ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг із вивезення твердих і рідких побутових відходів на території Новосанжарської сел

1.                Найменування місцезнаходження організатора конкурсу: виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради, 39300, Полтавська область, смт Нові Санжари, вул. Незалежності, 41.

2.    Предмет конкурсу:

2.1.         Перелік послуг: послуги з вивезення твердих і рідких побутових відходів на території Новосанжарської селищної ради.

2.2.         Місце надання послуг: територія Новосанжарської селищної ради.

2.3.         Строк надання послуг: згідно умов договору.

3.                Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради від 20 червня 2018 року.

4.                Подання конкурсної документації:

4.1.         Місце: 39300, Полтавська область, смт Нові Санжари,                               вул. Незалежності, 41.

4.2.         Спосіб: особисто або поштою.

5.                 Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

5.1.         Місце: 39300, Полтавська область, смт. Нові Санжари,                             вул. Незалежності, 41

5.2.         Спосіб: особисто або поштою.

5.3.         Кінцевий термін подання – 26 липня 2018 року.

6.                Місце і час проведення конкурсу:  Новосанжарська селищна рада, вул. незалежності, 41, кабінет заступника селищного голови, 30 липня 2018 року о 14.00 год.

З додатковою інформацією можна ознайомитись за телефоном (05344) 3-26-40

Селищний голова  І.О. Коба