Поїздка до бойових побратимів

До Дня Молоді та Дня Конституції України, за підтримки селищного голови Коби Інни Олександрівни, 24.06.2018 року Олександр Чубаров, начальник штабу ГФ "Новосанжарська Самооборона Майдану," разом з ветерани АТО вирушили на схід до бойових побратимів. Новосанжарські ветерани вирішили зустріти День молоді та День Конституції України на сході, привітати хлопців зі святом, заодно привезти їм гостинці від новосанжарської громади.

Поїздка до бойових побратимів

Вітання селищного голови з Днем молоді

Дорогі юнаки та дівчата!
Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді! Молодість – безцінний дар, неповторна та відповідальна пора. Це фундамент всього майбутнього життя, тому, юні друзі, використовуйте всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, кохайте, мандруйте, пізнавайте світ, будуйте грандіозні плани на майбутнє та досягайте успіхів.
Впевнена, що ваш творчий ентузіазм, бажання бути першими та найкращими, ваша освіченість, компетентність будуть щоденно втілюватися в життя та сприяти розвитку нашої рідної і неповторної громади.
З нагоди свята бажаю усім молодим: творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Успіхів і натхнення вам, здоров’я та невичерпної енергії, миру і добра. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Молодість – це майбутнє! Залишайтесь молодими!
З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем молоді

Робоча зустріч

Сьогодні, 23.06.2018 року в кабінеті селищного голови Інни Коби відбулася робоча зустріч представників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та Новосанжарського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги з колективом селищної ради. Під час зустрічі були обговорені питання щодо оскарження рішень державних реєстраторів та як протидії аграрному рейдерству.

Робоча зустріч

До уваги жителів громади!

За інформацією  Полтавського обласного центру з гідрометеорології  в  найближчі  дві години  із збереженням  вночі та вранці 23.06.2018 року по місту та області очікується гроза, в окремих районах град,  місцями  шквали 15-20м/сек. Будьте обережні!

До уваги жителів громади!

Засідання постійних комісій селищної ради

22 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ О 14:00 ГОД. У КАБІНЕТІ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій, з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони здоров'я, дитини, молоді, фізкультури та спорту, за участю селищного голови Інни Коби, депутатів, заступника селищного голови Вадима Россохи та в.о. старости с. Зачепилівка Михайла Заріцького.

Засідання постійних комісій селищної ради

Новосанжарська громада вшанувала пам’ять синів і дочок українського народу

Ось уже 77 років пройшло від тієї страшної пам’ятної червневої пори, дня початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.
Сьогодні, 22 червня 2018 року селищний голова Інна Коба, колектив Новосанжарської селищної ради разом з головою районної ветеранської організації Володимиром Сальним, ветеранами, громадскістю селища вшанували пам'ять жертв війни хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника Слави. Селищний голова Інна Коба наголосила, що неймовірно важко осмислити сухі цифри гіркої статистики невиправних втрат українського народу в цій жахливій війні - мільйонів і мільйонів людських життів. Сьогодні за покликом серця та велінням власної совісті зібралися новосанжарці біля пам'ятника Слави, щоб віддати данину пам’яті тим, хто відстояв перемогу. Далі селищний голова Інна Коба та голова ветеранської організації Володимир Сальний поклали квіти до пам'ятних знаків на центральному кладовищі смт Нові Санжари.
Вічний вогонь, сірі постаті монументів, викарбувані імена нагадують нам про вічну пам’ять і вічну скорботу.

Новосанжарська громада вшанувала пам’ять синів і дочок українського народу

Звернення селищного голови з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня в Україні – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. Цей день встановлено з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, їх подвигу та жертовності. Горем і болем вона увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

1225 днів і ночей - в Україні лилася кров. Неймовірно важко осмислити сухі цифри гіркої статистики наших невиправних втрат - мільйонів людських життів, кожен п'ятий з усього населення України.
За покликом серця та велінням власної совісті в цей день, ми віддаємо данину пам’яті тим, хто відстояв перемогу у цій жахливій війні.
Вічна і світла їм усім пам'ять!
З повагою, селищний голова Інна Коба.