Чергова сесія селищної ради

Сьогодні, 23.08.2018 року  в адмінприміщенні селищної ради відбулася чергова сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.  На пленарне засідання прибули депутати селищної ради та посадові осіби місцевого самоврядування, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, а також представники засобів масової інформації.

На розгляд сесії було винесено 24 питання. У ході засідання  депутати затвердили звіт про виконання бюджету Новосанжарської ОТГ за перше півріччя, внесли зміни до Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2019 рр., соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку на 2018 рік, підтримали комунальні підприємства дотаціями та збільшили фінансування Програми з соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів, пенсіонерів, учасників бойових дій.

Крім того,  на умовах співфінансувння, виділили кошти для придбання комп’ютерного обладнання та дидактичних матеріалів, сучасних меблів для Новосанжарського НВК у розмірі  майже  80 тис.грн. Одноголосно депутати підтримали  ініціативу щодо участі громади у конкурсі   Бюджет участі на 2019 рік. Затвердили передавальні акти щодо приймання майна та приміщення дитячо-юнацької спортивної школи, а також  затвердили пропозицію щодо передачі в комунальну власність ОТГ Зачепилівської ЗОШ І-ІІ ст. ім. Бориса Олійника. Вирішили  прийняти у комунальну власність ОТГ будівлі гуртожитку та розглянули земельні питання жителів громади. Затвердили проект туристичного кластеру щодо спільного розвитку туризму з Кобеляцьким, Козельщинським, Решетилівським районами та Малоперещепинською і Нехворощанською ОТГ.

З поіменним голосуванням депутатів та з рішеннями можна ознайомитися за посиланням https://www.novsan-rada.gov.ua/documents/

Чергова сесія селищної ради

Запрошуємо взяти участь в урочистому зібранні

Шановна громадо!
Відповідно до плану заходів до 27 - ої річниці Дня незалежності України, з метою відновлення, збереження та вшанування памʼяті, привернення уваги громадськості до історії боротьби та борців за незалежність, 24 серпня о 10: 00 год. відбудеться урочисте зібрання з нагоди підняття Державного прапора України та червоно-чорного стяга боротьби на флагштоках, які встановлено на пам'ятному знаку Героям Небесної сотні в селищі Нові Санжари. Біля пам'ятного знака отцем Євгенієм буде проведено спільну молитву за Україну.

Запрошуємо взяти участь в урочистому зібранні

Фото переможців конкурсу розміщено на білборді в Нових Санжарах

До Дня незалежності України Новосанжарська селищна рада розмістила святковий постер з переможцями конкурсу від селищної ради з нагоди Дня вишиванки - трудовим колективом Новосанжарського терцентру.

Фото переможців конкурсу розміщено на білборді в Нових Санжарах

Вітаємо громаду зі святом

Колектив Новосанжарської селищної ради вітає громаду зі святом Державного прапора України!

Вітаємо громаду зі святом

Мотопробіг до Дня прапора України

З нагоди Дня Державного прапора України, за ініціативи народного депутата України Андрія Реки, о 10.00 год. від адмінприміщення селищної ради розпочався традиційний мотопробіг за участю молоді та громадськості вулицями Новосанжарської об'єднаної територіальної громади.

Мотопробіг до Дня прапора України

Вітання селищного голови з нагоди Дня Державного прапора України

Чимало поколінь українців мріяли про волю, боролись за свою мрію, не шкодуючи власного життя. Багато страждань довелось їм зазнати, щоб нарешті на карті світу з’явилась незалежна Україна, чиї атрибути державності – герб, прапор і гімн - означають вірність історичним традиціям, виражають  сутність, характер нашого народу. А він, перш за все, -  працьовитий, співучий і доброзичливий. Тому й кольори нашого прапора - від безхмарного, мирного неба, сонця і золотого хлібного лану. В ньому – душа українців, їх прагнення жити у мирі і злагоді з іншими народами, залишаючись при цьому незалежними, гордими і самодостатніми. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор.

Шановна громадо!

Щиро вітаю вас з Днем Державного прапора України! Бажаю всім вам миру,  міцного здоров’я, благополуччя вашим родинам, сили, мудрості на шляху розбудови і зміцнення нашої держави!

З повагою, Інна Коба.

Вітання селищного голови з нагоди Дня Державного прапора України