У ВОРСКЛІ ВЖЕ МОЖНА КУПАТИСЯ

Відповідно до листа Новосанжарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області від 03.07.2018 № 01-27/29-16/311 та згідно з повідомленням Кобеляцького МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України», Новосанжарська селищна рада інформує, що проби води з пляжів річки Ворскла у смт Нові Санжари, які відібрані 25.06.2018 року відповідають вимогам ДСП № 173 від 19.06.96 року по мікробіологічних показниках (індекс ЛКП становить від 2800 до 2900 КУО в 1 дм куб. при нормі - 5000).

У ВОРСКЛІ ВЖЕ МОЖНА КУПАТИСЯ

Екскурсія гуртківців Новосанжарської СЮТ на ІV етап Кубку Єдності та Чемпіонату м. Кам'янське з картингу

За сприяння селищного голови Інни Коби, 07.07.2018 року вихованці гуртка "Картинг" Новосанжарської станції юних техніків, з метою отримання корисного досвіду та підтримки свого земляка Владислава Ранюка, здійснили екскурсійну поїздку на ІV етап Кубка Єдності та Чемпіонату м. Кам'янське з картингу. Приємно, що наш земляк, Владислав Ранюк, виборов у цих змаганнях перше місце та став для гуртківців гарним прикладом для наслідування. Виконавчий комітет та Новосанжарська селищна рада вітають Владислава з перемогою та бажають натхнення і завзяття на шляху до подальших перемог! До речі, 26 червня 2018 року, за сприяння селищної ради, вихованці Новосанжарської СЮТ здійснили виїзні тренування у м. Полтава.

Екскурсія гуртківців Новосанжарської СЮТ  на ІV етап Кубку Єдності та Чемпіонату м. Кам'янське з картингу

07 липня на святі Івана Купала, відповідно до наказу Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації від 19.06.2018 р. №423 «Про проведення обласної акції «Відповідальне батьківство – щасливе дитинство» за сумлінне батьківство, збереження та розвиток сімейних традицій, підвищення рівня духовних, моральних цінностей й авторитету української родини та з нагоди Дня родини, селищний голова Інна Олександрівна Коба вручила сім’ї часника бойових дій Кіяшка Мирослава Миколайовича та Олесі Павлівни цінний подарунк (набір рушників та набір посуду).

Вітання селищного голови з Днем родини

Шановна громадо!

Для кожного з нас родина– це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають життєвій мудрості. У батьківській хаті прищеплюється любов до рідного мови, культури, бо саме сім’я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій.
Люди зустрічаються, закохуються, одружуються… Так, за мотивами всім знайомої пісні, створюється нова родина. Споріднені душі шукають і знаходять одна одну, єднаються між собою щирою міцною любов'ю та безмежною відданістю і крокують по життю разом, продовжуючи свій рід.

Вітаю вас з українським Днем родини! Бажаю в цей привітний літній день міцного здоров’я, щасливої долі, сімейного затишку та тепла вашим родинам, взаємної поваги, щирого кохання та непохитності родинних стосунків! Нехай щебетання діток приносить у ваші родини спокій, мир і радість.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем родини

Хороводи, вінки і свято вогню

Івана Купала – мабуть, найнеординарніше українське свято, в якому вдало переплелися язичницькі і християнські традиції. Щороку на нього з нетерпінням чекають і дорослі, і малі.

Цьогорічне свято Івана Купала, яке святкувалося в Новосанжарській об'єднаній територіальній громаді, запам'ятається новосанжарцям і гостям селища  чуттєвими піснями, неймовірно красивими купальськими хороводами, яскравими купальськими вінками, веселими розвагами для малечі, запальними танцями та незабутнім вогняним шоу. Ідея створення саме такого свята- насиченого, цікавого та видовищного,- належить селищному голові Інні Олександрівні Кобі.

Хороводи, вінки і свято вогню

Вогняне шоу. Новосанжарська об'єднана територіальна громада. Свято Івана Купала 2018

Запрошуємо переглянути другу частину  цікавого вогняного шоу, де запалили інсталяцію з літерами «Я люблю Нові Санжари», що викликало жваві оплески серед глядачів, які цього року завітали на свято Івана Купала у Нові Санжари.

Новини громади

Сьогодні, 04.07.2018 року селищний голова Інна Олександрівна Коба привітала працівників Новосанжарського відділення поліції з професійним святом - Днем національної поліції України та нагородила грамотою селищної ради колектив відділення. Такі самі грамоти отримали: Федірець Артур Олегович, старший лейтенант, дільничий офіцер поліції сектору превенції, Кобченко Артур Сергійович, старший лейтенант, дільничий офіцер поліції сектору превенції та Сонник Олег Володимирович, старший сержант, помічник чергового сектору реагування патрульної поліції №3.

Новини громади