Асоціація міст України у Нових Санжарах

20 липня Новосанжарська селищна рада радо зустрічала гостей із різних куточків Полтавської області. 
На базі Новосанжарської об'єднаної територіальної громади проходив практикум із застосування законодавства на тему: «Законодавчі зміни у сфері житлово-комунального господарства та їх практичне застосування. Реформування сфери житлово-комунального господарства», який було організовано та проведено Новосанжарською селищною радою спільно з Полтавським РВ Асоціації міст України. 
У роботі практикума взяли учась народний депутат України Андрій Река, селищний голова Інна Коба, виконавчий директор Полтавського РВ Асоціації міст України Галина Безносик, в.о. старости села Зачепилівка Михайло Заріцький, секретар селищної ради Олена Вовк, заступники селищного голови Валентин Івашина та Вадим Россоха, міські, селищні, сільські голови, секретарі рад, галузеві фахівці та працівники Новосанжарської селищної ради.


На початку зустрічі, народний депутат України Андрій Река проінформував учасників зібрання, міських, сільських і селищних голів, їх заступників, керівників та спеціалістів управлінь та відділів ЖКГ, членів Асоціації міст України, про аспекти процесу децентралізації, втілення у життя Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», подальшу долю таких адміністративно-територіальних одиниць, як райони та відповів на численні запитання присутніх.
Виконавчий директор РВ Асоціації міст України Галина Безносик зазначила, що невипадково Нові Санжари були обрані місцем проведення даного практикуму. Багато років поспіль селище є одним з лідерів з благоустрою. Чотири роки поспіль згідно з відповідними розпорядженнями Кабінету Міністрів України селище Нові Санжари визнано переможцем Всеукраїнського змагання «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку.
Під час перегляду цікавого фільму про Нові Санжари, до гостей звернулася селищний голова Інна Коба, яка розповіла про історичне минуле та сучасне життя селища. 
З роботою комунального підприємста "Джерело" Новосанжарської селищної ради присутніх ознайомила директор ДП "Комунтех" КП "Джерело" Наталія Давиденко. З повноваженнями органів міцевого самоврядування у процесі надання житлово-комунальних послуг учасників практикуму ознайомив спеціаліст І категорії загального відділу виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Олег Шкурупій. У ході зустрічі були обговорені проблемні питання взаємовідносин надавачів та споживачів житлово-комунальних послуг та шляхи їх вирішення.
Заступник селищного голови Валентин Івашина детально ознайомив гостей з особливостями організації благоустрою в Новосанжарській об'єднаній територіальній громаді.
Для гостей провели екскурсію по Нових Санжарах, вони відвідали дошкільний навчальний заклад "Лелеченька", КП "Джерело", медичний центр "Нові Санжари" Національної гвардії України, побували в капличці Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, в парку Третього тисячоліття. Учасники практикуму вочевидь побачили те, чим живе наша громада, зробили сотні фотознімків, аби дома використати цікавий досвід у своїй роботі.