всі учні виконують домашні завдання, нехай всі дні у Вашому житті будуть мирними, добрими і щасливими. Здоров’я вам, Вчителю, відмінного. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю. За Вашу непохитну віру в кожного учня, в кожного з нас. За наше минуле, теперішнє і майбутнє.

У слові — вчитель — все життя і мрії,
Політ душі і веселковий цвіт.
Найкращі помисли, свята любов, надії,
І вчитель сам — це неповторний світ.
Він все життя з відкритою душею
Йде до людей, щоб світло донести.
Учитель сяє для усіх зорею
І відкриває їм нові світи.
Вас завжди будуть люди пам’ятати,
Допоки й віку, за любов святу.
Бо кожному з них є, про що згадати.
І щире слово, й вашу доброту.
Спасибі всім і кожному окремо
За дні важкі і ніченьки без сну.
Сьогодні ми любов свою несемо,
В осінній день даруємо весну,
Щоб вам було і сонячно, і світло,
Щоб вам всміхались діточки малі,
Щоб серденько від радості розквітло
І довгим-довгим вік був на землі.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем працівників освіти

Увага! Цікава інформація

Прийшла осінь, але це аж ніяк не привід хандрить!
Хочеш разом з нами розігнати осінній спокій?
Наша команда тебе запрошує на нормальний вишкіл - от так, щоб зовсім нормально розкачати жовтень.
Тебе чекає три дні вибухового двіжу, неочікуваних занять, класних плюшок від організаторів, загалом, гарантуємо - ні хвилинки не лишиться, яку б ти не запам'ятав. Це буде вишкіл, але нового покоління.
Якщо ти готовий їхати з нами в ліс, то ось тобі посилання для реєстрації:
Всі уточнюючі питання можна задати за номером телефону +38 (095) 223-52-30 - координатор нормального вишколу – Георгій.

Увага! Цікава інформація

Рахунок 5:0

Селищний голова Інна Коба, виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради вітають футбольну команду Новосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з перемогою в районному турнірі "Граємо за Україно разом". З рахунком - 5:0 вони перемогли команду Руденківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. ВІТАЄМО! МОЛОДЦІ!

Рахунок 5:0