Слід пам'ятати правила поведінки на воді

З початком купального сезону Новосанжарська селищна рада нагадує жителям та гостям громади правила поведінки на воді. Як показує досвід, відпочинок приносить задоволення не всім, деякі так "захоплюються", що втрачають здоровий глузд.
Варто пам'ятати, що основними умовами безпеки є:
• правильний вибір і обладнання місць купання;
• суворе дотримання правил поведінки під час купання.

Слід пам'ятати правила поведінки на воді

Новини громади

Станом на 19.06.2018 року відділ благоустрою при виконавчому комітеті Новосанжарської селищної ради продовжує роботи з благоустрою центрального пляжу смт Нові Санжари, упорядковує територію парку Перемоги до Дня молоді та ремонтує підвісний міст.

Новини громади

Підготовка до Дня молоді

Сьогодні, 18.06.2018 року в кабінеті селищного голови Інни Коби відбулась робоча нарада щодо святкових заходів, які плануються до Дня молоді в Новосанжарській об'єднаній територіальній громаді. Цього року активні молоді новосанжарці звернулись до Інни Олександрівни з ініціативою організувати свято таким, яким вони його бачать: сучасним, цікавим як для дорослих, так і для малечі. Селищний голова підтримала пропозицію та всіляко допомагає їм у підготовці проведення свята, яке відбудеться 24 червня 2018 року в парку Перемоги. Про час проведення та програму свята ми проінформуємо вас пізніше. Буде цікаво!

Підготовка до Дня молоді

Вітання селищного голови з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники!
Прийміть щирі вітання з вашим наступаючим святом! Це свято виходить за рамки професійного: адже кожен з нас може згадати людину у білому халаті, якій ми вдячні за професіоналізм, чуйність і доброту, яка повернула здоров’я нам або нашим близьким. У людини немає нічого дорожче життя і здоров’я, і саме вам, медикам ми ввіряємо його з щирою вірою і надією на допомогу.
У медицині – немає випадкових співробітників, тут працюють самі чуйні люди. Саме тут добро перемагає зло, завдяки справжнім професіоналам своєї справи. Особливу вдячність хочу висловити тим, хто і в святковий день буде знаходитись на варті здоров’я-чергувати в лікарнях, пологових будинках, в бригадах «швидкої допомоги» та інших медичних установах. У всі часи ваша робота була і залишається найбільш милосердною, що вимагає самопожертви і особливої доброти до людей.
Хочу побажати вам задоволення від власної роботи, вдячних пацієнтів, тепла і розуміння в колі сім’ї і звичайно здоров’я. Моя безмежна вдячність вам- Янголи в білих халатах.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем медичного працівника

Вітали з Днем медичного працівника

15 червня  селищний голова Інна Коба та секретар селищної ради Олена Вовк вітали медичних працівників з професійним святом. Спочатку Олена Олександрівна  завітала в Медичний центр «Нові Санжари» Національної Гвардії України, де подякувала керівництву та персоналу закладу за їхню невтомну працю, вручила грамоту селищної ради та грошову премію  в розмірі 500 гривень СОКІЛ Людмилі Василівні, фармацевту медичного центру.

Далі Коба Інна Олександрівна відвідала відділення екстреної допомоги та вручила квіти, грамоти та грошові премії (500 гривень кожному) кращим працівникам: ВАСЮТі Станіславу Анатолійовичу, фельдшеру виїзної  бригади Новосанжарської підстанції екстреної медичної допомоги та РУДЕНКу Олегу Дмитровичу, водію Новосанжарської підстанції екстреної медичної допомоги.

О 12.00 в актовій залі Новосанжарської центральної районної лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника за участі медичного персоналу ЦРЛ та центру ПМСД. Селищний голова Інна Коба привітала медпрацівників з професійним святом, вручила квіти, грамоти та грошові премії: ТАБАСу Григорію Володимировичу, завідувачу рентгенкабінету Новосанжарської центральної районної лікарні, СТЕБЛЮК Ірині Юріївні, сестрі медичній приймального відділення Новосанжарської центральної районної лікарні, УРЕЗЧЕНКО Марині Анатоліївні, інженеру з охорони праці Новосанжарської центральної районної лікарні, ГОРАЛЕЧКО Галині Вікторівні, лікарю загальної практики-сімейному лікарю Новосанжарського Центру первинної медико-санітарної допомоги та КОБі Марині Анатоліївні, сестрі медичній загальної сімейної практики Новосанжарського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Свято супроводжувалось неймовірно захоплюючими виступами самодіяльних артистів центральної районної лікарні, центру ПМСД та Лелюхівського сільського будинку культури.

Вітали з Днем медичного працівника

Профілактика дитячого та сімейного неблагополуччя

Відповідно до листа Громадської організації "Відкритий світ молоді" повідомляємо, що з 12 по 17 жовтня 2018 року в м. Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано проведення міжнародного семінару "Сучасні стратегії у профілактиці сімейного неблгополуччя". Умови участі та програма семінару додаються.

Профілактика дитячого та сімейного неблагополуччя

"Студреспубліка" запрошує на ювілейний етап Міжнародної програми "Студентська республіка"

З 28 червня по 1 липня 2018 р. ПОО ВМГО «Студреспубліка» спільно з Полтавською облдержадміністрацією проводить XX ювілейний Полтавський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Участь у проекті візьмуть 300 молодих лідерів, жителів Полтавського регіону. Метою проведення Студреспубліки є пошуки шляхів виходу з кризи, яка охопила Україну, насамперед, через механізми розвитку освіти, громадянського просвітництва, виховання молодого покоління,здатного вільно й відповідально мислити та бути свідомими лідерами України. Захід проходить під гаслом «20 років для Полтавщини – Покоління Республіки», тема проекту: «Як досягти прогресу і миру на Полтавщині?». Ключовою точкою проекту будуть вибори мера та депутатів магістрату Студреспубліки, що базуватимуться на реальних програмах розвитку. Переможці пройдуть стажування в органах державної влади й місцевого самоврядування.