Новини селищної ради

Вітання селищного голови з Днем донора

14 червня щорічно ми відзначаємо Всесвітній день донора крові, важливість якого перегукується з безсумнівною важливістю самого донорства. Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. У цей День звертається увага на необхідність регулярної здачі крові для запобігання її дефіциту в лікарнях та клініках, особливо в країнах, де кількість донорської крові вкрай обмежена. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів. Напередодні Дня донора, працівники Новосанжарської селищної ради також відвідали Новосанжарську центральну районну лікарню й поділилися частинкою своєї крові.
Шановні донори, вітаю всіх Вас з Днем донора та висловлюю Вам щирі слова подяки!
Своїм вчинком Ви даруєте ще один День народження, ще одну надію, даєте можливість здійснити мрії. Ви справжні дарувальники життя, оскільки саме слово «донор» латинською означає «дарувати». Спасибі Вам за те, що Ви даруєте людям надію на порятунок, бо життя людини - найвище благо на землі, а порятунок його - найвища честь для тих, хто долучається до цього. Будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя не одній людині!
З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем донора

Запрошення на навчання

Житомирське вище професійне училище-інтернат за 48 років існування випустив понад 10 тисяч кваліфікованих робітників із числа осіб з фізичними обмеженнями. Випускники училища працюють у сфері побутового обслуговування, на підприємствах в організаціях та займаються індивідуальною трудовою діяльністю.

Широкий вибір професій дозволяє молодим людям реалізувати, у відповідності до фізичних можливостей, свої уподобання.

Соціальна, професійна, медична, трудова реабілітація учнів під час навчання, допомагають їм повірити в себе і адаптуватися в житті.

За час навчання за учнями зберігається пенсія, надається стипендія.

Умови прийому додаються.

19 червня 2018р. о 12.00 в Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті буде проведений захід «День відкритих дверей» (створена виставка учнівської творчості; виставка виробів прикладного мистецтва; знайомство із навчальним закладом; відео-презентація; надання консультацій та брошур). Запрошуємо всіх!

Запрошення на навчання

Чергова десята сесія Новосанжарської селищної ради

Сьогодні, 07.06.2018 року відбулася чергова десята сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання, на яку прибули 19 депутатів із 25. На пленарне засідання також були запрошені: заступники селищного голови Івашина Валентин Миколайович та Россоха Вадим Олегович, виконуючий обов'язки старости села Зачепилівка Заріцький Михайло Андрійович, посадові особи місцевого самоврядування, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.
На розгляд було винесено 24 питання та різне. Усі питання були розглянуті та по них були винесені відповідні рішенння. З поіменним голосуванням депутатів та з рішеннями можна ознайомитися за посиланням https://www.novsan-rada.gov.ua/documents/?p=124

Чергова десята сесія Новосанжарської селищної ради

Вітання селищного голови З Днем журналіста

Шановні журналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Бажаю Вам здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі – яскравими, а гонорари – високими.

Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими статтями!

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови З Днем журналіста

І про дороги

Сьогодні при сприятливих погодних умовах фірмою-підрядником здійснюються гарантійні роботи по усуненню дефектів дорожнього покриття вулиць селища Нові Санжари. Паралельно здійснюється технологічний нагляд за виконанням ремонтних робіт спеціалістами та контроль відповідності якості застосовуваних матеріалів, затверджених проектно – кошторисною документацією, будівельним нормам і правилами.

І про дороги

Конкурс юних фотолюбителів "Моя Україна"

22 травня в місті Полтаві пройшов обласний заочний конкурс юних фотолюбителів "Моя Україна".
У конкурсі прийняли участь 43 учасники з міст і районів Полтавської області. Серед них був і учень 9 класу Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника Шовкопляс Ростислав, який зайняв І місце у районному конкурсі. На розгляд журі було надіслано 5 фоторобіт домашнього завдання та 3 фотороботи виконані 22 травня у номінаціях: Пейзаж. Портрет. Жанр. 
За підсумками конкурсу визначено призерів, серед яких у середній віковій категорії Ростислав зайняв ІІІ місце. Вітаємо його з перемогою та бажаємо подальших успіхів та гарних фото.

Конкурс юних фотолюбителів "Моя Україна"

Під куполом Верховної Ради

5 червня 2018 року з робочим візитом Новосанжарська селищна рада, депутати та члени виконавчого комітету селищної ради разом з керівниками установ, підприємств, організацій, представниками громадських організацій селища відвідали місто Київ. Мета поїздки- отримати якомога більш комплексну інформацію про організаційно-правові засади функціонування механізму державної влади в Україні. У межах заходу новосанжарська громада зустрілася з народним депутатом України Андрієм Рекою, побувала в кулуарах Верховної Ради України, сесійній залі, залі термінових нарад депутатських фракцій, оглянули відому картину вітчизняного художника О.Г. Кулакова «Державотворення», на якій зображено історичну мить прийняття Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року. Під час екскурсії учасники ознайомились із приміщеннями Верховної Ради України та організацією роботи парламенту, історією становлення та розвитку українського парламентаризму, законодавчого процесу, сьогоденням українського парламенту та архітектурною спадщиною Верховної Ради України. Також новосанжарці відвідали Києво-Печерську Лавру, де під час екскурсії оглянули територію історико-культурного заповідника та спустилися в Ближні печери. З метою вшанування пам’яті видатного земляка Бориса Ілліча Олійника, відвідали Байкове кладовище- так званий музей під відкритим небом, місце спочинку відомих людей Києва та України та поклали квіти на могилу поета. Втомлені, схвильовані, але сповнені незабутніх вражень новосанжарці повернулися додому, а на згадку з собою привезли багато цікавих фото.

Під куполом Верховної Ради