Надійник помічник на шляху до нашої енергонезалежності

Новосанжарська селищна рада придбала у м. Вінниця подрібнювач, який призначений для подрібнення методом рубки - гілок, обаполів, рейок, ламелей, дошок та інших відходів деревообробки, який перетворює сировину в шматки середньою довжиною 10 см. Така продукція є ідеальним паливом для твердопаливних і піролізних котлів, камінів, печей та інших опалювальних приладів. Також дрова вироблені з допомогою гілкоруби можуть бути використані, як сировина для виробництва деревного вугілля. За рахунок великої фракції дані дрова відмінно зберігаються, та не пріють і не вимагають особливого догляду або сушіння.
Даний прилад дозволить нам:
- краще поводитися з відходами, які утворюються в результаті розчищення від порослі території нашої громади;
- здешевити вартість послуг по доставці відходів деревини на звалище;
- спростити і зробити більш доступним спосіб переробки гілок та інших деревних відходів, з метою скорочення використання газу та інших природних ресурсів, які дорожчають з кожним днем;
- у перспективі дозволить економити кошти на опаленні приміщень комунальних підприємств, установ та закладів Новосанжарської селищної ради.

Надійник помічник на шляху до нашої енергонезалежності

Новини

Сьогодні, 23.05.2018 року за ініціативи Новосанжарської селищної ради та за участю фахівців з питань утримання автомобільних доріг, представників селищної ради, райдержадміністрації, громадськості відбулося обстеження технічного стану частини автомобільної дороги Нові-Санжари-Нехвороща, мосту через р. Ворскла та мосту в районі дільниці "Бетонка."

Новини

Все про біометричний закордонний паспорт

З 20 грудня 2016 року відповідно до чинного законодавства України (Постанова КМУ № 152) можливість відмови від оформлення закордонного паспорта з електронним безконтактним носієм припинено.

Біометричний закордонний паспорт – є документом, що посвідчує особу, громадянство України і дає право такій особі на виїзд з України і в’їзд в Україну.

На даний час закордонний паспорт виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій і на обкладинці біометричного документу є спеціальна позначка.

Зовнішньо біометричний паспорт мало чим відрізняється від закордонного паспорта старого зразка. Окрім тієї інформації, яка міститься в закордонному паспорті старого зразка, у біометричному додатково вмонтований безконтактний електронний носій, на якому міститься інформація про біометричні дані людини: обличчя, відцифрований підпис громадянина, відбитки пальців.

Все про біометричний закордонний паспорт

Благоустрій громади

Станом на 22.05.2018 року бригадою відділу благоустрою при виконавчому комітеті Новосанжарської селищної ради висаджено більше двох тисяч квітів таких, як: сульфінія, агератум, алігіум, чорнобривці. До свята Трійці здійснено викос трави у парку Перемоги та в інших парках й скверах об’єднаної територіальної громади (усього - 22 га трави). Проведено поточний ремонт усіх дитячих майданчиків та до Дня захисту дітей завершено монтаж додаткових ігрових зон на дитячих майданчиках у парку Перемоги та с. Зачепилівка. До початку купального сезону ведеться підготовка усіх пляжів (Центральний, Мазепи, будинку відпочинку «Ворскла»), проводяться роботи по очистці від мулу столів, лавочок, бесідок. Попиляні дерева, які було пошкоджено повінем, облаштовані волейбольні площадки у смт Нові Санжари та с. Зачепилівка. А також ведуться постійні роботи по ямковому ремонту дорожнього покриття фракційними матеріалами.

Благоустрій громади

Прийди, прийди до мене, неділенько зелена

27 травня об 11:00 год. у Нових Санжарах у парку Перемоги відбудеться обласне свято Трійці «Прийди, прийди до мене, неділенько зелена». На Вас чекають чудова концертна програма, виставки-презентації об'єднаних територіальних громад та сільських рад району, продаж різноманітних сувенірів тощо. Завітайте на свято, щоб отримати неабияку естетичну насолоду та доторкнутися до традицій нашого народу.

Прийди, прийди до мене, неділенько зелена

ПУЕТ запрошує на навчання

Полтавський університет економіки і торгівлі (ПУЕТ) запрошує усіх бажаючих на навчання за освітньою програмою "Місцеве самоврядування". Цьогоріч третій випуск магістрів полишив стіни навчального закладу з метою професійної реалізації набутих знань та навиків у сфері належного врядування.  Університет і надалі буде здійснювати свій внесок до формування кадрового потенціалу місцевого самоврядування, надавати необхідну науково-консультативну допомогу, всіляко сприяти підтримці партнерських стосунків із територіальними громадами. Завітайте та офіційний сайт Полтавського університету економіки і торгівлі (http://ru.puet.edu.ua) та отримайте більш детальну інформацію щодо навчання.

ПУЕТ запрошує на навчання

Вітання селищного голови з Днем вишиванки

Завтра ми будемо відзначати День вишиванки - символу, який єднає нас незалежно від мови, якою ми спілкуємося, і місця, де проживаємо.
Вишиванка – не просте вбрання українців! Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг! В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.
Як правило, вишиванку ми вдягаємо в святкові дні! Завтра особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднаються! Нас поєднає велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!
Вiтаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!!І

А я іду по світу в вишиванці.
Встає над світом щире сонце вранці
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я – українка! І горджуся цим.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем вишиванки