Вітання селищного голови з Днем бухгалтера

Дорогі наші бухгалтери!
Вітаю вас з вашим професійним святом- Днем бухгалтера! Ваша професія важлива, необхідна, складна. Переконана, від Вашої нелегкої щоденної клопіткої праці залежить успішність роботи будь-якого підприємства, установи чи організації. В бухгалтерії немає випадкових людей, так як ця робота швидко відсіває слабких фахівців – залишаються тільки професіонали.
Зичу Вам міцного здоров'я, щастя, достатку та мирного неба. Нехай Боже благословення завжди буде з Вами та Вашими родинами.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем бухгалтера

Штормове попередження

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології від 13.07.2018 № 279 у найближчі 1-2 години із збереженням до кінця дня та в першій половині ночі по м.Полтава та Полтавській області очікуються грози.

Штормове попередження

Новий арт-об'єкт у Нових Санжарах

Одним із улюблених місць для фотографування молодят, закоханих і просто туристів була і є каплиця Віри, Надії та Любові, яка розташована на в'їзді до Нових Санжар. Сьогодні, 13 липня 2018 року біля неї Новосанжарською селищною радою встановлено нову арт-інсталяцію, яка являє собою кам'яний поміст, на якому стоїть велике, об'ємне металеве серце-символ людської всепоглинаючої любові. Де відсьогодні, у день свого весілля молодята зможуть залишати символи свого кохання - замки, прикрашаючи тим самим арт-об'єкт. Металеву конструкцію виготовили місцеві майстри на замовлення селищного голови Інни Олександрівни Коби. А неперевершений іконописець й майстер живопису Петро Петрович Лахно прикрасить колодязь, з якого будь-який подорожній може напитися смачної носанжарської води, петриківським розписом.

Запрошуємо молодят залишати символи свого кохання (замочки) на інсталяції, прикрашаючи ними велике "Серце кохання"!

Новий арт-об'єкт у Нових Санжарах

До уваги жителів громади!

Відповідно до листа директора районної комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр"від 25.06.2018 № 01-16\24, заснованої рішенням двадцять першої сесії сьомого скликання Новосанжарської районної ради від 22.12.2017 та з метою підтримки центру, інформування населення, Новосанжарська селищна рада повідомляє громаді про види послуг, які надаються центром (допомога психолога, логопеда, дефектолога) та місце його розташування (смт Нові Санжари, вул. Центральна, 64, тел. (05344)3-16-60).

До уваги жителів громади!

Вітання селищного голови з Днем святих апостолів Петра і Павла

Шановна громадо!
Сьогодні, 12.07.2018 року ми відзначаємо одне з найбільш значущих релігійних свят, вшановуємо пам'ять святих апостолів Перта і Павла.
Від щирого серця вітаю Вас із цим великим святом!
Бажаю Вам насамперед миру, безхмарного неба, міцного здоров’я та сили духу. Нехай усіх іменинників, Петрів та Павлів, їхні Ангели та Небесні Покровителі оберігають і підтримують на всій життєвій дорозі.
Хай буде осяяна Божою Ласкою уся наша громада, нехай зійде Благословення для всієї нашої спільноти!

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем святих апостолів Петра і Павла

Зустріч з представниками Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування

Сьогодні, 11.07.2018 року до Новосанжарської селищної ради завітали представники Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування. Гостей радо зустріла селищний голова Інна Коба, яка ознайомила їх з особливостями функціонування селищної ради, структурою апарату та виконавчих органів ради, провела екскурсію. Далі в кабінеті селищного голови відбулося жваве обговорення важливих питань щодо процесу децентралізації.

Зустріч з представниками Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування

Новосанжарське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби повідомляє

Новосанжарське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області (лист від 11.07.2018 № 01-27/29-16/326) та Кобеляцьке МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України», повідомляють, що при здійсненні щотижневого моніторингу за якістю води поверхневих водоймищ встановлено, що проби води з річки Ворскла (смт Нові Санжари центральний пляж та пляж МЦ "Нові Санжари" НГУ), які відібрані 09.07. 2018 року не відповідають вимогам по мікробіологічних показниках (індекс ЛКП становить 70 000 при нормі - 5000, тобто перевищення складає майже в 14 раз).
Враховуючи викладене, з метою недопущення виникнення інфекційних захворювань та погіршення стану здоров’я населення, рекомендують утриматися від купання на вище вказаних пляжах та інших невстановлених місцях відпочинку на території Новосанжарської ОТГ.