Новини селищної ради

Люди покоління наших дідів і батьків, очі яких світяться добротою, щирістю і довірою

Скільки життів, стільки й доль. Усі неповторні. Й історія в кожної людини своя. Але є люди, про яких хочеться розповідати. При згадці про них стає тепліше на душі. Вони є цікавими особистостями і часто слугують прикладом для наслідування. Сьогодні наша розповідь про жителя нашого селища Джупія Михайла Андрійовича, ветерана Другої світової війни, якому сьогодні, 14 вересня 2018 року, виповнилося 95 років. У цей день до оселі іменинника завітали селищний голова Інна Коба та голова ветеранської організації Володимир Сальний. На адресу ювіляра прозвучало багато теплих та зворушливих привітань. Інна Олександрівна побажала Михайлу Андрійовичу міцного здоров’я та довгих років життя!

Люди покоління наших дідів і батьків, очі яких світяться добротою, щирістю і довірою

Селищний голова вітала працівників лісу з професійним святом

13 вересня 2018 року в медичному центрі «Нові Санжари» НГ України відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників лісу. Головною особливістю заходу було те, що в Нових Санжарах відзначали своє професійне свято лісівники з усієї Полтавщини, які прибули на запрошення директора ДП «Новосанжарське лісове господарство», депутата обласної ради Василя Красюка. Завітала на свято і вітала винуватців селищний голова Інна Коба. У своєму вітальному слові Інна Олександрівна наголосила, що недарма це свято відзначається восени, бо немає нічого красивішого, ніж ліс одягнений у золоте вбрання, а скромна праця лісників створює щастя наступних поколінь. Побажала працівникам лісу миру, добра, успіхів, достатку та благополуччя.

.

Селищний голова вітала працівників лісу з професійним святом

Зустріч з педагогічним та учнівським колективами

Сьогодні, 13 вересня 2018 року в актовому залі опорного закладу "Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" відбулася зустріч учнів та працівників школи з представниками Новосанжарської селищної ради - начальником відділу з питань освіти, культури і соціального захисту населення Борисом Федоренком та спеціалістом загального відділу Олегом Шкурупієм щодо підтримки та голосування за проекти мешканців новосанжарської громади у конкурсі "Бюджет участі Полтавської області". 
Олег Шкурупій розповів, що цього року від мешканців Новосанжарської селищної територіальної громади було подано до участі в рамках обласної програми #Бюджет_участі_Полтавської_області1 
три проекта : під № 99 - «Човнова станція для активного відпочинку на воді», с. Зачепилівка, Новосанжарський район, автор проекту Чубаров Олександр Сергійович. Детальніше за посиланням https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects/99
Під №152 - «Багатофункціональний спортивний майданчик в селищі Нові Санжари", автор проекту Федоренко Борис Васильович. Детальніше за посиланням https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects/152 .
Під № 199 - "Парк лікарських рослин "12 зодіаків" в селищі Нові Санжари, автор проекту Коба Інна Олександрiвна. Детальніше за посиланням https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects/199.
Борис Васильович Федоренко наголосив, що голосування відбуватиметься у два способи, можна заповнити паперовий бланк у кабінеті загального відділу виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради (місце видачі довідок) за адресою вулиця Незалежності, 41 та в приміщенні Новосанжарської районної ради або проголосувати в електронному вигляді через електронний банкінг чи електронний цифровий підпис (за наявності) на сайті Полтавської обласної ради.

Зустріч з педагогічним та учнівським колективами

Проголосуй та зміни свою громаду

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ 
ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ! 

 З 14 по 30 вересня триватиме найголовніший етап обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки» - ГОЛОСУВАННЯ.  Теперь усе залежить тільки  від нас - жителів Новосанжарської громади, бути чи не бути у Нових Санжарах багатофункціональному спортивному майданчику,  парку лікарських рослин "12 зодіаків" та човновій станції для активного відпочинку на воді  в с. Зачепилівка.
Цього року на електронній платформі «Громадський бюджет» оприлюднено 3 ініціативи мешканців Новосанжарської селищної територіальної громади.
Голосування відбуватиметься двома шляхами: онлайн та паперовим способом.
Електронне голосування на платформі «Громадський бюджет» https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects здійснюється за допомогою BankID – способу верифікації громадян через українські банки (ПАТ «Ощадбанк», 
Акціонерне товариство комерційний банк «Приватбанк»), який дозволяє підтвердити особу користувача в мережі Інтернет, використовуючи банківські дані про клієнта, або за допомогою електронного цифрового підпису.

Кожен мешканець Полтавщини може обрати не більше трьох проектів та віддати за них свій електронний голос.
Паперове голосування відбуватиметься у Новосанжарській селищній раді. Кожен громадянин заповнює паперовий бланк для голосування встановленого зразка, зазначаючи ПІБ, контактний телефон, серію та номер паспорта. Одна людина зможе проголосувати лише один раз і обрати від 1 до 3 проектів, що сподобалися.

