Новини селищної ради

Новини громади

Сьгодні, 23 липня 2018 року до Зачепилівського старостинського округу завітали волонтери - релігійна громада "Нове життя" (м. Львів), які організували для дітей с. Зачепилівка безкоштовні розваги: батут, надувну гірку, різноманітні спортивні ігри. 
Відділом благоустрою Новосанжарської селищної ради здійснено викос трави на території старостинського округу, біля Зачепилівського ФАПу встановлено лавочку.
По вулиці Чкалова здійснено викос трави поблизу дитячого майданчика, а також скошено траву біля садиби ветерана війни, інваліда І групи Джупія Михайла Федоровича.

Новини громади

Підвісний міст відремонтовано

Підвісний міст через річку Ворсклу, який  знаходиться  неподалік медичного центру «Нові Санжари», відремонтовано відділом благоустрою Новосанжарської селищної ради. Цей міст не ремонтувався десять років. За кошти місцевого бюджету були замінені старі дерев'яні балки на нові та оброблені від шкідників. Восени міст пофарбують. На ремонт витратили понад 30 тисяч гривень.

Підвісний міст відремонтовано

Асоціація міст України у Нових Санжарах

20 липня Новосанжарська селищна рада радо зустрічала гостей із різних куточків Полтавської області. 
На базі Новосанжарської об'єднаної територіальної громади проходив практикум із застосування законодавства на тему: «Законодавчі зміни у сфері житлово-комунального господарства та їх практичне застосування. Реформування сфери житлово-комунального господарства», який було організовано та проведено Новосанжарською селищною радою спільно з Полтавським РВ Асоціації міст України. 
У роботі практикума взяли учась народний депутат України Андрій Река, селищний голова Інна Коба, виконавчий директор Полтавського РВ Асоціації міст України Галина Безносик, в.о. старости села Зачепилівка Михайло Заріцький, секретар селищної ради Олена Вовк, заступники селищного голови Валентин Івашина та Вадим Россоха, міські, селищні, сільські голови, секретарі рад, галузеві фахівці та працівники Новосанжарської селищної ради.

Асоціація міст України у Нових Санжарах

Хочете змін - давайте разом покращувати нашу громаду!

Шановна громадо!
Новосанжарська селищна рада запрошує жителів Новосанжарської об’єднаної територіальної громади, яким вже виповнилося 14 років, долучитися до цьогорічного конкурсу проектів «Бюджет участі Полтавської області». Давайте разом покращувати нашу громаду! 
Що ж таке Бюджет участі?!
Бюджет участі Полтавської області – це процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення мешканців Полтавської області до участі в бюджетному процесі через подання проектів та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти з подальшим фінансуванням для їхньої реалізації. Кошти обласного та місцевих бюджетів спрямовуються на реалізацію кращих проектів розвитку громад, які надійшли до обласної ради від мешканців Полтавської області. 
Загальний обсяг бюджету участі Полтавської області на бюджетний рік складає 6 млн грн. Максимальна вартість одного проекту 150 тис. грн. Подаються проекти з 20 липня 2018 року по 20 серпня 2018 року.
Проект повинен бути спрямований на вирішення певної проблематики в сфері соціального захисту, енергозбереження, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, комунального господарства, культури та освіти, спорту та туризму. 
Впровадження Бюджету участі Полтавської області здійснюється щорічно відповідно до Положення, що затверджене розпорядженням голови Полтавської обласної ради.
Більш детальну інформацію щодо участі в конкурсі проектів Ви можете отримати, переглянувши відеоролик, який ми Вам пропонуємо та на веб-сайті обласної ради http://bu.oblrada-pl.gov.ua 
Чекаємо на Ваші пропозиції.

Хочете змін - давайте разом покращувати нашу громаду!

Держпродспоживслужба повідомляє

Відповідно до листа Новосанжарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області від 17.07.2018 № 01-27/29-16/326 та згідно з повідомленням Кобеляцького МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» від 17.07.2018 р. № 02/315, Новосанжарська селищна рада інформує, що проби води з пляжів річки Ворскла у смт Нові Санжари, які відібрані 12.07.2018 року відповідають вимогам ДСП № 173 від 19.06.96 року за мікробіологічними показниками (індекс ЛКП становить від 2900  в 1 дм куб. при нормі - 5000). 

Шановні учасники дорожнього руху!


У селищі Нові Санжари проводяться роботи з нанесення та поновлення дорожньої розмітки проїзної частини. Роботи виконуються під рухом! Будьте обережні та вибачте за тимчасові незручності!
Так, станом на 17.07.2018 року поновлено розмітку обмежувачів швидкості та пішохідного переходу біля Новосанжарського навчально-виховного комплексу. Розпочато нанесення розмітки на обмежувачах швидкості по вулиці Незалежність.

Шановні учасники дорожнього руху!

Виконавчий комітет, депутатський корпус та Новосанжарська селищна рада вітают Інну Олександрівну Кобу, селищного голову, з Днем народженння. Хочуть побажати Інні Олександрівні всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та езотеричного благословення у всіх починаннях!