Надійник помічник на шляху до нашої енергонезалежності

Новосанжарська селищна рада придбала у м. Вінниця подрібнювач, який призначений для подрібнення методом рубки - гілок, обаполів, рейок, ламелей, дошок та інших відходів деревообробки, який перетворює сировину в шматки середньою довжиною 10 см. Така продукція є ідеальним паливом для твердопаливних і піролізних котлів, камінів, печей та інших опалювальних приладів. Також дрова вироблені з допомогою гілкоруби можуть бути використані, як сировина для виробництва деревного вугілля. За рахунок великої фракції дані дрова відмінно зберігаються, та не пріють і не вимагають особливого догляду або сушіння.
Даний прилад дозволить нам:
- краще поводитися з відходами, які утворюються в результаті розчищення від порослі території нашої громади;
- здешевити вартість послуг по доставці відходів деревини на звалище;
- спростити і зробити більш доступним спосіб переробки гілок та інших деревних відходів, з метою скорочення використання газу та інших природних ресурсів, які дорожчають з кожним днем;
- у перспективі дозволить економити кошти на опаленні приміщень комунальних підприємств, установ та закладів Новосанжарської селищної ради.