Вітання селищного голови з Днем національної поліції України

Шановні працівники поліції!
День поліції - це особливе свято, присвячене тим, у кого служба часом небезпечна і не легка, але так необхідна всьому нашому суспільству.
Розплутувати непростий клубок людських доль, вчинити по закону і справедливості, відновити мир і порядок-таке під силу тільки справжнім чоловікам.
Нехай Ваше життя буде не тільки низкою днів важкої служби, але і багате на щасливі миттєвості.
Нехай цей день принесе Вам трішечки спокою і радості.
Нехай здоров'я ніколи не підведе вас і Ви завжди будете у хорошій формі.
Бажаю вам миру, успіхів у службі, сімейного благополуччя і достатку.
Нехай частіше на Ваших погонах з'являються зірки.
І хай вас усіх береже Бог!

Вітання селищного голови з Днем національної поліції України

УВАГА! Змінилися реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів

Управління Державної казначейської служби України у Новосанжарському районі Полтавської області звертає увагу платників податків, розпорядників та одержувачів коштів, що з 02.07.2018 року змінилися реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів. Номери рахунків можна дізнатися за електронною адресою ДФС  sfs.gov.ua в розділі "Анонси" та на сайті ДКСУ  http://www.treasury.gov.ua/…/control/pol/uk/publish/…/340137

Запрошуємо зустріти Купальську ніч

Новосанжарці та гості селища!

Запрошуємо Вас зустріти Купальську ніч поряд із Ворсклою в парку воїнів-інтернаціоналістів. 6 липня о 19.00 годині на Вас чекає:

-         театралізоване дійство, конкурс на кращий купальський вінок;

-         святковий концерт;

-         розважальна програма для дітей;

-         яскраве свято вогню;

-         запальна дискотека.

Протягом свята працюватимуть атракціони та торговельні точки. Вхід безкоштовний. Не забудьте взяти з собою купальський вінок та  гарний настрій.

Запрошуємо зустріти Купальську ніч

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг із вивезення твердих і рідких побутових відходів на території Новосанжарської сел

1.                Найменування місцезнаходження організатора конкурсу: виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради, 39300, Полтавська область, смт Нові Санжари, вул. Незалежності, 41.

2.    Предмет конкурсу:

2.1.         Перелік послуг: послуги з вивезення твердих і рідких побутових відходів на території Новосанжарської селищної ради.

2.2.         Місце надання послуг: територія Новосанжарської селищної ради.

2.3.         Строк надання послуг: згідно умов договору.

3.                Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради від 20 червня 2018 року.

4.                Подання конкурсної документації:

4.1.         Місце: 39300, Полтавська область, смт Нові Санжари,                               вул. Незалежності, 41.

4.2.         Спосіб: особисто або поштою.

5.                 Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

5.1.         Місце: 39300, Полтавська область, смт. Нові Санжари,                             вул. Незалежності, 41

5.2.         Спосіб: особисто або поштою.

5.3.         Кінцевий термін подання – 26 липня 2018 року.

6.                Місце і час проведення конкурсу:  Новосанжарська селищна рада, вул. незалежності, 41, кабінет заступника селищного голови, 30 липня 2018 року о 14.00 год.

З додатковою інформацією можна ознайомитись за телефоном (05344) 3-26-40

Селищний голова  І.О. Коба

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг із вивезення твердих і рідких побутових відходів на території  Новосанжарської сел

Звернення селищного голови з нагоди Дня Конституції України

Шановна громадо!
Ми живемо у незалежній країні, ім’я якій Україна. Всі ці роки – то роки нашого воскресіння, єднання, осмислення своєї долі й історії. Перед цим були століття, якими українці йшли до своєї держави.
А у державі, має бути затверджений Закон, за яким вона існує. В Україні таким Законом є Конституція України. Історики запишуть для прийдешніх поколінь, що в ніч з 27 на 28 червня 1996 року була прийнята і затверджена Конституція України. Це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення нашого суспільства.
Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
Безперечно, сам факт прийняття Конституції не вирішує автоматично всіх сьогоденних проблем України. Проте маємо нині добрий грунт для розбудови України, як європейської держави.
Вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України! Бажаю всім нам достатку, здоров’я, мирного неба, а головне, щоб Основний Закон нашої країни дотримувався неухильно, і кожен український громадянин був впевнений у своєму майбутньому. Зі святом!

Звернення селищного голови з нагоди Дня Конституції  України

Засідання сесії селищної ради

Сьогодні, 26.06.2018 року відбулася позачергова одиннадцята сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.  На пленарне засідання прибули депутати селищної ради та посадові осіби місцевого самоврядування, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, а також представники засобів масової інформації.

Усі питання були розглянуті, та по них були винесені відповідні рішенння. З поіменним голосуванням депутатів та з рішеннями можна ознайомитися за посиланням https://www.novsan-rada.gov.ua/documents/?p=124

Засідання сесії селищної ради