Купатися заборонено!

Відповідно до листа Новосанжарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області від 21.06.2018 року, Новосанжарська селищна рада інформує, що проби води з р. Ворскла (центральний пляж смт Нові Санжари, пляж медичного центру "Нові Санжари" смт Нові Санжари), які були відібрані 18.06.2018 р. не відповідають нормі, індекс ЛПК (лактозопозитивна кишкова паличка) становить 24 000 при нормі 5 000, тобто перевищення складає майже в 5 раз. Індекс ЛКП — це показник, який свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість річки. Лактозопозитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунок людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей. Тому купатися у р. Ворскла тимчасово заборонено!!!

Купатися заборонено!

На молодь чекає рок-концерт і дискотека

Святкування Дня молоді в Новосанжарській ОТГ відбудеться в неділю, 24 червня, у парку Перемоги.

14:00–17:00 — запланована дитяча програма. Для юних новосанжарців та гостей селища проходитиме ярмарок майстер-класів, фотовиставка. Бажаючі зможуть зіграти в пінг-понг та фрізбі. Діти переглянуть шоу мильних бульбашок та надувних кульок.

14:00–15:00 — працюватиме безкоштовний аквагрим (розпис по тілу спеціальними фарбами на водяній основі).

Присутніх розважатиме ведучий заходу Руслан Цвіркун (полтавська студія «Людина–свято») та ді-джей Voicegram.

17:00–18:00 — виступ колективів художньої самодіяльності.

Далі на гостей заходу чекатиме чотиригодинний рок-концерт за участю київського гурту Vinnichenko, Rvani Shtani (Полтава) та Психотрон (Кременчук).

О 22:00 розпочнеться безкоштовна святкова дискотека.

Чекаємо Вас на святі!

На молодь чекає рок-концерт і дискотека

Новини громади

Відповідно до плану роботи Новосанжарської селищної ради тривають ремонтні роботи підвісного мосту через річку Ворскла, в районі медичного центру "Нові Санжари", з метою запобігання виникненню нещасних випадків, визначено "аварійні" дерева біля дитячого оздоровчого закладу "Антей" та по с. Зачепилівка, з подальшим спилюванням.

Новини громади

Відбулися засідання постійних комісій селищної ради

Сьогодні, 21.06.2018 року в кабінеті селищного голови Інни Коби відбулися засідання постійних комісій селищної ради: з вирішення питань земельного законодавства та засідання постійної комісії селищної ради з питань прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та з питань питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового і побутового обслуговування.

Відбулися засідання постійних комісій селищної ради

Селищна рада готується до Дня молоді

До Дня молоді в центрі Нових Санжар селищна рада розмістила святковий постер, на якому зображено колектив перукарні "Марта". Новосанжарські красуні прийняли участь у фотоконкурсі від селищної ради до Дня вишиванки, їх фото було визнано одним з найкращих. А  тепер воно ще й прикрашатиме центр селища.

Селищна рада готується до Дня молоді

Підприємцям та закладам громадського харчування

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації від 20.06.2018 р. № 042-07/1332  та рішення обласної ради третього пленарного засідання вісімнадцятої сесії  сьомого скликання від 16 лютого 2018 року «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Полтавської обласної державної адміністрації та місцевих рад Полтавської області щодо рекомендацій вжити заходи для припинення публічного відтворення аудіовізуальних творів, трансляцій кінофільмів та музики, які створені на території Російської Федерації- країни-агресора» рекомендуємо підприємцям, закладам громадського харчування, які працюють на території Новосанжарської об'єднаної територіальної громади, рекомендуємо не відтворювати  аудіовізуальні твори, які створені на території Російської Федерації.

З рішення третього пленарного засідання вісімнадцятої сесії сьомого скликання  Полтавської обласної ради від 16.06.2018 № 651 та зверненням депутатів Полтавської обласної ради можна ознайомитися, розгорнувши це повідомлення.

Підприємцям та закладам громадського харчування