Чергова сесія селищної ради

Сьогодні, 23.08.2018 року  в адмінприміщенні селищної ради відбулася чергова сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.  На пленарне засідання прибули депутати селищної ради та посадові осіби місцевого самоврядування, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, а також представники засобів масової інформації. 

На розгляд сесії було винесено 24 питання. У ході засідання  депутати затвердили звіт про виконання бюджету Новосанжарської ОТГ за перше півріччя, внесли зміни до Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2019 рр., соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку на 2018 рік, підтримали комунальні підприємства дотаціями та збільшили фінансування Програми з соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів, пенсіонерів, учасників бойових дій.  

Крім того,  на умовах співфінансувння, виділили кошти для придбання комп’ютерного обладнання та дидактичних матеріалів, сучасних меблів для Новосанжарського НВК у розмірі  майже  80 тис.грн. Одноголосно депутати підтримали  ініціативу щодо участі громади у конкурсі   Бюджет участі на 2019 рік. Затвердили передавальні акти щодо приймання майна та приміщення дитячо-юнацької спортивної школи, а також  затвердили пропозицію щодо передачі в комунальну власність ОТГ Зачепилівської ЗОШ І-ІІ ст. ім. Бориса Олійника. Вирішили  прийняти у комунальну власність ОТГ будівлі гуртожитку та розглянули земельні питання жителів громади. Затвердили проект туристичного кластеру щодо спільного розвитку туризму з Кобеляцьким, Козельщинським, Решетилівським районами та Малоперещепинською і Нехворощанською ОТГ. 

З поіменним голосуванням депутатів та з рішеннями можна ознайомитися за посиланням https://www.novsan-rada.gov.ua/documents/