Новини селищної ради

Курси підвищення кваліфікації для адміністративного персоналу

Полтавський націнальний педагогічний університет імені В.Г. Короленка інформує про відкриття з 1 вересня 2018 року на базі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка курсів підвищення кваліфікації для адміністративного персоналу (керівників, заступників керівників, методистів, класних керівників, вихователів) у: 

а) закладах вищої, середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти, спеціалізованих закладах освіти та освітніх центрах;

б) дитячих закладах оздоровлення та відпочинку; 

в) місцевих органах управління освітою. 

Форма навчання: очна-заочна й дистанційна. 

За підсумками проходження курсів видається сертифікат.

Вартість навчання - 1800 грн.(за кошти фізичних та юридичних осіб). 

За додатковою інформацією пропонуємо звертатись до асистента кафедри педагогічної майстерності та менеджменту кандидата педагогічних наук Юлії Ігорівни Боловацької (099 182 75 70).

Курси підвищення кваліфікації для адміністративного персоналу

Запрошуємо на навчання

Лубенський лісотехнічний коледж запрошує на навчання юнаків та дівчат, які небайдужі до рідної природи і хотіли б присвятити їй своє життя.

Лубенський лісотехнічний коледж – це державний вищий навчальний заклад  І-го рівня акредитації,  цілісний комплекс, у якому органічно поєднуються навчально-виховна робота, виробнича та наукова діяльність. 

Заснований навчальний заклад 1891 року. 

Територія коледжу становить 35,4 га. На ній розташований чотириповерховий навчальний корпус, дендропарк, спор-тивний комплекс, гуртожитки,  студентська їдальня, виробничі майстерні, лабораторії, деревообробний цех, котельня, складські та підсобні приміщення.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за спеціальностями: 

5.09010301 «Лісове господарство» (денна та заочна форми навчання);5.05180102 «Оброблювання деревини»;5.03050901 «Бухгалтерський облік»;5.09010303 «Зелене будівництво і садово-паркове господарство».Одночасно коледж проводить підвищення кваліфікації майстрів лісу зі спеціальності 5.09010301 «Лісове  господарство».водій мототранспортних засобів (категорія «А», «А1», «В», «С»);тракторист-машиніст категорії «А1»;лісоруб;лісник;верстатник деревообробних верстатів;оператор комп’ютерного набору;оператор комп’ютерної верстки;квітникар;озеленювач.Більш детальнішу інформацію про заклад та умови вступу до нього можна отримати на офіційному сайті коледжу за адресою:http://www.lltk.edu.ua.

Запрошуємо на навчання

Турнір з настільного тенісу на Приз від селищного голови

12 травня 2018 року на базі Новосанжарського НВК, за іниціативи громадської організації «Голос Новосанжарщини» та при особистій підтримці Новосанжарського селищного голови Інни Коби, відбувся відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений Дню пам’яті та примирення та 73 річниці Перемоги у Другій світовій війні над нацизмом. У змаганнях взяли участь представники різних територіальних громад нашого району та області, були поціновувачі тенісу з м.Полтави,Світловодська, Кобеляки, Магдалинівки і Царичанки. 

Турнір з настільного тенісу на Приз від селищного голови

Вітання селищного голови з нагоди Міжнародного дня медичних сестер

Вельмишановні медичні сестри!
Прийміть теплі і сердечні вітання з професійним святом! У цей чудовий день хочеться висловити повагу та вдячність усім тим, хто присвятив своє життя лікуванню здоров'я людини. Місія ця важка і благородна, вимагає великої віддачі сил, постійної творчої ініціативи, високого професіоналізму. Величезне спасибі вам за ваш досвід, знання, ваші добрі умілі руки, за чуйність і здатність до співчуття. Бажаю Вам професійних успіхів, здоров'я, щастя, благополуччя і гарного настрою.
З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з нагоди Міжнародного дня медичних сестер

Запрошуємо взяти участь

12 травня 2018 року о 10.00 год. у приміщенні спортивного залу Новосанжарського НВК відбудеться відкритий
турнір з настільного тенісу, присвячений Дню пам'яті та примирення та 73 - ій річниці від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Турнір проводиться на Приз Голови Новосанжарської ОТГ Інни Коби і за підтримки ГО "Голос Новосанжарщини".
Запрошуються для участі всі бажаючі з рейтингом не більше тридцяти (любителі) та вболівальники.
Реєстрація учасників починається з 9.00 год.
Вболівай за кращих!

Запрошуємо взяти участь

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФОТОКОНКУРСІ

Новосанжарська селищна рада до Дня вишиванки (17 травня 2018 року) оголошує фотоконкурс серед колективів підприємств, установ та організацій, які розташовані на території громади. 
Фотоконкурс стартує з 11.05.2018 року та закінчується 16.05.2018 року. Світлини надіслані після 16.05.2018 року розглядатися не будуть!
Для участі у фотоконкурсі вашому колективу необхідно зробити світлину у вишиванках та надіслати на електронну адресу Новосанжарської селищної ради mega-upravlinnya@ukr.net листа з вкладеною світлиною, вказавши назву вашої установи, адресу, номер телефону, е-mail адресу. В темі зазначити ФОТОКОНКУРС. Світлини повинні бути в цифровому форматі - мінімум 5 мегабайт, у форматі JPG, 300dpi. Прохання надсилати Ваші фотороботи відповідно до інструкції.
Голосування за надіслані на фотоконкурс роботи відбуватиметься з 15.05.2018 по 16.05.2018 року на Facebook у групі Нові Санжари. Переможці фотоконкурсу отримають нагороду на святкуванні Дня селища.

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФОТОКОНКУРСІ

Ботулізм-смертельна хвороба

      За оперативною інформацією Державної  служби України з питань безпечності  харчових продуктів та захисту споживачів протягом 2017 року в Україні розслідувано 88 випадків захворювання на ботулізм (постраждало 102 особи), з них 58 випадків   пов’язано із вживанням рибних продуктів.   Зареєстровано 8 летальних випадків, зокрема, у Вінницькій, Донецькій, Черкаській, Сумській, Полтавській та Кіровоградській областях - по одному випадку та 2 випадки у м. Києві. За результатами проведеного епідрозслідування встановлено, що 3 летальні випадки захворювання ймовірно пов’язані з рибними продуктами промислового виробництва, в інших випадках рибопродукти були придбані в місцях стихійної торгівлі або виготовлені в домашніх умовах.

Ботулізм-смертельна хвороба