Новини селищної ради

Звернення селищного голови з нагоди Дня пам'яті та примирення

В травні сорок п’ятого наші діди й прадіди у складі світової антигітлерівської коаліції перемогли нацизм. Цілком природно, що вже п’ятий рік поспіль восьмого травня День пам’яті та примирення ми відзначаємо в унісон з більшістю європейських країн. Двадцять третя нуль одна 8 травня сорок п’ятого – момент, коли було припинено вогонь, і в Європі настала перша хвилина вистражданого миру.

Вінстон Черчіль писав, що з-поміж усіх народів, які опинилися під владою нацистів, чи не найбільше постраждав український народ. «Але, разом з тим, він ціною мільйонів своїх представників зробив величезний внесок у перемогу у Другий світовій війні…».

Шановне товариство, відзначаючи День пам’яті та примирення, ми в першу чергу віддаємо данину поваги мільйонам наших співвітчизників, які рятували від нацизму Україну, Європу та світ.

З цією метою 8 травня, в День пам’яті та примирення проходить в селищі Свічкова хода. Ми запалимо свічки – символи жертовності і віри та пройдемо з ними до святих місць: пам’ятного знаку Слави і Братської могили на центральному кладовищі. Пройдемо з запаленими свічками, щоб вшанувати всіх ветеранів -  живих і полеглих, які винесли на своїх плечах тягар війни, пережили окупацію та пекло концтаборів, піднімали з руїн країну, рідне селище, згадати і низько вклонитися тим, хто віддав своє життя заради свободи, заради майбутнього – дітей, онуків, правнуків, всіх наступних поколінь.

Ми не маємо права на забуття, бо дуже дорогою ціною заплачено за мир, за щастя. Закликаю всіх присутніх, особливо молодь розуміти і завжди пам’ятати це. Будемо гідними подвигу полеглих. Вічна слава героям!

 З повагою, селищний голова Інна Коба

Звернення селищного голови з нагоди Дня пам'яті та примирення

Увага! Увага!

Шановна громадо!
З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 73 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні запрошую вас взяти активну участь у таких заходах:

07.05.2018 о 17.00 год. благодійний виступ колективу "Багряне листя" за адресою: вул. Чкалова, біля кафе "Олімпія".

08.05.2018 о 19.00 год. дитячий малюнок на асфальті мітинг, концертна програма, свічкова хода (Центральна площа селища, біля пам’ятного знаку Небесної Сотні).
З собою мати квіти, свічки.

09.05.2018 о 9.00 год. мітинг біля пам’ятника Слави, збір делегацій о 8.45 на площі біля управління соціального захисту. З собою мати квіти.

09.05.2018 0 8.30 год. мітинг біля пам'ятного знаку полеглим землякам на кладовищі Центральне с. Зачепилівка. З собою мати квіти.
З повагою, селищний голова Інна Коба.

Увага! Увага!

5 травня у всьому світі відзначається заснований ООН Міжнародний день боротьби за права інвалідів. Конвенція ООН про права інвалідів, прийнята 13 грудня 2006 року, покликана дати інвалідам рівні права і можливості. Метою Дня боротьби за права інвалідів є сприяння більш глибокому розумінню проблем, пов’язаних з інвалідністю, і мобілізація підтримки прав, гідності і благополуччя людей з обмеженими можливостями. Вони кожного дня доводять суспільству, що безмежні у своїх здібностях, талантах і прагненні до самовираження. Завдяки величезній силі духу й волі, ці люди досягають успіхів у найрізноманітніших сферах: науці, підприємницькій діяльності, художній творчості, мистецтві, спорті. Час показав, що дуже часто люди з обмеженими фізичними можливостями можуть досягти навіть більшого, ніж зовсім здорові люди.

З Міжнародним днем акушерки

Сьогодні, 5 травня майже у 50 країнах світу відзначають Міжнародний день акушерки.
Професія акушерки — одна з найгуманніших та найблагородніших, яка несе в собі вогонь тепла продовження роду, радість першого дитячого крику. Саме вони стояти на варті життя і здоров'я матері та новонародженої дитини. 
Шановні помічники лікарів! Дякую вам за незамінну та нелегку працю. Бажаю вам бути успішними в житті, досягти досконалості в професійній діяльності, сили, натхнення і любові на обраному вами життєвому шляху. Міцного здоров'я і надійного родинного щастя.
З повагою, селищний голова Інна Коба

З Міжнародним днем акушерки

Мобільний сервісний центр МВС надав перші послуги новосанжарській громаді

Сьогодні, 03.05.2018 р. о 10:00 год. на зупинці біля адмінприміщення Новосанжарської селищної ради працював  анонсований нами мобільний сервісний центр МВС Полтавської області. Саме завдяки роботі таких центрів послуги колишніх МРЕВ тепер можуть отримати громадяни на максимально широкій географії без перешкод. Можна впевнено сказати, що найпопулярнішою послугою є реєстрація та перереєстрація транспортних засобів. Більше 150 бажаючих  скористалися послугами центру. Для тих, хто не встиг, 24 травня буде наступний день роботи мобільного сервісного центру.

Мобільний сервісний центр МВС надав перші послуги новосанжарській громаді

Як оздоровити дитину

Літо та літні канікули - це той час, якого чекає з нетерпінням кожна дитина. Адже, саме тоді діти мають змогу добре відпочити, розважитись та стати здоровішими, сильнішими і самостійними. Але, для того, щоб найсвітліші очікування дитини стали реальністю, нам, дорослим, необхідно потурбуватись про це заздалегідь. Не варто відкладати вирішення питання літнього оздоровлення та відпочинку Вашої дитини на потім, тим паче, що держава вже сьогодні готова підтримати Вас матеріально та підказати.

Як оздоровити дитину

ЗАРАЗНИЙ ВУЗЛИКОВИЙ ДЕРМАТИТ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ (НОДУЛЯРНИЙ ДЕРМАТИТ)

Заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби (ЗВД ВРХ), нодулярний дерматит [Dermatitis nodularis bovum, Dermatitis nodulares] – вірусна хвороба великої рогатої худоби, що характеризується пропасницею, набряками підшкірної клітковини, внутрішніх органів та кінцівок, утворенням типових, схильних до некротичного розпаду вузликів (горбочків) у шкірі та слизових оболонках травного каналу й дихальних шляхів, ураженням очей та генералізованим лімфаденітом.

Люди не хворіють на ЗВД.

Хвороба небезпечна високими економічними збитками, тому що викликає значне зниження молочної і м'ясної продуктивності, знижує якість шкіряної сировини. У корів порушується статева циклічність, у стільних корів виникають аборти. В Індії ця інфекція щорічно завдає шкоди на 50 млн. рупій. Летальність при нодулярному дерматиті великої рогатої худоби не перевищує 10%.

ЗАРАЗНИЙ ВУЗЛИКОВИЙ ДЕРМАТИТ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ (НОДУЛЯРНИЙ ДЕРМАТИТ)