Хочете змін - давайте разом покращувати нашу громаду!

Шановна громадо!
Новосанжарська селищна рада запрошує жителів Новосанжарської об’єднаної територіальної громади, яким вже виповнилося 14 років, долучитися до цьогорічного конкурсу проектів «Бюджет участі Полтавської області». Давайте разом покращувати нашу громаду! 
Що ж таке Бюджет участі?!
Бюджет участі Полтавської області – це процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення мешканців Полтавської області до участі в бюджетному процесі через подання проектів та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти з подальшим фінансуванням для їхньої реалізації. Кошти обласного та місцевих бюджетів спрямовуються на реалізацію кращих проектів розвитку громад, які надійшли до обласної ради від мешканців Полтавської області. 
Загальний обсяг бюджету участі Полтавської області на бюджетний рік складає 6 млн грн. Максимальна вартість одного проекту 150 тис. грн. Подаються проекти з 20 липня 2018 року по 20 серпня 2018 року.
Проект повинен бути спрямований на вирішення певної проблематики в сфері соціального захисту, енергозбереження, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, комунального господарства, культури та освіти, спорту та туризму. 
Впровадження Бюджету участі Полтавської області здійснюється щорічно відповідно до Положення, що затверджене розпорядженням голови Полтавської обласної ради.
Більш детальну інформацію щодо участі в конкурсі проектів Ви можете отримати, переглянувши відеоролик, який ми Вам пропонуємо та на веб-сайті обласної ради http://bu.oblrada-pl.gov.ua 
Чекаємо на Ваші пропозиції.