Про те, що вже зроблено та що планується...

До 1 червня, Дня захисту дітей, у парку Перемоги встановлений ігровий майданчик для малечі. Вартість споруди — 88 500 гривень. Паралельно селищна рада планує облаштувала місце відпочинку для жителів Зачепилівки. А біля Зачепилівського будинку культури вже встановили дитячий майданчик (41 000 гривень).

Готуємося до випускного вечора. Зараз у селищі працює підрядна організація «Адамант», яка займається освітленням вулиць Полтавська, Козацька, що знаходяться в мікрорайоні Гора. Також проводимо світло на альтанку, де випускники щорічно зустрічають схід сонця. Вигляд альтанки та території навколо неї кардинально зміниться. Закуплені нові столи, лавки і бесідки. Їх теж установлять до випускного.

Пізніше селищна рада продовжить освітлювати вулиці Чкалова і Каштанову. На вулиці Центральна заплановано встановити однакові лампи освітлення. Зараз є ліхтарі з ртутними газорозрядними лампами, світлодіодними і натрієвими. Оскільки на цій вулиці найбільш інтенсивний рух, то вирішено обладнати ліхтарі натрієвими лампами. Хоча вони й не такі економічні, як світлодіодні, але — універсальні за будь-якої погоди. Тим більше, що частково освітлюють проїжджу частину.

Роботи з вуличного освітлення проводяться і в Зачепилівці. Станом на 18 травня у населеному пункті встановлено 20 нових ліхтарів на вулицях Лісна, Миру, Дорожня, Кругла. Тобто, освітлено 1 кілометр села. Ціна одного ліхтаря — 1500 гривень. Усього витрачено близько 40 000. Роботи виконує відділ благоустрою селищної ради. Далі освітлять дільниці Козаківка та Капшук.

Завершуються роботи з утеплення дитячих садків «Сонечко» і «Лелеченька». На обидва дошкільні заклади використано по 1 500 000 гривень субвенції з державного бюджету, яка надійшла ще в минулому році. Селищна рада оплатила проектно-кошторисну документацію та видатки по технічному нагляду. Капітальний ремонт приміщення першого дитсадка проведений повністю, у другому утеплили три з п’яти корпусів.