Вітання селищного голови з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники!
Прийміть щирі вітання з вашим наступаючим святом! Це свято виходить за рамки професійного: адже кожен з нас може згадати людину у білому халаті, якій ми вдячні за професіоналізм, чуйність і доброту, яка повернула здоров’я нам або нашим близьким. У людини немає нічого дорожче життя і здоров’я, і саме вам, медикам ми ввіряємо його з щирою вірою і надією на допомогу.
У медицині – немає випадкових співробітників, тут працюють самі чуйні люди. Саме тут добро перемагає зло, завдяки справжнім професіоналам своєї справи. Особливу вдячність хочу висловити тим, хто і в святковий день буде знаходитись на варті здоров’я-чергувати в лікарнях, пологових будинках, в бригадах «швидкої допомоги» та інших медичних установах. У всі часи ваша робота була і залишається найбільш милосердною, що вимагає самопожертви і особливої доброти до людей.
Хочу побажати вам задоволення від власної роботи, вдячних пацієнтів, тепла і розуміння в колі сім’ї і звичайно здоров’я. Моя безмежна вдячність вам- Янголи в білих халатах.

З повагою, селищний голова Інна Коба.