Перші в області: Нові Санжари вивісили червоно-чорний стяг на постійній основі

 У  27-му річницю Незалежності України у Нових Санжарах, на флагштоках біля пам'ятного знака Героям Небесної сотні, підняли синьо-жовтий прапор Незалежності та червоно-чорний прапор боротьби. 

Це - символ того, що незалежність народжується у боротьбі. 
В урочистому зібранні з нагоди підняття прапорів взяли участь заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, селищний голова Інна Коба, учасник революції Гідності Володимир Паршевлюк, начальник штабу громадського формування «Самооборона Майдану» Олександр Чубаров, учасники АТО, молодь та громадськість селища. Учасників зібрання радо зустріли вихованці центру культури і дозвілля в національному вбранні, дівчатка тримали в руках рушники, а хлопчики-козаки - списи.
Розпочала захід селищний голова Інна Коба, яка наголосила, що на долю нашої країни випали страшні випробування: втрата території і війна. Виявляється, що життя інколи справді ділиться на «до» і «після». І буває це не десь за обрієм чи в далекій країні. Усе це трапилося з нами, на нашій українській землі, де прапор – кольору осіннього степу та блакитного неба є символом мужності, гордості, а прапор червоно-чорного кольору є символом боротьби й опору. Обидва прапори стали надійною опорою і святинею для наших солдат, які відстоюють суверенітет держави на сході України. У світлі Революції Гідності, котра підняла на боротьбу українське суспільство сьогодні, на флагштоках по всій державі поряд із жовто-блакитним замайорів і червоно-чорний прапор. І все більше людей починають шукати правильні відповіді на важливі питання власної історії. Розуміння істинної ідеології червоно-чорного стяга робить нас на крок ближчими до самоусвідомлення себе як великої української нації. Заступник Полтавської обласної ради Анатолій Ханко зауважив, що Нові Санжари - єдине містечко на Полтавщині, де червоно-чорний прапор підняли на постійній основі. А Володимир Паршевлюк нагадав присутнім, що незалежність укранському народу не подарували, українці кожного дня виборюють право бути незалежними й вільними. До спільної молитви за Україну новосанжарців, зачепилян та гостей громади запросив отець Євгеній. На знак пам’яті про героїв, які поклали свої життя за Незалежність нашої держави учасники зібрання поклали квіти та гірлянди до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні. На прикінці свята з нагоди 27-ої річниці Дня незалежності України вихованці Новосанжарського центру культури і дозвілля символічно випустили у небо 27 жовто-блакитних кульок.