Проекти Новосанажарської селищної територіальної громади, що подані до участі в рамках обласної програми #Бюджет_участі_Полтавської_області1 
№ 99 під назвою «Човнова станція для активного відпочинку на воді», с. Зачепилівка, Новосанжарський район, автор проекту Чубаров Олександр Сергійович. Детальніше за посиланням https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects/99
№152 під назвою «Багатофункціональний спортивний майданчик в селищі Нові Санжари", автор проекту Федоренко Борис Васильович. Детальніше за посиланням https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects/152 
№ 199 під назвою Парк лікарських рослин "12 зодіаків" в селищі Нові Санжари, автор проекту Коба Інна Олександрiвна. Детальніше за посиланням https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects/199

ГОЛОСУЙТЕ! НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЯ ОСТОРОНЬ!!!

Проголосуй та зміни свою громаду

Щорічний конкурсу «Краща садиба», «Кращий багатоквартирний будинок», «Краща організація, підприємство, установа», «Краща вулиця селища»

З 01.09.2018 року по 20.09.2018 року виконком Новосанжарської селищної ради  оголошує щорічний конкурс на  "Кращу садибу", "Кращий багатоквартирний будинок", "Кращу організацію, підприємство, установу", "Кращу вулицю". Мета конкурсу - поліпшення стану благоустрою, залучення підприємств, організацій, установ, органів самоорганізації, співвласників багатоквартирних будинків і мешканців до участі у спільній роботі по благоустрою, озелененню, покращенню санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, підвищення рівня громадської свідомості широких верств населення, створення умов сприятливих для життєдіяльності громади. Для участі у конкурсі запрошуємо всіх бажаючих, для цього вам необхідно звернутися до селищного депутата вашого виборчого округу, який надасть конкурсній комісії (до 15 вересня 2018 року) письмову заявку про ваші наміри взяти участь у вищезазначеному конкурсі. Нагородження переможців  здійснюватиметься в урочистій обстановці на святкуванні Дня селища (23 вересня 2018 року).

Щорічний конкурсу «Краща садиба», «Кращий багатоквартирний будинок», «Краща організація, підприємство,  установа», «Краща вулиця селища»

Зачепилівській Alma-mater – 105 років!

На ювілей навчального закладу організатори свята- колектив школи, запросили чимало гостей – місцеві жителі, учні, випускники школи різних років, вчителі-пенсіонери, вчителі, які розпочинали свою трудову діяльність, спонсори та меценати, представники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та багато інших. Перше слово директора школи Марії Тимофіївни Краснюк, яка очолює цей заклад вже 25 років, привітання гостей, концертні номери, які змінювалися виступами й створювали незабутню мандрівку історією із життя школи.
Вітання на адресу навчального закладу та керівника навчального закладу лунали від селищного голови Коби Інни Олександрівни, голови районної ради Геннадія Івановича Супруна, в.о. старости села Зачепилівка Михайла Андрійовича Заріцького, начальника відділу освіти, культури та соціального захисту населення Новосанжарської ОТГ Бориса Васильовича Федоренка, начальника відділу освіти Новосанжарської РДА Олександра Володимировича Кульчинського.
Інна Олександрівна зазначила, що Зачепилівська школа має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутнє, що впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі, на багаторічних традиціях, сучасних методиках виховання, тісній співпраці колективу з випускниками, батьками й побажала всій шкільній родині міцного здоров’я, великого натхнення, успіхів, життєвої енергії, творчої наснаги. Крім теплих зичень, шкільна родина отримала від гостей «скриньку» цінних подарунків. Селищний голова Інна Коба подарувала школі плазмовий телевізор, який полегшить й дозволить урізноманітнити роботу учителям на уроках та під час проведення шкільних заходів. Завершилось свято традиційним шкільним дзвоником, що пролунав на гомінкому подвірї, закликаючи всіх на урок. 
А на вулиці про щось тихо розмовляли батьки та жителі Зачепилівки. Тихим шелестом дослухались до їх розмови берізки на шкільному подвір’ї та погідне прозоре небо заглядало в обличчя кучерявими хмарками високості. Прозорий вересень владно вступав у свої права, несучи з собою шкільний гамір та дитячий сміх. Здрастуй, школо! Знову вітає тебе шкільна дітвора!

Зачепилівській Alma-mater – 105 років!

Вітальні слова колективу Зачепилівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника

03 вересня 2018 року для мешканців села Зачепилівка Новосанжарської об'єднаної територіальної громади позначився у календарі червоною датою. Адже, саме сьогодні, цього погожого осіннього дня всі святкують не лише День знань та початок нового навчального року а й визначну подію у житті кожного мешканця села – 105-річний ювілей Зачепилівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів імені Бориса Олійника, яку вже 25 років очолює Краснюк Марія Тимофіївна.

Шановні вчителі, працівники, учні, випускники та друзі Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника!
Школа… У кожного це слово викликає різні спогади та емоції, але всі вони пов’язані з чимось добрим і вічним. Адже школа для нас це не просто приміщення. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. 

Вітальні слова колективу Зачепилівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника