Новини селищної ради

Вітання селищного голови з Днем знань

Дзвенить дзвінок веселий, запальний,
І в кожного душа із ним радіє,
І знову починаються для нас
Уроки віри, доброти й надії.

Дорогі діти! Школа – це цілий світ багатьох цікавинок: у ньому знайдеться місце для кожного з вас не тільки за партою, але й на спортивному майданчику, вашим творчим талантам на сцені, і вашим шедеврам майстерності на шкільних виставках. Вашими друзями стануть шкільні підручники. Стільки цікавого вже чекає вас на їх сторінках! Усі знання, що ви отримаєте у школі, стануть для вас тією опорою, з якою вам буде легко йти своїм життям, досягаючи все нових и нових успіхів! Ви навчитесь бути впевненими у своїх силах, бути наполегливими у своїх цілях, бути успішними у своїх відкриттях! У шкільному житті на вас чекають не лише уроки та домашні завдання! Екскурсії, класні свята, різноманітні конкурси, спортивні змагання, олімпіади, багато гуртків за інтересами, шкільні концерти та багато іншого! Пройшовши через шкільне життя, люди назавжди зберігають про нього світлі спогади. Пам’ять про шкільні роки зігріває нас тоді, коли ми стаємо дорослими, надихає на добрі справи, підтримує у важкі хвилини.
Будьте активними та допитливими, тоді вам завжди буде цікаво и весело! Будьте щирими та товариськими, тоді з вами завжди поруч буде багато друзів! Будьте відповідальними та наполегливими, тоді ви завжди будете радіти можливості відповісти на уроці та отримати гарну оцінку! Хай ваше шкільне життя буде яскравим та радісним! З 1 вересня! З Днем знань!
З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем знань

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу з питань освіти, культури, соціального захисту населення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради :

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади -  спеціаліста 1 категорії відділу з питань освіти, культури, соціального захисту населення виконавчого комітету Новосанжарської селищної.

- громадянство України;

- базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра; без вимог до стажу.

- вільне володіння державною мовою;

- вміння працювати на персональному комп'ютері в режимі користувача;

- знання Конституції України, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні", "Про запобігання корупції", інструкцію з діловодства, законодавство з урахуванням специфіки відділу з питань освіти, культури та соціального захисту населення та правила ділового етикету

Вік претендентів - згідно із Законом "Про службу в органах місцевого самоврядування".

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: 

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

 2)заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

3)дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку визначеному Законом України "Про запобігання корупції" ( декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством);

6) копію паспорта та  ідентифікаційного коду;

 7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) довідку про допуск до державної таємниці ( у разі наявності).

При подачі копій при собі мати оригінали.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення, останній термін подачі документів 17.00 год. 01жовтня 2018 р. за адресою: смт. Нові Санжари, вул. Незалежності, 41.

         Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит.

         Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці надається  начальником загального відділу виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради за тел. 3-25-32.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Свято для майбутніх першокласників

30.08.2018 року в парку Перемоги у Нових Санжарах селищною радою було організовано та проведено свято для майже 100 майбутніх першокласників Новосанжарської об'єднаної територіальної громади. На малечу чекала цікава концертна програма за участю вихованців дошкільних закладів «Сонечко», «Лелеченька», маленьких зірочок центру культури і дозвілля, учнів Зачепилівської школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника, юних артистів вокального ансамблю «Веселка», неймовірна цікава розважальна програми від аніматорів. 

Свято для майбутніх  першокласників

Річниця Ілловайської трагедії

 Сьогодні, 29.08.2018 року новосанжарська громада вшанувала пам'ять загиблих в Іловайському котлі та наших земляків, які загинули, захищаючи незалежність та цілісність нашої країни.

Річниця Ілловайської трагедії

Запрошуємо взяти участь

Сьогодні, 29.08.2018 року о 10:00 год. в Нових Санжарах, біля пам'ятного знака Небесній сотні, відбудеться мітинг-реквієм до річниці Ілловайської трагедії. Запрошуємо громаду долучитися до спільної молитви за загиблими.

Запрошуємо взяти участь

Перші в області: Нові Санжари вивісили червоно-чорний стяг на постійній основі

 У  27-му річницю Незалежності України у Нових Санжарах, на флагштоках біля пам'ятного знака Героям Небесної сотні, підняли синьо-жовтий прапор Незалежності та червоно-чорний прапор боротьби. 

Це - символ того, що незалежність народжується у боротьбі. 
В урочистому зібранні з нагоди підняття прапорів взяли участь заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, селищний голова Інна Коба, учасник революції Гідності Володимир Паршевлюк, начальник штабу громадського формування «Самооборона Майдану» Олександр Чубаров, учасники АТО, молодь та громадськість селища. Учасників зібрання радо зустріли вихованці центру культури і дозвілля в національному вбранні, дівчатка тримали в руках рушники, а хлопчики-козаки - списи.
Розпочала захід селищний голова Інна Коба, яка наголосила, що на долю нашої країни випали страшні випробування: втрата території і війна. Виявляється, що життя інколи справді ділиться на «до» і «після». І буває це не десь за обрієм чи в далекій країні. Усе це трапилося з нами, на нашій українській землі, де прапор – кольору осіннього степу та блакитного неба є символом мужності, гордості, а прапор червоно-чорного кольору є символом боротьби й опору. Обидва прапори стали надійною опорою і святинею для наших солдат, які відстоюють суверенітет держави на сході України. У світлі Революції Гідності, котра підняла на боротьбу українське суспільство сьогодні, на флагштоках по всій державі поряд із жовто-блакитним замайорів і червоно-чорний прапор. І все більше людей починають шукати правильні відповіді на важливі питання власної історії. Розуміння істинної ідеології червоно-чорного стяга робить нас на крок ближчими до самоусвідомлення себе як великої української нації. Заступник Полтавської обласної ради Анатолій Ханко зауважив, що Нові Санжари - єдине містечко на Полтавщині, де червоно-чорний прапор підняли на постійній основі. А Володимир Паршевлюк нагадав присутнім, що незалежність укранському народу не подарували, українці кожного дня виборюють право бути незалежними й вільними. До спільної молитви за Україну новосанжарців, зачепилян та гостей громади запросив отець Євгеній. На знак пам’яті про героїв, які поклали свої життя за Незалежність нашої держави учасники зібрання поклали квіти та гірлянди до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні. На прикінці свята з нагоди 27-ої річниці Дня незалежності України вихованці Новосанжарського центру культури і дозвілля символічно випустили у небо 27 жовто-блакитних кульок.

Перші в області: Нові Санжари вивісили червоно-чорний стяг на постійній основі

Вітання селищного голови з нагоди 27-ої ріниці Дня незалежності України

Ми різні з материнської колиски,
Та всі ми діти щирої землі.
В родині вільній всі ми - українці,
Ми України доньки і сини.
Благословенна у віках земля
З хлібами щедрими під небом синім.
Велично й впевнено зійшла зоря
Нової України!
Вона в моїй душі, в серцях людей,
У радощах та у скрутну годину.
Ім'я її прекрасне і святе —
Повіримо в Україну!
Вона добро несе в новітній світ,
Довічну віру й пісню солов'їну.
Тож пам'ятаймо пращурів завіт —
Любити Україну!
Правічна і нескорена земля
Хлібами сходить у прийдешню днину.
Допоки світить праведна зоря -
Шануймо Україну!

Шановна громадо! 
Щиро вітаю вас зі святом – Днем Незалежності України. Нині ми переживаємо складні часи агресії та посягань на незалежність та цілісність нашої держави. Але завжди в такі часи найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Саме захищаючи рідну землю, полягли наші земляки, які до останнього подиху виконували свій військовий обов`язок чесно і героїчно. Я переконана, що лиха година скоро мине. Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу Велику Єдину Україну. Нехай Господь дарує кожному та усій державі сили і наснаги, добра, перемог і здобутків. Бо щасливими, духовно та матеріально багатими повинні зростати наші діти, онуки та правнуки. Слава Україні! Героям слава!
З глибокою повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з нагоди 27-ої ріниці Дня незалежності України