Обговорення громадських проектів

27.07.2018 року в приміщенні Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч-обговорення громадських проектів від Новосанжарської об'єднаної територіальної громади на цьогорічний конкурс "Бюджет участі Полтавської області", на якій були присутні фахівці Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування Вадим Штефан, Тетяна Паутова, представники місцевого самоврядування та громадськість. До уваги були представлені 14 пропозицій, які надійшли від громадських організацій та жителів селища. Модератори заходу Вадим Штефан, Тетяна Паутова та Олег Шкурупій ознайомили присутніх з особливостями проведення конкурсу та процесу голосування за обрані проекти. Серед присутніх було проведено голосування за представлені пропозиції. Найбільшу кількість голосів набрали наступні проекти: "Човнова станція", "Багатофункціональний спортивний майданчик", "Парк лікарських рослин". Ці проекти спрямовані на розвиток туризму, спорту, створення нових робочих місць та отримання громадою доходу за надані послуги.
Під час обговорення "Проекту участі", учасники АТО Ігор Бовшик та Олександр Чубаров від імені військової частини, від бійців ВСУ, яким нещодавно було передано волонтерську допомогу, вручили грамоти та висловили слова глибокої вдячності селищному голові Інні Кобі, фірмі "Надія", керівнику ГО "Голос Новосанжарщини" Борису Федоренку.