Звернення селищного голови з нагоди Дня Конституції України

Шановна громадо!
Ми живемо у незалежній країні, ім’я якій Україна. Всі ці роки – то роки нашого воскресіння, єднання, осмислення своєї долі й історії. Перед цим були століття, якими українці йшли до своєї держави.
А у державі, має бути затверджений Закон, за яким вона існує. В Україні таким Законом є Конституція України. Історики запишуть для прийдешніх поколінь, що в ніч з 27 на 28 червня 1996 року була прийнята і затверджена Конституція України. Це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення нашого суспільства.
Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
Безперечно, сам факт прийняття Конституції не вирішує автоматично всіх сьогоденних проблем України. Проте маємо нині добрий грунт для розбудови України, як європейської держави.
Вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України! Бажаю всім нам достатку, здоров’я, мирного неба, а головне, щоб Основний Закон нашої країни дотримувався неухильно, і кожен український громадянин був впевнений у своєму майбутньому. Зі святом!
З повагою, селищний голова Інна Коба.